PayFlex e-Bilet Çözümü

E-bilet sistemi, GİB tarafından yolcu taşımacılığı yapan firmaların kullanıma açıldı. İnnova bu çözümü sunabilen “özel entegratör”ler arasında.

İnnova, Türkiye ve diğer 15 ülkede yüzlerce kurum tarafından etkin şekilde kullanılan PayFlex çözüm ailesini, şimdi taşımacılık sektörüne özel E-Bilet uygulamasıyla genişletti. Kara ve deniz yolu ile şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapan tüm firmalar artık, E-Bilet sistemine geçişte İnnova’nın PayFlex platformunu tercih edebiliyor.

 

415 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile kara ve deniz yolu ile şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığında elektronik bilet kullanımı resmi olarak başladı. İnnova’nın PayFlex e-çözüm uygulamaları arasına dahil olan PayFlex E-Bilet ise bu kapsamda yer alan ve faaliyet alanı ‘yolcu taşımacılığı’ olan tüm firmalara uçtan uca çözüm sunuyor.

 

İnnova E-Bilet çözümüyle ne sunuyor?

Farklı ERP sistemlerinin kolayca entegre olabildiği bir yapıda tasarlanan İnnova PayFlex E-Bilet, yasal düzenlemelere uygun bir şekilde biletlerin; oluşturulması, saklanması, raporlanması ve GİB’e iletilmesi gibi kritik süreçleri merkezi olarak gerçekleştiriyor. Firmaların biletleme operasyonlarını kağıtsız ortamda daha verimli hale getirebilmelerine olanak sağlayan sistem aynı zamanda; çevrimdışı dosya transferi, izleme ve görüntüleme, uyarı ve bildirimler iletebilme özellikleriyle iş süreçlerine katkı sağlıyor.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın