PayFlex Ortak Kredi Platformu (OKP)

İnnova PayFlex Ortak Kredi Platformu, çevrimiçi ya da çevrimdışı satış yapan firmaların müşterilerine bir ödeme şekli olarak entegre bankalardan anında kredilendirme seçenekleri sunmasına olanak tanır.

İnnova’nın yüzde 100 yerli kaynaklarla geliştirip sunduğu PayFlex Ortak Kredi Platformu (OKP) çözümü, internet siteleri, mobil uygulamalar veya bayi kanalları üzerinden alışveriş yapan müşterilerin alışveriş deneyimlerini terk etmeden tüketici kredisi kullanmalarını sağlar.

PayFlex OKP ile kredi kartıyla alışveriş yapmayan potansiyel müşterilerinize ödeme seçeneği olarak tüketici kredisi sunabilir ve onlara çevrimiçi ile çevrimdışı kanallar üzerinden satış yapabilirsiniz. 


PayFlex OKP, banka mevzuatlarında gerçekleşen değişiklikler için yazılım geliştirmeleri ya da masraf yapmanızı, herhangi bir ek efor sarf etmenizi gerektirmez. İnnova’nın uzman mühendisleri, bankalar ve mevzuat özelinde hayata geçirilen tüm değişiklikleri PayFlex OKP platformuna gecikmeksizin ekler, herhangi bir ek maliyet olmadan sizin ve müşterilerinizin kullanımına sunar.

Anında kredilendirme seçenekleri

PayFlex Ortak Kredi Platformu sayesinde bankaların birbirlerinden farklılık gösteren anında kredilendirme altyapılarına tek bir platform üzerinden erişirsiniz ve bankaların yaptıkları değişikliklerden etkilenmezsiniz. Müşterilerinize ödeme seçeneği olarak tüketici kredileri sunmak için tek yapmanız gereken, sisteme dahil olan geniş banka listesinden dilediklerinizi seçmenizdir. 

Sürekli güncel: Ek maliyet ve zorluk yok 

PayFlex OKP’nin anlaşmalı banka sayısı artıyor. Çözüm ekstra geliştirme külfeti ya da maliyeti çıkarmadan yeni bankaların anında kredilendirme tekliflerini birkaç tıklamayla müşterilerinize sunmanıza olanak tanıyor. PayFlex OKP ile banka kredisine uygun ürün gamınızdan 750 ile 25.000 TL arasında alışveriş yapan müşterilerinize tercih ettikleri bankalarla çalışma fırsatı sağlayabilirsiniz.


PayFlex OKP’nin Faydaları


İşinize

  • Tek bir entegrasyonla sistemdeki tüm bankalardan anında kredilendirme tekliflerine ulaşırsınız.
  • Bankaların müşterilerinize sağlayacağı kredilerin süreçlerini geleneksel yollarla takip etmek yerine, işlem takiplerini anlık ve otomatik olarak gerçekleştirirsiniz.
  • Anında kredilendirme ödeme seçeneğini kullanabilecek müşterilerinizi ya da bu ödeme seçeneği kullanılarak satın alınabilecek ürünlerinizi belirleyebilirsiniz.
  • Kredi kartı kullanmayan ya da taksitlendirmeye uygun olmayan ürünler satın almak isteyen müşterileriniz için alışverişi tamamlamayı mümkün kılan kolay ve hızlı bir alternatif ödeme seçeneği sunarsınız.
  • Müşterilerin anında kredilendirme sürecini kendi yürüttüğü senaryolar için mobil ve tablet uyumlu responsive kredi ekranlarından faydalanabilirsiniz.
  • Kredi kartı, Havale ve EFT gibi ödeme yöntemleri kullanmayan veya tercih etmeyen müşterilerin anında kredi kullanmalarını sağlayarak yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Müşterilerinize

  • Yetersiz limit, kredi kartı kullanmamak ve benzeri sebeplerden alışverişini tamamlayamayan müşterileriniz için alternatif bir ödeme kanalı sunar. 
  • Kredi kartı kullanmayan müşteriler için geleneksel havale ve EFT yöntemlerinden çok daha kolay ve kullanışlı bir ödeme seçeneği sağlar.
  • BDDK regülasyonlarına uygun taksitlendirme seçenekleri sunar.
  • Tüketiciler anlaşmalı bankalar arasından halihazırda müşterisi olduklarından kredi kullanmayı seçebilir veya müşteri olma koşulu aramayan bankalarla çalışmayı tercih edebilir. 

Payflex OKP Entegre Bankalar Listesi

 

 

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın