nw360

Network 360

Kullanıcı dostu ve kolay uygulanabilir ağ yönetim sistemi

Network-360

İnnova tarafından geliştirilen yerli ve milli ağ yönetim sistemi Network 360 ile ağınıza bağlı tüm ekipmanları gerçek zamanlı izleyip yönetmek elinizde!

Ağa bağlı yönlendirici, anahtar, erişim noktası, Linux ve Windows sunucuların performansını gerçek zamanlı takip eden Network 360, ağ ekipmanların verimini, bellek kullanımını, disk alanını ve ICMP, SNMP veya WMI protokolleriyle algılanabilen tüm verilerini raporluyor.

Network 360 NMS ile küçük ya da büyük tüm ağlar üzerinde tam kontrol sahibi olmak için üst düzey ağ bilgisine ihtiyaç duymanıza gerek kalmıyor. Tüm modüllerinde ihtiyaç duyulması halinde başvurulabilecek yardım açıklamaları bulunuyor. İnnova’nın alanında uzman mühendislerinin kapsamlı destek hizmetini de içeren hedef odaklı çözüm, her ağa hızla uygulanabilir bir yapıda olma özelliği taşıyor.

Her kurumun ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen gösterge panolarına sahip olan Network 360'ta, operasyonlar ve ağ performansı için önemli cihazlara dair bilgi bileşenleri, genel ağ özet bilgileri, alarmlar, topoloji haritası, olay kayıtları ve en önemli 10 performans rapor göstergesi bu panoda görüntüleniyor.

Network-360

Faydalar

    • Tüm ağın tek bir noktadan izlenmesini ve yönetilmesini sağlayan Network 360, ağ cihazlarının durumlarını ve kullanımlarını anlık olarak raporluyor.
    • Beklenmedik trafik artışları karşısında yaşanan sorunların anında fark edilmesi ve çözülmesini sağlıyor.
    • Ağ yöneticileri Network 360 aracılığıyla cihazlara uzaktan konfigürasyonlar tanımlıyor.
    • Network 360 ile cihazlara özel tanımlanabilen alarm mekanizmaları sayesinde beklenmedik durumlar yaşandığında ilgili ekipler otomatik olarak bilgilendiriliyor.

Network-360
Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr