Akıllı ERP Sistemi | SAP S/4HANA

Öngörüsel yönetim kabiliyeti ve akıllı öğrenme döngüsüyle dijitalleşen dünyada şirketinizin fırsatları yakalamasını sağlayan SAP S/4HANA gecikmelere, karmaşık modüllere ve manuel süreçlere son veriyor, engelleri ortadan kaldırıyor.

SAP S/4HANA ile Yetkinliklerinizi Artırın

Kurumsal kaynak yönetimi (ERP) sistemlerinin dijitalleşen dünyaya ayak uydurmasında öncü rol oynayan SAP, kurumların modern dünyanın her geçen gün hızlanan iş süreçlerine uyum sağlayabilmesi için, gerçek zamanlı bir ERP çözümü olan S/4HANA ile kaynak yönetimini yeni bir boyuta taşıyor. 

İnovatif ve çevik bir yapıya sahip olan S/4HANA, kurumların tüm ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözümler sunuyor. Tüm iş süreçlerini tek bir kaynak altında toplayarak, değişen pazar koşullarında yeni fırsatları yakalayıp, farklılaşan taleplere yanıt verme ve aynı zamanda rekabette öne çıkabilme olanağı sağlıyor.
 

Öğrenerek Gelişen Akıllı ERP Sistemi


SAP S/4HANA öğrenme yeteneğine sahip yeni nesil veri tabanı ile daha hızlı kararlar almanıza ve bellek içi sistemiyle gerçek zamanlı analitikleri izlemenize, verileri anlık olarak almanıza aracı oluyor. Bağlantılı iş süreçlerini tek bir kaynak üzerinde topluyor ve gücünü SAP Fiori’den alan öngörüsel bir kullanıcı deneyimiyle harmanlıyor. Bunun yanı sıra; veri fazlalıklarını ortadan kaldırarak BT sistemlerinin karmaşık yapısını basitleştiriyor. 

S/4HANA ile…

 • Gerçek zamanlı bir kaynaktan aldığınız verilerin güvenirliğiyle, karar verme süreçleriniz hızlanır. 
 • Daha ayrıntılı varsayımlar sayesinde, daha güvenilir analizler elde edilir.
 • Gelişmiş SAP kullanıcı deneyimiyle üretkenliğiniz artar.
 • Sıklıkla değişen iş modellerinizi en esnek şekilde yönetir, yeniden tasarlanan süreçlere ve yeni trendlere kolayca ayak uydurursunuz.
 • Finansal süreçlerinizde planlama yapmanız kolaylaşır, veri destekli, gerçek zamanlı öngörüsel planlarla ilerleme fırsatı yakalarsınız.
 • Yeni nesil veritabanı sayesinde, toplu veri işleme süreçlerine ihtiyaç duymadan, gerçek zamanlı olarak hareket edersiniz.
 • Rol bazlı arayüzler sayesinde, kullanıcı üretkenliğini artırır, eğitim gereksinimlerini en aza indirirsiniz.

S/4HANA’ya Geçiş

S/4HANA’nın sunduğu tüm bu yeniliklerden faydalanmak için, yapısal güncellemelerin de uygulanması gerekiyor. Tüm bu geçiş (conversion) süreci, bazı uygulama ve güncelleme gereksinimlerini de beraberinde getiriyor.

 • SAP HANA’ya geçerken atılması gereken ilk adım Unicode altyapısının hazır hale getirilmesidir. SAP Business Suite kullanıyorsanız, Unicode altyapınız da hazır demektir.
 • Hali hazırda SAP sistemleri kullanıyorsanız, ERP 6.0 versiyonuna ve her ne kadar zorunluluk olmasa da verimlilik için ERP 7.0 versiyonuna geçmeniz gerekiyor. Bu güncellemeler; bilgiyi ve analitik işlemleri birleştirmenize yarayacak. Analitik sistemi, SAP Fiori uygulamalarından ERP verilerine eş zamanlı erişime olanak verir, böylece SAP Simple Finance için gereksinimler sağlanmış olur.
 • Eğer özel kodlar kullanıyorsanız, size özel hazırlanan bu süreçlerin de SAP S/4HANA’ya uyarlanması gerekiyor. Bu noktada İnnova’nın tecrübeli danışmanları her adımda size destek verir.
 • Veri tabanlarını taşımak yani Database Migration bu geçişin olmazsa olmazıdır. Önce sistem geçiş için hazırlanır, ardından fiziksel geçiş gerçekleştirilir. Teknik aktiviteler ve uygulanan adımlar kontrol edilir. Son olarak da tüm sistem test edilir.
 • İş süreçlerinde dinamik bir yapıya sahip S/4HANA yeni ihtiyaçlarla birlikte sürekli olarak güncellenen bir yapıya sahip. Adım adım ilerleyerek, kurumunuzun ihtiyaçlarına en doğru yanıtları verecek güncellemeleri tamamlamak ise işin son adımını oluşturuyor.

İnnova ile S/4HANA’ya Kolayca Geçin

SAP S/4HANA’ya geçiş kapsamlı bir süreç gerektiriyor. Geçiş adımları, her kurumun kendi dinamikleri doğrultusunda, kuruma özgü olarak belirlenir. Verileri değerlendirme çalışmaları, iş planı ve kurum için en uygun metotlarla ERP Çözümü’nden maksimum faydanın sağlanması için İnnova olarak her adımda sizinle birlikte hareket ediyoruz.

S/4HANA geçişini ister on-premise uygulamayı, ister buluta taşımayı seçin, kesintisiz bir geçiş süreci için İnnova’nın tecrübeli danışmanları, size özel bir yol haritası geliştirir. Yalnızca destek ve danışmanlıkla yetinmez, teknik uygulama tarafında da çalışarak gerçek zamanlı ERP’nin avantajlarını risk almadan deneyimlemeniz için kılavuzluk ederler.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın