Uyumluluk Danışmanlığı & İç Denetim Hizmetleri

Uluslararası standart ve çerçeveler kapsamında mevcut durum analizleri ve iç denetimlerin yapılması ve uyum süreçlerine hazırlık.

Başarıya doğru sağlam adımlar atmayı hedefleyen kurumların tüm süreçlerinde denetleme hizmeti sunan İnnova’nın farkı, ortaya çıkan ihtiyaçlara diğer İnnova ürün ve hizmetleriyle uçtan uca çözümler sunabilmesidir. Çünkü İnnova, danışmanlık hizmetleri ekibindeki tecrübeli denetleme uzmanlarıyla tüm işleyişi ele alan bir denetleme süreci sonunda; gerekli olan geliştirmeyi, düzenlemeyi ve bilinci kuruma sağlayabilen sayılı şirketlerden biridir.

 

İnnova Denetim Hizmetleri

  • Yasal düzenlemelere uygunluğunuzu denetler.
  • Uluslararası sertifikalara sahip olabilmeniz için gereksinimleri ortaya çıkarır.
  • Her bir sürecin ele alınarak risklerin belirlenmesi, risklerin sınıflandırılması ve değerlendirilmesini sağlar. Kontrol mekanizmalarını belirleyerek sorumluları belirler.
  • Süreçleri denetleyerek iyileştirilecek alanları belirler, kanıtları toplar ve raporlar.
  • Denetim sonuçlarına göre operasyonel verimliliğin değerlendirilmesini sağlar.
  • Denetim sonrasında önceliklerin belirlenmesini ve ardından iyileştirme çalışmalarına destek sağlar.

 

Denetim, ihtiyacı belirler

Uzman denetçiler, söz konusu standartlar ve kurum için belirlenmiş çerçeveleri kapsamında durum değerlendirmesi yaparak uygulamalar ve süreçlerdeki eksikleri tespit eder ve raporlar. Organizasyonun belgelendirmeye hazır hale getirilmesi için yapılması gereken çalışmalar kapsamında İnnova Yönetim Sistemleri Danışmanlığı ekibi, İnnova bünyesinde bulunan; yazılım, sistem entegrasyonu, ürün satışı ve kurulumu gerçekleştiren ekipler ile bir arada çalışarak gerekli tüm çözümleri sunar. Eksikler hızla giderilir ve kurum kısa sürede dünya standartlarına uygun bir yapılanmaya sahip olur.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın