SAP Cybersecurity ve GRC(Governance Risk and Compliance)

Kurumunuzun tüm risklerini evrensel standartlara göre belirleyin ve yönetin, kurumunuzun geleceği güvence altına alın.

SAP Cybersecurity ve GRC, Kapsamlı çözümleriyle uyumluluk ve risk yönetimi ihtiyaçlarına eksiksiz yanıtlar sunuyor.
 

SAP Cybersecurity / SAP Enterprise Threat Detection

SAP Enterprise Threat Detection, güvenilir siber güvenlik izlemesi ile sistemlerinizin korumanıza, gerçek siber saldırıları, ortaya çıktıkça ve ciddi hasar oluşmadan önce belirlemenize, analiz etmenize ve etkisiz hale getirmenize olanak sunuyor. Ayrıca sisteminizin harici ve dahili siber güvenlik tehditlerine karşı savunmasızlığını etkin bir şekilde yönetmeye ve veri kaybını önlemenize (DLP) yardımcı olmak için gerçek zamanlı güvenlik istihbaratı sağlıyor. 
 

SAP GRC Erişim Kontrolü / SAP GRC Access Control (AC)

Belirlenen politikaların hedef gruplara göre dağılımı ve uyumu da dahil olmak üzere politika yönetiminin tüm yaşam döngüsünü destekleyen bu çözüm, kurumların iç kontrol ortamlarını yönetmelerini ve izlemelerini sağlıyor. Uygunluk yönetimi süreçlerini ve politikaları oluşturma imkânı sunan SAP GRC PC, uyumluluk maliyetlerini düşürürken daha şeffaf yönetim süreçlerinin geliştirilmesine destek oluyor.
 

SAP GRC Risk Yönetimi / SAP GRC Risk Management (RM)
Kurumsal performans yönetiminde risk yönetimini optimize ederek organizasyonun verimliliğini artıran çözümler sunuyor. Mevcut iş süreçleri ve stratejilerine yönelik proaktif izleme sağlayan ve risk girişimlerinin görünürlüğünü en üst düzeye yükselten SAP GRC RM, temel risklerin tanımlanmasını, riskler için çözüm ve düzeltme stratejilerini, niteliksel ve niceliksel analizleri içeriyor.


SAP GRC Denetim Yönetimi / SAP GRC Audit Management (AM)

Denetim planlamada kullanmak için Risk Yönetimi ve Süreç Kontrolü çözümlerinden elde edilen bilgileri işlemeyi sağlıyor. Kolay yönetim ekranları ile kullanıcı dostu bir uygulama sunan SAP GRC AM, eksiksiz bir denetim ortamı planlaması yapmayı ve planı sürdürmeyi mümkün kılıyor. Denetim sürecini iş hedefleriyle uyumlu hale getirmek için SAP Fraud Management, SAP Risk Management ve SAP Process Control ile kolay entegrasyon sağlanırken otomatik izleme aracı ile sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi sağlanıyor. Etkili yönetim sayesinde iç denetim planlaması, kaynak yönetimi, zaman ve seyahat maliyetlerinde tasarruf sağlıyor.
 

SAP GRC Sahtekârlık Yönetimi / SAP Business Integrity Screening

Sahte etkinliklerin erken tespitine ve önlenmesine yardımcı olarak bundan kaynaklanan iş kaybını en düşük seviyeye indiriyor. Yüksek hacimli işlem ve iş verilerini büyük veri üzerinde tarayarak sahtekarlık faaliyetlerinin kolayca belirlenmesini sağlıyor. Gelecekte sahte etkinliklerin daha sık gerçekleşmesini önlemek için sistem alarmını ve yanıt verme yeteneğini artıran SAP GRC Fraud Management ile aynı zamanda dolandırıcılık davalarının kolay araştırılması ve belgelenmesi de mümkün hale geliyor.


GRC Küresel Ticaret Hizmetleri / GRC Global Trade Services (GTS)

Kurumların sınır ötesi tedarik zinciri operasyonlarını uluslararası ticaret yönetimi sınırları dahilinde artırmaya, bununla birlikte Uluslararası Ticaret Tüzüğü yetkililerinin risk cezalarını azaltmaya yardımcı oluyor. Kurumun büyüklüğünden bağımsız olarak tüm uyumluluk ana verileri ve içeriği için tek bir depo ile küresel ticaret yönetimi sürecini merkezileştiriyor.


SAP Çevre Sağlık ve Güvenlik Yönetimi / SAP Environment, Health, and Safety Management (EHS)

Güvenlik, endüstriyel hijyen ve iş sağlığı süreçlerinin yönetimini destekleyen SAP EHS ile riskleri sistematik olarak azaltmak çalışan ve süreç güvenliğini artırıyor. Dünya genelinde karmaşık sağlık ve güvenlik düzenlemelerine uyumlu olan SAP EHS, performans iyileştirmede süreklilik sağlıyor. Operasyonel kontrollerle proaktif olarak risk değerlendirerek olası problemlerin önlenmesini sağlıyor.

 

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın