Güçlü. Kullanımı kolay. Çok yönlü. Yapmayı sevdiğiniz her şey için tasarlandı. Çalışın, oyun oynayın, öğrenin, bağlantıda kalın ve çok daha fazlasını yapın. Bu güce sahip olmak artık hiç güç değil. 

Performans

Daha hızlı CPU ve grafik performansı sunan A13 Bionic çip aynı zamanda daha güçlü bir Neural Engine birimine sahip. iPad’in tüm gün süren pil ömrü ise bir şeyler yaratmanıza, çalışmanıza, oyun oynamanıza ve daha fazlasını yapmanıza imkan veriyor.

 

A13 Bionic çip

 

 

Ekran

Büyüleyici 10.2 inç Retina ekran hassas detaylarla resim yapmak, bir proje üzerinde çalışmak veya film izlemek için mükemmel.

 

True Tone, her ışıkta rahat görüntüleme sağlıyor
 

Kameralar

Ana Sahne özelliği ve 12 MP Ultra Geniş
ön kamera sayesinde sizi daha da içine çeken görüntülü aramaların tadını çıkarın.
8 MP arka kamerayla hem çok canlı
hem de çok net fotoğraf ve videolar çekin.

 

Ana Sahne özelliği hep kadrajda kalmanız için hareketlerinizi takip ediyor
 

Bağlantı Özellikleri

Yerleşik hızlı Wi-Fi ve 4G LTE Advanced ile ister evde ister yolda dosya indirebiliyor, yükleyebiliyor ve online içeriklerin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

 

Hızlı Wi-Fi ve LTE
 

Aksesuarlar

Apple Pencil ile hayal gücünüzü serbest bırakın. Sanat eserinizi yaratın, gördüklerinizi çizin veya duyduklarınızı yazın. Yeni başyapıtınızı veya bir sonraki kitap incelemenizi yazarken ince ve hafif Smart Keyboard’u kullanın.

 

Dilediğiniz metin alanına yazın
İstediğiniz ekran görüntüsünü işaretleyin
 

iPadOS ve Uygulamalar

iPadOS ilk andan itibaren ne kadar güçlü ve kullanıcı dostu olduğunu kanıtlıyor. Ve App Store’da sadece iPad’e özel tasarlanmış bir milyondan fazla uygulama sayesinde yapmak istediğiniz her şey için en doğru uygulamayı bulabiliyorsunuz.

 

 

Neden iPad


iPad gibisi yok.

 

Kullanımı kolay
iPad’in geniş Multi-Touch ekranında her şeyi güçlü ve bir o kadar da kolay yollarla yapmak mümkün.

Güçlü
Microsoft Office, Adobe Photoshop gibi uygulamaları ve grafiklerin yoğun olarak kullanıldığı oyunları rahatlıkla çalıştırabiliyorsunuz. iPad her göreve hazır.

Taşınabilir
Son derece ince, hafif ve dayanıklı bir tasarıma, hızlı Wi-Fi ve hücresel bağlantı özelliklerine ve tüm gün süren pil ömrüne sahip.

Çok yönlü
Not defteri, film stüdyosu, tarayıcı, mobil ofis veya bir tuval. iPad, ihtiyacınız olan neyse ona dönüşüyor.Karşılaştırın


Size en uygun iPad’i bulun.

 

11 inç iPad Pro11 inç
Liquid Retina ekran ProMotion teknolojisi ve
True Tone özelliği

 

 

Yeni nesil Neural Engine birimine sahip M1 çip

 

 

Maks.

 

2 TB

 

 

12 MP Geniş ve 10 MP
Ultra Geniş kameralar

 

 

5G özellikli

 

 

Apple Pencil (2. nesil) ile uyumluluk

 

 

 

Magic Keyboard ve Smart Keyboard Folio ile uyumluluk

iPad Air10.9 inç
Liquid Retina ekran
True Tone

 

 

Neural Engine birimine sahip A14 Bionic çip

 

 

Maks.

 

256 GB

 

 

12 MP Geniş kamera
 

 

 

4G LTE hücresel bağlantı


 

Apple Pencil (2. nesil) ile uyumluluk

 

 

 

Magic Keyboard ve Smart Keyboard Folio ile uyumluluk

iPad10.2 inç
Retina ekran
True Tone

 

 

Neural Engine birimine sahip A13 Bionic çip

 

 

Maks.

 

256 GB

 

 

8 MP Geniş kamera
 

 

 

4G LTE hücresel bağlantı

 

 

Apple Pencil (1. nesil) ile uyumluluk

 

 

 

Smart Keyboard ile uyumluluk
 

Aksesuarlar


iPad ile daha da fazlasını yapın.

 

Klavyeleri, kılıfları, kapakları, Apple Pencil’ı, AirPods’u ve
çok daha fazlasını keşfedin.

 

 

 

◊ Yasal Açıklamalar

Performans: Performansla ilgili veriler önceki nesille yapılan karşılaştırmaya dayanmaktadır.

Güç ve Pil: Pil ömrü kullanıma ve yapılandırmaya göre değişir. Daha fazla bilgi için lütfen apple.com/tr/batteries sayfasını inceleyin.

Cellular ve Wireless: Veri tarifesi gerekir. 5G, 4G LTE Advanced, 4G LTE ve LTE sadece belirli pazarlarda ve belirli iletişim operatörleri tarafından sunulur. Belirtilen hızlar teorik değerlere dayalıdır ve bulunulan konuma ve iletişim operatörüne göre değişir. 5G ve LTE desteği hakkında daha fazla bilgi için lütfen iletişim operatörünüze danışın ve apple.com/tr/ipad/cellular sayfasını inceleyin.

Aksesuarlar: Aksesuarlar ayrı satılır.

SharePlay: Sonbaharda sizinle.

App Store: Uygulamalar App Store’dan edinilebilir. Sunulan eserler değişebilir.

Ekran: Aygıtların ekranları yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Dikdörtgen olarak ölçüldüğünde 12.9 inç iPad Pro’nun ekranı diyagonal olarak 12.9 inç, 11 inç iPad Pro’nun ekranı diyagonal olarak 11 inç, iPad Air’in (4. nesil) ekranı diyagonal olarak 10.86 inç, iPad mini’nin (6. nesil) ekranı ise diyagonal olarak 8.3 inçtir. Görüntülenebilen gerçek alan daha azdır.

Kapasite: Kullanılabilir alan daha azdır ve birçok faktöre bağlı olarak değişir. Standart bir yapılandırma, modele ve ayarlara bağlı olarak (iPadOS ve yüklenmiş olarak gelen uygulamalar dahil olmak üzere) yaklaşık 10 GB ile 13 GB arası alan kullanır. Yüklenmiş olarak gelen uygulamalar yaklaşık 4 GB alan kullanır. Bu uygulamaları silebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Depolama kapasitesi yazılım sürümüne ve aygıta göre değişebilir.

Apple Arcade: Apple Arcade için abonelik gerekir.

Apple Music: Apple Music için abonelik gerekir.

FaceTime: FaceTime arama özelliği için, arayanın ve arananın FaceTime özellikli bir aygıta ve Wi‑Fi bağlantısına sahip olması gerekir. Bu özelliğin hücresel ağ üzerinden kullanılabilmesi, iletişim operatörünün politikalarına bağlıdır; veri ücretleri uygulanabilir.

Özelliklerin Kullanılabilirliği: Bazı özellikler her ülkede veya her bölgede kullanılamayabilir. Tam listeyi görmek için lütfen apple.com/tr/ios/feature-availability adresini inceleyin.


 Bize Ulaşın:
İnnova Apple Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek, danışmanlık almak ve kurumunuza özel çözümler oluşturmak için size ulaşalım.

  • Mobil İş Çözümleri
  • Bütünleşik Uç Nokta Yönetim Hizmetleri
  • Danışmanlık
  • Kurulum
  • Apple Developers
  • Finansal Projeler
  • Sağlık Projeleri
  • Anahtar Teslim Projeler
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)