xPorter

Servis sağlayacılar için hızlı ve güvenli numara taşıma platformu

Dahili ve harici sistemlerin entegrasyonuyla numara taşınabilirliği süreçlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yönetin.

xporter
xPorter, hizmet sağlayıcıların BT ve ağ sistemlerinden düzenleyici kurumların merkezi numara taşıma sistemlerine kadar yerel numara taşınabilirliği sürecini uçtan uca yönetiyor.

xPorter, sorunsuz numara taşınabilirliği süreçleri için bir ara katman yazılımı görevi görüyor. Sistem kesintisiz hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamasının yanı sıra modüler yapısıyla hem yatay hem de dikey olarak hızlı bir şekilde ölçeklenmeye olanak tanıyor. Bu esnek yapı aynı zamanda kolay kurulum ve konfigürasyon avantajları da sunuyor.

Numara taşınabilirliği, müşterilerin telefon numaralarını değiştirmeden başka bir servis sağlayıcıya geçmelerine olanak tanıyor. Yerel düzenleyici merciler, ülkelerinde numara taşınabilirliği prosedürlerini yönetirken xPorter, düzenleyiciler için ülke çapında numara taşıma hakkında kapsamlı raporlar oluşturuyor.

Servis sağlayıcılar için xPorter ne gibi faydalar sağlıyor?

Maliyet Tasarrufu

xPorter, servis sağlayıcılar için abone bazlı lisans ücretlerini düşürüyor.

Test Kapsamı

xPorter, test ve davranış odaklı geliştirme ilkeleriyle en son yazılım teknolojileri kullanılarak geliştirildi. Olası tüm kullanıcı senaryoları ve yazılım servisleri için yazılan testler sayesinde sistemin test kapsamı %100'e yakındır.

Kolay Bakım

xPorter, üretim ortamında hatasız çalışıyor ve kanuni düzenlemelere uyumu kolaylaştırıyor.

Marka ve Ürün Bağımsız

Güncel yazılımlarla %100 Pure Java olarak geliştirilen xPorter, tamamen marka ve ürün bağımsız çalışıyor.

xPorter hangi özellikleriyle ön plana çıkıyor?

  • İş Akışı

İş Akışı özelliği, sabit, mobil ve toplu numara taşıma dahil olmak üzere numara taşıma işlemlerinin ve süreçlerinin özelleştirilmesine ve yönetilmesine olanak tanıyor. xPorter, operatörleri alıcı, gönderici ve servis sağlayıcı gibi rollere dayalı olarak numara taşıma işlemine ekliyor. Rule Engine, sistem kesintisi olmadan dinamik olarak değişen iş kurallarının yönetilmesini ve devreye alınmasını sağlıyor.

  • Entegrasyon

xPorter, web hizmeti ve FTP gibi farklı protokollerle entegrasyonları destekliyor. xPorter modülleri arasındaki iletişim minimum bağımlılıkla gerçekleşiyor. Bu sayede sistemdeki modüller birbirini etkilemeyecek şekilde çalışabiliyor.

  • İzleme

xPorter, gerçek zamanlı ve geriye dönük iş ve sistem ölçümlerinin izlenmesini sağlıyor. Hızlı müdahale için eşik değerlere ulaşıldığında alarm veriyor.

  • Kullanıcı ve Sistem Yönetimi

xPorter, sistemdeki tüm kullanıcı eylemlerini ve entegrasyon mesajlarını kaydedip, raporluyor.

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr