Bioiz

İnnova Bioiz biyometrik imza çözümüyle belgeleri sanal ortamda imzalayarak süreçlerinizi tamamen dijitalleştirin. Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edin.

Çalışanlar ve Müşteriler için Biyometrik İmza

İnnova’nın yerli ve milli biyometrik imza çözümü Bioiz, yoğun imza gerektiren süreçlerle çalışan tüm sektörler için sayısız tasarruf ve güvenlik avantajları getiriyor. Bioiz ile dijital belgeleri imzalamak için yazdırmak, ıslak imzalı belgeleri arşivlemek veya göndermek için taratmaya ihtiyaç duymayacaksınız. Islak imza geçerliliği taşıyan biyometrik imzalar hem sahada hem de satış noktalarında müşterilerin daha az beklemesini, iş süreçlerinizdeyse kırtasiye masraflarından, kâğıt israfından, arşivleme derdinden ve zaman kaybından kurtulmanızı sağlar.

İnnova Bioiz ile;

  • Kâğıttan, kırtasiyeden, belge çoğaltma ve gönderme masraflarından tasarruf edersiniz, 
  • Eksik ve kayıp belge arama derdinden kurtulursunuz, 
  • Belgeleri imha etmek için ekstra süreçlere ihtiyaç duymazsınız, 
  • Dokümanları fiziksel olarak arşivleme ihtiyacınız ortadan kalkar, 
  • Her yıl binlerce ağacın kesilmesini engellersiniz.

Biyometrik imza sayesinde, imza gerektiren tüm belgeleri akıllı telefon, tablet ve uyumlu kiosklar üzerinden imzalamak artık mümkün.

Dijital Bir İmzadan Daha Fazlası

Gelişmiş bir teknoloji ürünü olan İnnova Bioiz, imzaların kişiye özel olan ve taklit edilemeyen birçok biyometrik verisini kayıt alına alır. Biyometrik imzalar X, Y, Z koordinatları, eğimleri, basınçları, atılma hızları ve ivmeleriyle birlikte sisteme işlenir. 

Öğrenebilen bir sistem olan İnnova Bioiz, imza sahibi her seferinde birebir aynı imzayı atamasa bile, imzadaki farklılıkların da gerçek sahibine ait olduğunu saptar.

Kolayca kurulabilen ve sistemlere entegre edilebilen biyometrik imza teknolojisiyle çalışanlarınızın dokümanları, müşterilerinizin ise sözleşme ve formları dijital olarak imzalamalarını sağlayabilirsiniz.

İnnova Bioiz biyometrik imza teknolojisi;

  • Islak imzaya en yakın kullanıcı deneyimini sunar. 
  • İmza taklidi ve habersiz kullanılma tehlikesini ortadan kaldırır. 
  • Şifre unutma veya sık sık değiştirme sorunu yoktur.

En Güvenli Doğrulama

İnnova Bioiz, biyometrik imzaları yalnızca imzalanan dokümanla birlikte geçerli olacak şekilde değiştirilemez biçimde saklar. Uluslararası güvenlik standartları RSA ve AES şifreleme teknolojileriyle korunan biyometrik imzalar, sürecin tamamında SSL ağ güvenliğiyle güvenceye alınır. 

İnnova Bioiz özel algoritması sayesinde her dokümanı imzayla birlikte şifreler ve kayıt altına alır. Bu işlem sayesinde atılan benzersiz imza yalnızca kullanıldığı dokümanla birlikte geçerli kılınır. Söz konusu imza bakılarak taklit edilse bile herhangi bir geçerliliği olmaz ve kopyalandığı kolaylıkla kanıtlanabilir.

Benzer Ürün ve Çözümler

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın