Uyumluluk Danışmanlığı ve İç Denetim Hizmetleri

Yasal düzenlemelere ve uluslararası standartlara uyum sağlayın

İnnova Denetim Hizmetleri

Başarıya doğru sağlam adımlar atmayı hedefleyen kurumların tüm süreçlerinde denetleme hizmeti sunan İnnova, ortaya çıkan ihtiyaçlara diğer İnnova ürün ve hizmetleriyle uçtan uca çözümler sunabilmesiyle fark yaratıyor. İnnova, danışmanlık hizmetleri ekibindeki tecrübeli denetleme uzmanlarıyla tüm işleyişi ele alan bir denetleme süreci sonunda; gerekli olan geliştirmeyi, düzenlemeyi ve bilinci kuruma sağlayabilen sayılı şirketlerden biri olarak öne çıkarak, yasal düzenlemelere uygunluğunuzu denetliyor.

Uluslararası sertifikalara sahip olabilmeniz için gereksinimleri ortaya çıkarıyor. Her bir sürecin ele alınarak risklerin belirlenmesi, risklerin sınıflandırılması ve değerlendirilmesini sağlıyor. Kontrol mekanizmalarını belirleyerek sorumluları belirliyor. Süreçleri denetleyerek iyileştirilecek alanları belirleyip, kanıtları topluyor ve raporluyor. Denetim sonuçlarına göre operasyonel verimliliğin değerlendirilmesini sağlarken denetim sonrasında önceliklerin belirlenmesi ve ardından iyileştirme çalışmalarının gerçekleşmesine destek veriyor.

icdenetim

Denetim, ihtiyacı belirliyor

Uzman denetçiler, söz konusu standartlar ve kurum için belirlenmiş çerçeveleri kapsamında durum değerlendirmesi yaparak uygulamalar ve süreçlerdeki eksikleri tespit ederek raporluyor.

Organizasyonun belgelendirmeye hazır hale getirilmesi için yapılması gereken çalışmalar kapsamında İnnova Yönetim Sistemleri Danışmanlığı ekibi, İnnova bünyesinde bulunan; yazılım, sistem entegrasyonu, ürün satışı ve kurulumu gerçekleştiren ekipler ile bir arada çalışarak gerekli tüm çözümleri sunuyor. Eksikler hızla giderip, kurumun kısa sürede dünya standartlarına uygun bir yapılanmaya sahip olmasını sağlıyor.

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr