Kurumsal Bilgi Yönetimi | SAP Enable Now

SAP Enable Now çalışanlarınızın şirketinizde kullanılan program ve uygulamalara dair yeteneklerini ve iş performanslarını artırır, ihtiyaç duyulan tüm eğitim ve kılavuz dokümanlarını kolaylıkla hazırlamanızı sağlar. İşe adaptasyon ve eğitim süreçlerinde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmek için kurumsal bilgi yönetim sistemi SAP Enable Now ile hemen tanışın.

Çalışanlarınızın Yeteneklerini Artırın

 

SAP Enable Now, sunduğu özellikler sayesinde çalışanlarınızın alması gereken eğitimleri ve izlemesi gereken kılavuzları hazırlamanız için size dinamik bir altyapı sunar. Bu sayede, kurum içerisindeki tüm paydaşların gerekli yetileri en etkili ve en hızlı şekilde kazanmasına yardımcı olur. E-öğrenme materyalleri, karma modüller ve kılavuzlar ile eğitim için zaman ve ek kaynak ayırmanıza gerek kalmaz. SAP Enable Now adaptasyon süreçlerini minimuma indirerek, gecikmeleri ortadan kaldırır ve iş akış süreçlerinizi optimize etmenize olanak sağlar.

 

Eğitim videoları kayıt ederek online eğitimler oluşturmanıza, sistem modülleri sayesinde ister PDF formatında ister MS Office formatlarında dosyalar üretebilmenize imkan veren SAP Enable Now, oluşturduğunuz bu eğitim dokumanlarının verimliliğini ölçümlemenizi de mümkün kılar. Sistem içerisinde bulunan modüller üzerinden testler üretebilir ve hem kullanıcılar hem de dokümanlarınız için yeterlilik ölçümleri yapabilirsiniz.

 

Web Assistant ile Çalışanlarınızın Etkinliğini Artırın

 

SAP Enable Now Web Assistant, uygulama içi destek çağrılarını destekler ve  kullanıcının çalışma esnasında,  herhangi bir sorun halinde doğrudan ve anlık yardım almasını sağlar. SAP Enable Now Web Assistant'ın bir parçası olan SAP Enable Now Learning Center, oluşturduğunuz tüm içerikleri güvenle saklamanız için de size alan sunar.

 

SAP Enable Now ile …

 

  • Eğitim süreçlerinizde zamandan tasarruf edebilir…
  • Adaptasyon ve öğrenme süreçlerinizi kolaylaştırabilir…
  • Destek modülleriyle ihtiyaçlara yanıt verebilir…
  • Eğitim ve kılavuzların etkinliğini ölçebilir…
  • Mobil araçları etkin kullanarak dinamizm kazanabilir…
  • Maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

SAP Gold Partner Innova kılavuzluğunda eğitim süreçlerinizi güncelleyerek çalışanlarınızın performansını artırmak ve bilgi yönetiminde geleceği yakalamak için…

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın