İş Zekası Çözümleri

Kurumların raporlama ve analiz süreçlerini hızlandıran çözümlerle gerçek veriye dayanan doğru kararların alınmasına yardımcı olur.

 

Zaman içinde giderek artan veri ve bu verinin analizine yönelik araçlar, iş zekâsı kavramını işletmelerin geleceğini planlamaları için çok daha önemli hale getirdi. Çevik yazılımlar ve verilerin doğrudan bellek içinde analizine izin veren teknolojiler, şirketlerin kurumsal belleğini oluşturan ve hızla çoğalan verinin çok daha hızlı ve tutarlı bir şekilde anlam kazanmasına yardımcı oluyor. Böylece şirketler sahip oldukları veriyi karar süreçlerine yön veren, gelecek stratejilerini ortaya koyan, anlamlı aksiyonlara dönüştürebiliyor.

 

Verilerinizdeki Altın Madenini Keşfedin

İşletmelerin sahip olduğu veri, tıpkı büyük bir kaya kütlesinin içinde yer alan cevherler gibi kendi içinde altın değerinde bilgiler barındırıyor. Bu değerli cevhere ulaşmak için tıpkı usta bir madencinin yaptığı gibi doğru analizleri yapmak, doğru yeri kazmak ve değerli madeni diğerlerinden ayrıştıracak doğru yöntemleri ortaya koymak gerekiyor. İnnova’nın sunduğu iş zekâsı çözümleri, geleceğe dair öngörülerinizin şekillenmesine yardımcı olarak işiniz için en verimli kararlara ulaşmanızı sağlıyor.

 

Her Kurumun İhtiyacına Uygun

İş zekası çözümleri, bugün dev şirketlerden KOBİ’lere kadar büyük bir veri akınıyla baş etmek zorunda kalan tüm kurumlar tarafından tercih ediliyor. Şirket için gelir tablolarından sosyal medya iletişimine, çalışanların ürettiği dokümanlardan nesnelerin interneti yoluyla akan veriye kadar yapılandırılmış veya yapılandırılmamış verilerden oluşan büyük veri depoları, uygun araçlarla işlendiğinde rekabette öne çıkmak isteyen şirketlerin önsezilerini güçlendiren birer silaha dönüşüyor.

Üstelik günümüzün çağdaş iş zekası sistemleri, internet ve sosyal medya gibi şirketiniz dışında yer alan veri yığınını da analizin bir parçasına dönüştürebiliyor. Bu nedenle tercih edeceğiniz çözümlerin yalnızca size ait olan değil, ulaşabileceğiniz tüm verileri kapsayabilen bir anlayışa ve teknolojiye sahip olması gerekiyor.

  İdeal iş zekası çözümü;

  • Sahip olduğunuz verilerin analizini en iyi şekilde gerçekleştirebilmelidir.
  • İşinizin değişen ihtiyaçlarına ve büyüyen iş hacmine kolayca uyum sağlayabilmelidir.
  • Sadece şirket içi değil, şirket harici verileri de analiz edebilecek yeteneğe sahip olmalıdır.
  • Kurulumu ve kullanımı kolay, her türlü cihazdan kolayca erişilebilir olmalıdır.

  Self Servis Çözümlerle Tanışın

  Birçok birimden oluşan şirketlerin hızlı hizmet ihtiyacı, iş zekası çözümlerinin hızla kurgulanmasını ve bilgi teknolojileri biriminin yardımı olmaksızın kolayca kullanılabilmesini gerektiriyor. Sahip olduğu verilerle hızla sonuca ulaşmak isteyen birimlerin ihtiyacına Self Servis İş Zekası çözümleri yetişiyor.

   

  İnnova, hızlı veri analizi için kendi başına, her cihazdan kolayca kullanabileceği çözümlere ihtiyaç duyan tüm birimlerin ihtiyacını karşılayacak, işinize uyum sağlayacak ve işinizle birlikte büyüyecek, esnek ve geniş bir iş zekası ürün portföyü sunuyor.

   

  Neden iş zekası?

  • Sahip olduğunuz veriyi ve birikimi organizasyonunuzdaki tüm birimlerle ve çalışanlarla anlaşılır bir şekilde, kolayca paylaşmanızı sağlar.
  • Çalışanlarınızın sahip oldukları verileri daha iyi analiz etmelerini sağlayarak karar destek sistemlerini güçlendirir ve verimini artırır.
  • Karmaşık finansal ve operasyon verilerinizi herkesin anlayabileceği, kolay sunulabilir biçimlere dönüştürerek herkes tarafından anlaşılmasına ve içselleştirilmesine yardımcı olur.
  • Sahip olduğunuz verileri detaylı ve derinlemesine analiz ederek derinlerde saklanmış olan fırsatları daha net bir şekilde görmenizi ve avantaja dönüştürmenizi sağlar.
  • Daha detaylı ve anlaşılır raporlar hazırlamak için gereken araçları size sunar. Böylece yaptığınız işin ve elde ettiğiniz sonuçların paylaşımını kolaylaştırır.
  • Şirketinizin ve faaliyet alanınızın genişlemesine bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz yönde ve büyüklükte ölçeklenebilir. İşinizle birlikte büyür ve genişler.

    

   İŞİNİZİ GELECEĞE GÖRE PLANLAYIN: VERİNİZ KURUMUNUZUN GELECEĞİNE IŞIK TUTSUN

   Tüm veri kaynaklarından veriyi toplayıp görselleştirmek, analizleri hızlı ve etkili şekilde yapabilmek ve en iyi şekilde sunabilmek önemli... SAP İş Zekası çözümleri sayesinde uçtan uca kapsamlı bir çözüme kavuşabilir, iş süreçlerinizi hızlı ve verimli hale getirebilirsiniz.

   İş analizi, doğru verinin en hızlı ve doğru biçimde değerlendirilmesi ve kolayca görselleştirilebilmesini gerektirir. İş süreçleriniz için en verimli şekilde yönetmenin yanı sıra yeni potansiyel değerleri keşfederek basit optimizasyonların çok ötesine geçmeniz için gerekli deneyimi yakalamanız SAP İş Zekâsı (Business Intelligence) ile çok daha kolaylaşıyor. İş süreçlerinizde aradığınız her şeyi SAP’nin yetenekleri ve İnnova’nın deneyimiyle kısa sürede bulun, yönetin ve geleceğe yönelik en doğru kararları verin.

    

   Daha fazla bilgi edinebilmek için SAP İş Zekası (SAP BI) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   contact
   Bize Ulaşın
   Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
   Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
   Bize Ulaşın