#EvdeKal İnnova Yanında!
Yeni Dünyada Birlikte Güvenle Çalışmak
Evden çalışan veya dışarıda çalışmak zorunda olan herkes için güvenlik ipuçları!
Güvenli Bağlantı, Güvenli İletişim
SSL VPN
Zoom
LMS
Dijital İmza
Güvenli Ortam
Termal Takip
Kişi Sayma
UV Sterilizasyon
Güvenli İşlem
Dijital Cüzdan
VPOS
OBP
OKP
Herkes için güvenlik ipuçları!
İş süreçlerini hızlı, güvenli, verimli ve kesintisiz hale getiriyoruz!

Covid-19 salgınının önlenmesi için dünya genelinde insanlara evde kalma çağrılarının yapılması, şirketleri çalışma biçimleri konusunda radikal değişiklikler yapmaya yönlendirdi. İnnova olarak trendleri sadece izleyen değil, belirleyen olma misyonumuzla, bu süreci de önemli bir deneyime dönüştürüyoruz. Karantina sürecine kadar kişi ve kurumların tercihlerine göre belirlenen uzaktan çalışma yöntemi, günümüz koşullarında zorunlu hale gelmiş durumda. Bu radikal değişime hazırlıksız yakalananlar için bazı ciddi güvenlik zafiyetleri söz konusu olabiliyor. Şirketlerin işyerlerindeki ağ ve sistemlere yaptığı güvenlik yatırımları, koronavirüs döneminde ev ofis düzeninde çalışanları korumalı. İş sürekliliği, verimlilik, veri güvenliği ile müşteri ve diğer paydaşların ihtiyaçlarının giderilmesi, 360 derece bir emniyet yaklaşımından geçiyor. Bu yaklaşıma Covid-19 salgınından kişisel olarak korunma yöntemleri ve tedbirleri de dâhil durumda. Bu dönemde zorunlu olarak dışarı çıkılan durumlarda; özellikle market, eczane, hastane ve işyerlerinde Covid-19 salgınına karşı yürütülen önleme ve kontrol çalışmaları kamusal hizmetin önemli bir parçası olarak düşünülmeli. İnnova olarak bu dönemin etkilerini hem süreç içinde, hem de uzun dönemde aza indirmek üzere uçtan uca güvenlik anlayışını benimsedik ve hayata geçirdik!

Çalışanlarınızın evden daha verimli ve güvenli çalışabilmesi, müşterilerinizin temassız ve güvenli işlemler yapabilmesi, dışarıda ve mekanlarda halk sağlığını korumaya yönelik önlemler alınması için İnnova olarak deneyimlerimizi paylaşıyor; uçtan uca çözümler sağlayan ürün ve hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.
Detaylı bilgi için webinarlarımıza katılın!
Güvenli Bağlantı, Güvenli İletişim
SSL VPN
Zoom
LMS
Dijital İmza
29.04.202014:00 -15:00
Tamamlandı
Güvenli Ortam
Termal Takip
Kişi Sayma
UV Sterilizasyon
10.04.202016:00 - 16:40
Yakında
Güvenli İşlem
Dijital Cüzdan
VPOS
OBP
OKP
07.04.202016:00 - 16:40
Yakında
Çalışanlarınızın şirket ağınıza SSL VPN ile güvenli biçimde bağlanmasını sağlıyoruz

Uzaktan çalışma döneminde en yoğun talep gören hizmetlerden biri olan SSL VPN, çalışanlarınızın şirket ağınıza güvenli bir şekilde bağlanmasına imkan sağlar. Bu hizmetimiz sayesinde uzaktaki kullanıcılarınız ile şirket ağınız arasındaki iletişim şifreli biçimde gerçekleştirilir. Çalışanlarınızın nerede olursa olsun, şirket içindeymiş gibi işlerini yapmasını mümkün kılan SSL VPN hizmetimizin sağladığı faydalardan öne çıkan bir kaç tanesinden şu şekilde bahsedebiliriz:

  • SSL VPN ile bağlanmış olan her kullanıcının cihazındaki hareketleri takip etmek mümkün olur.
  • Kimlik doğrulama ve uygulama kontrolleri kullanıcı bazında gerçekleştirilir.
  • Kullanıcı özelinde erişim kontrolleri ve özel güvenlik kuralları belirlenmesine imkan tanır.
  • Akıllı telefon, tablet, kişisel bilgisayar ve kiosk gibi platformlarda kablolu ve kablosuz ağlarda kolayca kullanılabilir.
İletişim ve uzaktan toplantı ihtiyaçlarınıza güvenlik, hız ve konfor kazandırıyoruz!

Uzaktan çalışma döneminin dikkat çeken çözümlerinden biri, sesli ve görüntülü konferans imkanı sağlayan yazılımlar ve elbette en başta Zoom oldu! Şirket içi toplantıların yanı sıra, müşteri ve iş ortakları ile yapacağınız önemli görüşmeleri görüntü ve ses kalitesinden ödün vermeden yapmak büyük önem kazanıyor. Hizmet portföyümüzde yer alan Zoom sayesinde, toplantılarınızı hem çok daha güvenli, hem de konforlu hale getirerek, sunumlarınızı 1000 kişiye kadar kullanıcıyla rahatlıkla paylaşabilirsiniz. İnnova olarak hizmetlerimiz arasında bulunan Zoom ile şu kritik faydalara kavuşabilirsiniz:

  • Yüksek kaliteli görüntülü (720p HD çözünürlük) ve sesli toplantılar düzenleyebilirsiniz
  • Farklı konumlardaki uzak ekip üyeleriyle bağlantı kurabilirsiniz
  • Çalışanlarınıza veya dışarıdan bir grup kullanıcıya eğitim verebilir, video Webinar etkinlikleri düzenleyebilirsiniz
  • Toplantılarınızı video veya ses formatlarında kaydedebilir, dilerseniz Zoom Cloud’da saklayabilirsiniz.
  • Toplantılarınızı farklı takvim platformlarından planlayarak kişileri davet edebilirsiniz
Eğitim kurumları ve bireysel eğitmenlere uzaktan öğretim imkanı sunuyoruz!

İş için olduğu kadar, eğitim konusunda da uzaktan çalışma deneyimi eskiye dayanıyor. Koronavirüs günlerinde tüm eğitim kurumları uzaktan öğrenme konusunda hızlı bir geçiş sağladı. İnnova olarak sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer alan Kurumsal Eğitim Çözümleri’miz sayesinde üniversiteler, dil merkezleri ve bireysel eğitmenlerin bu zorlu süreci kayıpsız atlatabileceğine inanıyoruz. Portföyümüzdeki uzaktan eğitim sisteminin sahip olduğu kullanıcı dostu arayüz sayesinde eğitim kataloğunuzu hızlı ve kolayca oluşturabilirsiniz. Uzaktan öğretiminizi zenginleştirmek için testler ve anketler düzenleyebilir, öğrenci ve kursiyerlerin gelişim takibini yapabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte, düzenlediğiniz eğitim programlarını tamamlayanlara sertifika verebilirsiniz.

İmzanızı dijital ortamda güvenli, hızlı ve kullanışlı hale getiriyoruz!

İzole döneminde işlerimizin büyük bölümünün uzaktan da yapılabildiğini öğrenmiş olduk. Buna evrak imzalamak da dâhil! İnnova’nın ürün portföyünde bulunan Dijital İmza çözümünü kullanmak çok kolay, çok güvenli ve çok hızlı! İmzalatmak istediğiniz dokümanları, sade ve kolay arayüzü sayesinde, sürükle-bırak yöntemini kullanarak düzenliyor, e-posta ile imzacıya gönderiyorsunuz. Farklı imza türlerinin desteklendiği platformda dokümanları gönderirken, bilgi sahibi olması gereken kişiler de sürece eklenebiliyor. Kullanışlı arayüzde bulunan şablon ve taslak hazırlama, hatırlatıcı, ekip bazlı yetkilendirme ve benzeri fonksiyonlar da kullanım zenginliği katıyor. Çoklu kimlik doğrulama ve güçlü şifreleme teknolojilerinin kullanıldığı platformda kurumsal kimliğinize uygun özelleştirmeler yapabilir, bulut sunucusu veya şirket sunucunuzu kullanabilirsiniz.

Yüksek ateşi olanları temassız, doğru ve kolayca tespit ediyoruz!

Hızlı yayılım gösteren salgın hastalıkların en önemli ortak belirtisi olan yüksek ateş, Covid-19 salgınında da vakaları belirlemede öne çıkıyor. İnnova olarak geliştirdiğimiz Termal Takip Sistemi, koronavirüsün kontrol altına alınmasıyla ilgili çalışmalarda büyük önem taşıyor. Virüsün yayılma riskinin yoğun olduğu stratejik alanlarda konumlandırılan bu sistemimiz sayesinde, noktasal ısı ölçümü ile yüksek ateşi olan kişiler belirleniyor ve takipleri sağlanıyor. Özellikle hastaneler, alışveriş merkezleri, marketler, metro istasyonları, garlar, havalimanları, otobüs terminalleri ve ofislerin arasında bulunduğu büyük ve kalabalık alanlar, Termal Takip Sistemi sayesinde kolay ve hızlı biçimde taranabiliyor.

Ziyaretçilerinizi kesin ve güvenli biçimde sayıyoruz!

Normal dönemlerde başta perakende sektörü tarafından pazarlama ve satış faaliyetlerini daha iyi planlamak için kullanılan Kişi Sayma Sistemi, koronavirüs günlerinde önemi artan teknolojilerden biri oldu. Covid-19 salgınında özellikle market ve eczanelerde insan yoğunluğunun artması sebebiyle; kişi saymak ve analiz etmek, mevcut durumu görmenize ve iyileştirme noktalarını tespit etmenize yardımcı oluyor. İnnova’nın sunduğu Kişi Sayma Sistemi sayesinde, mağazada olması gerekenden fazla müşterinin içeride bulunmasını önleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın sağlığını ve ziyaretçilerinizin birbiri ile olan sosyal mesafesini korumanız açısında bu çözüm daha da önem kazanıyor.

Sağlık için ultraviyole ile sterilizasyon elde ediyoruz!

Covid-19 döneminde salgınla mücadele etmek ve virüsten korunmak için pek çok yöntem bir arada kullanılıyor. Teknolojik yöntemlerden biri olan Ultraviyole ışık (mor ışık) sayesinde koronavirüs ve tüm zararlı mikroplar etkisiz hale getiriliyor. İnsan bulunmayan ortamlarda uygulandığında tüm yüzeylerde ve eşyaların üzerinde bulunan virüs, bakteri, spor, akar vb. tüm zararlı mikropları öldüren Ultraviyole C ışık ürünlerinin, daha çok hastanelerde, tıp merkezi ve eczanelerde kullanımı bu dönemde büyük önem taşıyor. Ayrıca Covid-19 ile mücadele için ev, ofis, market gibi ortamlarda da kullanılabiliyor.

Güvenli, Verimli, Hızlı!
ilginizi çekebilecek diğer ürünler.
E-Dönüşüm
PayFlex e-Fatura çözümüyle, mali altyapınızı doğrudan GİB sistemine entegre edebilir ya da İnnova’nın Özel Entegratörlük Hizmetinden yararlanarak, yatırım maliyeti olmadan e-fatura sistemine geçebilirsiniz.
Detaylı Bilgi için Tıklayın
Dijital Cüzdan
Tüm finansal işlemlerin tek bir platform üzerinden yapılmasını sağlayan PayFlex Dijital Cüzdan, kullanıcılar arasında para transferinden üye iş yerlerinde avantajlı alışverişlere kadar sağladığı faydalarla hayatı kolaylaştırıyor.
Detaylı Bilgi için Tıklayın
Sanal POS - VPOS
PayFlex Sanal POS ürünü bulut altyapısıyla finans kurumlarına düşük maliyetli tahsilat kanalı sunarken, güvenlik ve hız beklentilerini de karşılıyor.
Detaylı Bilgi için Tıklayın
Ortak Bankacılık - OBP
Çok sayıda bankayla çalışan ve hesaplarını yönetmekte zorlanan işletmeler için özel olarak geliştirilen PayFlex OBP (Ortak Banka Platformu), zaman tasarrufu sağlamanın yanında gelişmiş raporlama yeteneğiyle cari akışınızı kontrol etmenizi sağlıyor.
Detaylı Bilgi için Tıklayın
Anlık Kredi - OKP
PayFlex Ortak Kredi Platformu sayesinde müşterilerin bankaya gitmeden, kredi başvurusu ve onayı sürecini uygulamanın içinden gerçekleştirebilmeleri, böylece alışverişlerini farklı bir ödeme seçeneğiyle, hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamaları mümkün oluyor.
Daha fazla bilgi almak ve sorularınız için bize ulaşın.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)