Veri Depolama Sistemleri Çözümü

Kurumsal veri depolama yöntemleriniz ihtiyaçlarınıza cevap veriyor mu? İnnova’nın depolama verimini artıran yönetim hizmetini yakından tanıyın.

Kurumsal altyapınıza her gün yeni bir uygulama dâhil oluyor. Kullanıcı sayıları yükselirken, iş hacminizle paralel olarak depolama ihtiyacınız da artıyor. İnnova, Depolama Yönetimi hizmetiyle depolama ihtiyaçlarınızı en verimli şekilde karşılamanın ötesinde; yedekleme seçeneklerini, riskleri, değişimleri ve atıl kapasiteleri göz önünde bulundurarak en iyi depolamaya zahmetsizce kavuşmanıza yardımcı oluyor.

 

Farklı depolama teknolojilerini bir arada yönetin

Performans gerektiren uygulamalar için hibrit ve SSD’lerden (Solid State Disk) oluşan depolama çözümleri, arşivler içinse geleneksel mekanik disklerden oluşan depolama çözümlerinin İnnova uzmanları tarafından sizin için planlanması, depolama kaynaklarının etkin kullanımını sağlıyor. Depolama cihazlarının kapasiteleri hakkında detaylı rapor alabilmek ve depolama yatırımlarını buna göre şekillendirmek İnnova’nın Depolama Yönetimi hizmetiyle artık çok daha kolay.

 

Anında müdahale için proaktif yönetim

İnnova, BT organizasyonlarının sorumluluğunda bulunan diğer tüm BT sistemleri gibi, depolama araçlarını da anlık olarak izleyebiliyor ve gerektiğinde müdahale (uzaktan veya yerinde) edebiliyor. Depolama cihazlarında meydana gelebilecek sorunları asgariye indirmek ve cihazların her zaman en verimli şekilde çalıştığından emin olmak için İnnova’nın sunduğu bu hizmet, aynı zamanda performansı hissedilir derecede düşen depolama cihazları için uyarılar oluşturabiliyor, gerektiğinde cihazların yenileriyle değiştirilmeleri için harekete geçebiliyor.

 

Depolama donanımlarında yetkin iş ortağı

İnnova, 15 yılı aşkın bir süredir dünyanın en iyi donanım ve yazılım üreticileriyle yakın işbirliği içerisinde bulunuyor. Bu da ona, depolama donanımları konusunda geniş bir yetkinlik kazandırırken depolama yönetimi konusundaki tecrübesini artırıyor. Veri depolama konusunda bir kurumun ihtiyaç duyabileceği her ölçekteki donanım ürününün tedarik, kurulum ve satış sonrası desteği için İnnova hazır.

 

Neden İnnova?

  • Depolama yönetimi alanındaki uzmanlık ve tecrübesi
  • 7x24 izlenebilir depolama yönetimi hizmetiyle vaat ettiği kesintisiz iş süreçleri
  • Donanım iş ortakları ile avantajlı depolama yatırım danışmanlığı
  • Hibrit depolama teknolojilerinin bir arada, uzaktan yönetimi
  • Verinin erişilebilirliği ve güvenliği konusunda kurumlara sunduğu avantaj

İnnova Güvenceli Bulut Depolama

Verinizi ölçeklenebilir maliyetlerle depolamak, güvende olduklarından emin olmak ve yüksek bağlantı hızıyla onlara erişmek en önemli ihtiyaçlarınız ise TTVM’nin depolama hizmetiyle tanışın. 1 gigabayttan petabaytlar seviyesine kadar geniş depolama alanıyla tüm kurumsal depolama ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bu hizmet, fiber bağlantılı diskler sayesinde depolamanın kendi konumunuzdaki kadar performanslı olmasını sağlar.  Disk yedekliliği için RAID teknolojisi kullanılır.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın