PayFlex Sanal POS Yönetimi

İnnova'nın PayFlex Sanal POS ürünü bulut altyapısıyla finans kurumlarına düşük maliyetli tahsilat kanalı sunarken, güvenlik ve hız beklentilerini de karşılıyor.

 

İnnova’nın sunduğu PayFlex Sanal POS çözümü, bulut altyapısı sayesinde kurumların yazılımsal ve donanımsal yatırım yapma zorunluluğunu ortadan kaldırarak 13 banka ile birden entegrasyon imkanı sağlıyor. Kurumlar  yasal zorunluluk geliştirmeleri durumunda herhangi bir geliştirme yapmak zorunda kalmadan tüm işlemlerini kolayca yönetebiliyor.

 

 

Tereddütsüz ve anında tahsilat

Alışveriş esnasında bankalardan herhangi birinin Sanal POS sisteminde sorun olması durumunda, işlem otomatik olarak çalışır durumdaki diğer banka Sanal POS’una yönlendirilir. Böylece banka kaynaklı problemlerden dolayı işlem kaybı ve müşteri memnuniyetsizliği yaşanmaz Ayrıca PayFlex Sanal POS üzerinden yapılan sorgulamalarda geçersiz işlemler için ödeme yapılmaz, sadece başarılı işlemler faturalandırılır.

 

Hızlı ve Güvenli İşlem

Ödeme sistemleri projeleriyle Türkiye’deki ve dünyadaki birçok büyük finans kuruluşunu referansları arasına katan İnnova, tüm fintek çözümlerinin temelinde yer alan PayFlex platformunun zengin özelliklerini ve esnek entegrasyon yapısını Sanal POS ürününde de müşterilerinin hizmetine sunar. Kredi/banka kartından tutarın düşülmesi ve paranın hesaba geçirilmesine kadar olansüreçte, en temeldeki SSL 128 bit şifreleme şartından başlayarak Visa, Verfied by Visa ve MasterCard SecureCode sertifikalarının gerektirdiği güvenlik süreçleri ele alınır ve işlem uluslararası standartların belirlediği güvenlik düzeyinde başarıyla tamamlanır. İnsan hatasından kaynaklanan veri kaybı riskini en aza indiren sistem tüm kurumlar için en güvenli çözümü sunar. PayFlex Sanal POS, uluslararası güvenlik standartlarındaki en yüksek seviye olan PCI-DSS 3.1 sertifikasına sahiptir.

 

Farklı altyapılarla sorunsuz entegrasyon

PayFlex Sanal POS, sunduğu entegrasyon bileşenleri ile farklı platformları kullanan sanal mağazaların entegrasyonunu kolaylaştırır. Sanal mağazaların kullandığı; Windows, Linux ve Unix tabanlı tümplatformların ve yaygın kullanılan tüm WEB sunucularının desteklendiği çözümde, .NET, Java, PHP, ASP entegrasyon bileşenleri bulunurken, tüm entegrasyon bileşenleri kod örnekleri ve dokümantasyonu ile beraber sunulur. İnnova’nın ödeme sistemleri konusundaki bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde PayFlex Sanal POS, kredi kartı provizyon hizmeti sağlayan kurumlar ve bankaların ihtiyaçlarını kapsayan bir çözüm haline geldi. İnnova, çözümü yerleşik bir kullanım arayan kurumlara lisans olarak sunabilmesinin yanı sıra SaaS (servis olarak sunulan yazılım) altyapısıyla dış kaynak kullanımı hizmetine de dönüştürebilir. Kurumun ölçeğine ve çalışma koşullarına göre şekillendirilebilen çözümün bulut altyapısıyla sunulabilmesinin en büyük yararıysa kurumların bu yazılımı kullanmak için yatırım yapması zorunluluğunu ortadan kaldırması. Bu sayede sanal ortamdan kabul ettiği tahsilatlarda maliyetlerini düşüren kurumlar kazançlarını artırır.

 

Her şey dahil tasarruflu paket

PayFlex Sanal POS, PCI DSS Level 1 uyumlu, güvenli ve uluslararası standartlara uygun Kredi Kartı Saklama hizmeti de sunar. Dövizli tahsilat işlemleri için ek bir ücretlendirme uygulanmaz. Kurumlar ile birebir yapılan görüşmelerde tahmini işlem sayısına göre, fiyatlandırma teklifi sunulur. PayFlex Sanal POS üzerinden yapılan işlemler Türk Lirası ile faturalandırılır.

 

E-Mail ve SMS ile Anında Tahsilat

PayFlex Vpos Client ile müşterilerinize tahsilat için ödeme linkini SMS ve E-Mail yoluyla gönderebilirsiniz.
Yönetim panelinden, tahsil edilecek tutarı ve linkin geçerli olacağı tarih aralığı belirleyip müşterilerinize tekil ya da toplu olarak ödeme linki gönderebilirsiniz. Dilerseniz, birden fazla kez ya da tek kullanımlık olarak link üretebilirsiniz. Oluşturulan link ile tahsilatlarınızı hızlı ve güvenli biçimde tamamlayabilirsiniz.

 

 

AVANTAJLAR

 

  • PCI-DSS 3.1 Level 1 (Payment Card Data Security Standart) sertifikası

  • EMV 3-D Secure Version 2.2.0 sertifikası

  • 3D Secure işlem desteği

  • Özelleştirilebilir ödeme sayfası

  • Ücretsiz kart saklama özelliği

  • Birden fazla sunucu üzerinde çalışma özelliği ile performans optimizasyonu

  • Üye işyerleri için sağlanan .NET, Java ve PHP platformlarında entegrasyon bileşenleri ile hızlı ve kolay entegrasyon

  • Kredi kartı ve banka kartı müşterilerinin işlem yapabilme imkanı

  • Kart puanları ile işlem yapabilme olanağı

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın