Sanallaştırma ve Konsolidasyon Çözümü

Donanım altyapısından en yüksek verimi, sanallaştırma ile elde edin. Sanallaştırma teknolojilerinde İnnova’nın yeteneklerini keşfedin.

Günümüzde sanallaştırma yönetimi hizmeti, temel sistem yönetimi unsurlarından biri olarak ele alınıyor. Tek bir donanım üzerinde birden fazla işletim sisteminin ve uygulamanın birbirinden izole olarak koşmasını sağlayan sanallaştırma çözümleri sayesinde donanıma yapılan yatırımın tam anlamıyla verime dönüşmesi sağlanırken, İnnova bu sürecin yönetimini ve desteğini bir hizmet paketi olarak sunuyor.

 

Kuruma ait sanallaştırma sistemlerinin yönetilmesini ve sürekli desteğini içeren bu yönetim hizmeti, kurumların sanallaştırma süreçlerinin daha verimli olarak işlemesi için İnnova’nın uzman ekipleri tarafından sunuluyor. Sanal olarak kurulan işletim sistemlerinin performans, güvenlik, yedekleme ve güncelleme gibi tüm işlemleri İnnova uzmanları tarafından sağlanıyor. Yedekli yapıda kurulabilecek sanallaştırma ortamları sayesinde hizmet kesintisi riski en aza iniyor.

 

Orta ve büyük ölçekli firmalar için

Sektör fark etmeksizin, sanallaştırma çözümlerinde en büyük fayda orta ve büyük ölçekli firmalarda ortaya çıkıyor. Atıl donanım kaynaklarının iş süreçlerine destek olması, bir bütün olarak ele alınan donanım altyapısının en verimli şekilde çalışması İnnova’nın Sanallaştırma Yönetimi hizmetinin odağında yer alıyor. Donanım yatırımları sanallaştırma ile hak ettiği değere kavuşuyor.

 

Yedekli yapılar sayesinde asgari hizmet kesintisi

Doğrudan müşterilere yönelik hizmet veren uygulamalar düşünüldüğünde, ilk akla gelen unsur elbette süreklilik. Sunucu sanallaştırma, yedekli (Cluster) yapılar sayesinde gerektiğinde devreye girerek hizmetlerin kesintisiz ya da en az kesintiyle devam etmesini sağlıyor.

 

Bilgi teknolojilerinde donanıma yaptığınız yatırımların tam karşılığı İnnova’nın sanallaştırma yönetiminde

 

Donanım maliyetlerinde tasarruf

Mevcut donanımların verimini artırmadan yeni donanımlara yatırım yapmak hiçbir kurum için sürdürülebilir bir BT yaklaşımı değil. İnnova’nın uzman kadrosu tarafından sunulan Sanallaştırma Yönetimi hizmeti sayesinde donanım yatırımları en aza indirilerek işlem gücünün en yükseğe taşınması mümkün.

 

İnnova’nın sunduğu sanallaştırma çözümleri

İnnova, diğer tüm çözüm ve hizmetlerinde olduğu gibi sanallaştırma çözümlerinde de dünyanın en iyi üreticileriyle çalışıyor ve en uygun çözümleri sunuyor. VMware vSphere, Microsoft Hyper-V ve açık kaynak kodlu ürünler tarafında Red Hat Enterprise Virtualization ile çözüm sunar.

 

Sanallaştırmanın kazanımları

  • Mevcut donanımlardan maksimum verim elde edilir.
  • Donanım yatırımlarından “gerçek değer” elde edilmesi mümkün olur.
  • Sistemler en az hizmet kesintisiyle çalışır.
contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın