SAP Enable Now

Çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu dokümantasyon ve eğitimlerin hazırlanması, İnnova'nın deneyimli ekibinin sunduğu SAP Enable Now çözümüyle artık çok daha kolay.

Umut Daryal İlhan
SAP Çözüm Mimari

Bu konuda daha fazla bilgi almak için doğrudan çözüm danışmanımızla temasa geçebilirsiniz.

E-POSTA GÖNDER

SAP Enable Now, çalışanların şirketinizde kullandığı her tür uygulama ve program ile ilgili ihtiyaç duyulan dokümanların hazırlanmasını kolaylaştırırken, kendi personelinizin de rahatlıkla bu içerikleri oluşturmasını sağlayan özel bir çözümdür.

 

İnnova’nın SAP projelerinde uzun yıllara dayanan deneyimiyle sunduğu Enable Now çözümü, çalışanlarınızın kazanması gereken yeni yetkinlikleri hızlı ve kolay bir şekilde edinmesini sağlar. Enable Now’ın getirdiği bu avantajlarla eğitim için ayırmak durumunda kaldığınız sınırlı zaman ve kaynağı da optimum şekilde kullanabilir, çalışanlarınızın asıl işlerine odaklanmasına katkı sağlayabilirsiniz.

 

SAP Enable Now işinize nasıl değer katıyor?

SAP Enable Now, ERP yöneticilerinin en önemli sorunları arasında yer alan kaliteli dokümantasyon ihtiyacını karşılamada başrolü oynar. Karma e-öğrenme materyalleri, kılavuzlar, eğitim ve süreç dokümantasyonu ile gerçek zamanlı yardım oluşturma noktasında pek çok uluslararası şirketin de tercihi olan SAP Enable Now ile IT projelerinde karşılaştığınız başarısızlık ya da süre sıkıntısını minimuma indirebilirsiniz.

 

SAP Enable Now ile kullanıcılarınızın yardım masasından taleplerini hızlı bir şekilde karşılayacak microlearning araçları oluşturabilir, bu sayede çalışanlarınızın müşterilerinize verdiği hizmet kalitesini artırabilirsiniz.

 

Sürdürülebilir yüksek kullanıcı adaptasyonu ve performans çözümleri için en kısa sürede doğru içerik ve bağlamları oluşturabilir, bunları mobil cihazlar üzerinden mekan bağımsız olarak sunabilirsiniz.

 

* SAP’nin küresel Enable Now projeleri sonrası oluşan değerler

SAP Enable Now ile yüksek verimlilik sağlayın

 • Yardım masası sorularında %62’ye varan azalma

 • Destek ve eğitim maliyetlerinde %70’i bulan düşüş
 • Süreçlerin devreye alınmasında %73’lük hızlanma
 • Satış döngülerinde %50’ye varan oranda iyileşme
 • Danışmanlık maliyetlerinde %70’e varan gerileme

 

Kurumsal verimlilikte İnnova farkı

Bugüne kadar sayısız SAP projesine imza atan İnnova, sahip olduğu deneyimi Enable Now projelerine de yansıtıyor. Farklı sektörlere yönelik tecrübesiyle İnnova, Enable Now için geliştirdiği hızlı implementasyon metodolojisi ile fark yaratıyor.

Üstlendiği projelerin hızlı ve kolay bir şekilde devreye alınmasını sağlayan İnnova, Enable Now ile son kullanıcıların eğitim ve kaliteli dokümantasyon ihtiyacının yerine getirilmesine imkan veriyor. İnnova bununla birlikte, SAP kullanıcılarının eğitimlerini Digital Signage gibi teknolojilerle gerçekleştirmeniz için ek çözümleri de hayata geçiriyor.

 

SAP Enable Now Bileşenleri

SAP Enable Now, süreçlerinizi kolaylaştırıp hızlandıran pek çok bileşene sahiptir. Simülasyonlardan yardım dokümanlarına, hızlı paylaşım seçeneklerinden canlı kullanım asistanına kadar zengin bir alt başlık listesine sahip olan bu bileşenler ile yalnızca proje bazlı değil, ileriye yönelik sürdürülebilir bir altyapıya da sahip olursunuz.

 

 • Producer: Bu içerik üretim aracı ile dokümanlarınızı oluşturabilir, çeşitli simülasyonlar ve hızlı öğrenme eğitimleri hazırlayabilirsiniz. 40’ın üzerinde dil desteği sunan Producer, etkili bir e-learning içerik üretim aracı olmasının yanında aynı zamanda tekrar kayıt özelliği ve hızlı paylaşım kolaylığına da sahiptir.
 • Instant Producer: Anahtar kullanıcılarınız ve uzmanlarınız ek bir eğitim almalarına gerek kalmadan hızlı bir şekilde simülasyonlar hazırlayabilir ve ilgili dokümanları oluşturabilir. Demo simülasyon üretimine olanak tanıyan bu bileşen Producer bileşeniyle entegre olarak çalışır.
 • Manager: Sunucu bağlantısına ihtiyaç duymadan masaüstü uygulaması ile de kullanılabilen Manager bileşeni ile kurumsal verimliliğinizin ne kadar arttığını takip edebilir, eğitim, öğrenme, işbirliği ve kullanım performanslarını ölçümleyebilirsiniz.
 • Navigator: Ekranda yazılım üzerinde yönlendirme ve aktif olan yazılımı tanıma özelliğiyle donatılan Navigator, aynı zamanda kullanımı kolay bir arayüz oluşturarak zaman tasarrufu sağlar.

 

Avantajları

 • Eğitim ve ilgili altyapı maliyetlerini düşürün
 • Çalışanlarınızın mevzuatlara tam hakimiyet sağlamasıyla yetkinliklerini artırın
 • Operasyon masası ve süreç maliyetlerinizi azaltın
 • Mobil araçları daha verimli bir şekilde kullanın