Yönetilebilir Hizmetler

Bulut altyapısı üzerinden veritabanı, sunucu, ağ, güvenlik ve hesap yönetimi hizmetleri

bt

Yönetilebilir Hizmetler

Güçlü bulut altyapısı üzerinden yönetim hizmetleri sunan İnnova, sistemlerinizin sürekliliğini en verimli şekilde sağlıyor. Artan bilgi işlem yükünü yüksek kaliteli bulut hizmetleriyle hafifletmek isteyenler farklı uzmanlıklar gerektiren BT süreçlerinin yönetimi için İnnova’nın uzman yönetilen hizmetler ekibi tarafından sunulan bulut tabanlı profesyonel hizmetlerine geçerek, maliyetleriniz azaltıp BT hizmetleri kalitesini artırıyor. İnnova, Yönetilen Hizmetler kapsamında veritabanı, ağ, güvenlik, sunucu ve kullanıcı hesap yönetimi hizmetlerini bulut üzerinden sunuyor. İnnova uzmanlarınca 7 gün 24 saate varan hizmet anlaşmalarıyla yönetilen tüm süreçleriniz kusursuz işliyor, riskler en aza iniyor ve operasyon verimliliğiniz yükseliyor. Yönetilen Hizmetler, BT operasyonlarını buluta taşıyarak sunduğunuz hizmetlerin erişilebilirliğini ve kalitesini artırırken maliyetleri azaltıyor. BT ekibinizin ise daha katma değerli görevlere odaklanmasına fırsat tanıyor.

İnnova’nın sunduğu yönetilebilir hizmet çözümleriyle tanışın

app

Veritabanı Yönetim Hizmetleri

app

Ağ Yönetimi Hizmetleri

app

Güvenlik Yönetimi

app

Kullanıcı Hesapları Yönetimi

app

Sunucu Yönetimi

Proje Yönetimi

İnnova uzmanları ürün, hizmet ve süreç tasarımı, güncellemesi ve değiştirilmesi konusundaki geniş bilgi birikimiyle projelerinizi sizin için yönetiyor. Etkili proje yönetimi kurum stratejilerine uygunluk, eksiksiz analiz ve planlama, net proje süresi belirlenmesi, koordinasyon ve etkileşim yapılarının oluşturulması, uygulama aşamasında ise kapsamlı gözlem ve denetim gerektiriyor. Uçtan uca yönetim yaklaşımını benimseyen İnnova, tüm bu adımları etkin biçimde gerçekleştirerek katma değerli proje yönetimi hizmetleri sunuyor. İster büyük ölçekli proje veya programların ister küçük çaplı projelerin dünya standartlarında yönetilmesinde İnnova uzmanları destek oluyor.

İnnova proje yönetimi hizmetleri danışmanlık, eğitim, gerekli araçların kurulumu ve uygulanması başta olmak üzere projelendirmenin gerektirdiği tüm hizmetleri sağlıyor. İnnova tarafından uluslararası standartlara göre profesyonel yaklaşım ve yöntemlerle yönetilen projeleriniz, kaynak kaybını önlüyor, hedeflenen başarılara ulaşılmasını sağlıyor ve kurumunuza değer kazandırıyor.

bt-proje

İnnova'nın sunduğu proje yönetim çözümleri ile tanışın:

app

Danışmanlık

app

Eğitim

app

Kapsam Yönetimi

app

Entegrasyon Yönetimi

app

Zaman Yönetimi

app

Maliyet Yönetimi

app

Kalite Yönetimi

app

İnsan Kaynakları Yönetimi

app

İletişim Yönetimi

app

Risk Yönetimi

app

Paydaş Yönetimi

app

Tedarik Yönetimi

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr