Finansal Uygulamalar | SAP Central Finance

Giderek dijitalleşen dünyada işletmelerin finansal süreçlerini tek bir platformda yönetmesini ve gerçek zamanlı olarak takip edebilmesini sağlayan SAP Central Finance ile mali süreçlerinizi daha hızlı ve kolay yönetin.

Finansal Uygulamalarınızı Yarına Hazırlayın

Kurumların mali süreçlerini tek bir platform üzerinde ve gerçek zamanlı olarak yönetmesini imkan sağlayan SAP Central Finance, anlık raporlama kabiliyeti ve sunduğu sağlıklı finansal tahminler  ile finans yönetimi süreçlerine öngörüsellik kazandırıyor. SAP Central Finance’in kolay kullanımı ve hızlı çalışan yapısı kurumlara zaman ve maliyet tasarrufu sunuyor. 

Platformun geliştirilmiş özellikleriyle tüm işlemler analiz edilebiliyor, yönetilebilir ve kişiselleştirilebilir onay süreçleriyle hata payı azaltılarak, verimilik artırılıyor. ERP sistemiyle entegre yapısı sayesinde, yalnızca finans verileri özelinde değil, kaynak kullanımı planlamalarında ve tedarik süreçlerinde de doğru analizlerin yapılmasına aracı oluyor. Kurumun büyüklüğü farketmeksizin, SAP FI dokümantasyonları ile oluşabilecek tüm finansal kayıt süreçleri takip edilebilirken, aynı zamanda SAP CO modülüyle tüm kar / zarar akışı gerçek zamanlı izlenebiliyor.
 

Güvenli Muhasebe - Tek Platformdan Kolay Takip

SAP FI / CO entegrasyonlarıyla veri akışını güçlendiren SAP Central Finance, yeteneklerini sizin için kullanmaya hazır. Biz de platformun bu yeteneklerini aşağıda sizin için aşağıda derledik.

  • Gerçek Zamanlı Entegrasyon
  • Etkin Takip ve Kontrol
  • Otomatik İş Takibi 
  • Detaylı Raporlama
  • Birden Fazla Hesap Takibi
  • SAP Modülleri FI/CO ile Uyumluluk
  • Kolay Kullanım

SAP Gold Partner İnnova kılavuzluğunda finansal süreçlerinizin verimliliğini artırabilir, süreçlerinizi daha hızlı ve kolay yönetebilir, gerçek zamanlı raporlamalar yapabilmenize olanak sağlayan SAP Central Finance ile mali süreçlerinizi bugünün dinamiklerine uyumlu hale getirebilirsiniz.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın