İnnova, online erişim yetkilendirme çözüm sağlayıcısı Keypasco’nun Türkiye iş ortağı oldu

3 Şub 2015

İnnova, online erişim yetkilendirme çözüm sağlayıcısı Keypasco’nun Türkiye iş ortağı oldu

Bankacılık, Finans, Kamu, Telekom, Sağlık ve Perakende gibi birçok sektöre yönelik ürün ve çözümleri ile yakından tanınan İnnova, çok sayıda kullanıcısı bulunan ve hizmetlerini internet üzerinden erişime açan kurum ve kuruluşlara Keypasco ürünlerini bulut çözümü (hosted) olarak sunabileceği gibi, lisanslı kurulumlarını da gerçekleştirecek. Bu iş ortaklığı sonucunda müşteriler güvenli yetkilendirme çözümü ve yazılımına İnnova uzmanlığı ve profesyonel yaklaşımı ile sahip olabilecekler.

İnnova Finansal İşlem Çözümleri Direktörü Murat Kayıhan, iş ortaklığını “Keypasco’nun yetkilendirme endüstrisindeki derinleşmiş tecrübesi, Türkiye pazarı için kendileri ile işbirliği kararı vermemizde etkili oldu. İnnova, yurt içi ve yurt dışındaki onlarca referansı ile pazarda kendisini kanıtlamış, ödeme ve tahsilat endüstrisinin lider ürünü PayFlex’i geliştiren şirket olarak, Keypasco ile iş ortaklığının karşılıklı kazançlı olacağına inanıyorum. Bankacılık, Telekom, Finansal Servisler ve Online Ödeme sektörlerinde sektör liderlerine çözümler sunan İnnova’nın Keypasco ile iş ortaklığının, her iki taraf için de memnun edici sonuçlar vereceğine inanıyorum. Türkiye’de ve çözümlerimizi ulaştırdığımız ülkelerde Keypasco’yu tanıtmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.” sözleri ile değerlendirdi.

Keypasco Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Juliette Badin, İnnova’nın, Türkiye’de teknoloji alanında lider bir şirket olduğunu, ödeme ve tahsilat platformu PayFlex’in finans endüstrisinde önemli bir saygınlığı olduğunu vurgulayarak, “Yerel ve uluslararası arenada banka ve finans sektörü referanslarını dikkate aldığımızda, online ve mobil bankacılık pazarına ulaşmak için İnnova’nın en doğru iş ortağı olacağına dair en ufak bir tereddüdümüz bulunmuyor. 900’den fazla çalışanı ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yaklaşık 40 ülkede iş ortakları tarafından temsil edilmesi sebebiyle, önümüzdeki dönemlerde İnnova ile olan iş ortaklığımızın büyümesini de mümkün görüyoruz.” dedi.

Keypasco’nun inovasyon ödüllü çözümü, online sistemlerin oturum açma (login) ve erişim yetkilendirmeleri için çok faktörlü güvenlik sunuyor ve alanında global anlamda lider çözümler arasında yer alıyor.

Keypasco, finans kuruluşları ve çok sayıda kullanıcısı bulunan online servis sağlayıcılarının sistemlerinin phishing ve tarayıcı saldırılarından (Man in the Middle, Man in the Browser) korunmasını sağlayan, zararlı virüslere karşı çok faktörlü güvenlik çözümleri sunuyor.

Kimlik doğrulama ve para hareketlerinin (transaction) güvenliğinin sağlanmasına yönelik çözümler sunan Keypasco’nun lokasyon bazlı kimlik doğrulama özelliği Türkiye’de ilk kez İnnova ile hizmete sunulmuş oldu.

İlgili Postlar

innova_bilisim500_f

Bilişim 500’de İki Kategoride Birinciyiz!

10 Ağu 2023

Haberler

Kredi Makinesi'ne İngiltere'den teknoloji ödülü

Kredi Makinesi'Ne İngiltere'Den Teknoloji Ödülü

8 Oca 2009

Haberler

İnnova'ya SAP Hana Innovation Awards'dan Büyük Ödül

İnnova'Ya Sap Hana Innovation Awards'Dan Büyük Ödül

16 Kas 2017

Haberler

İnnova’ya HPE’den iki önemli ödül

İnnova’Ya Hpe’Den Iki Önemli Ödül

13 Ara 2016

Haberler

İnnova, online erişim yetkilendirme çözüm sağlayıcısı Keypasco’nun Türkiye iş ortağı oldu

İnnova, Online Erişim Yetkilendirme Çözüm Sağlayıcısı Keypasco’Nun Türkiye Iş Ortağı Oldu

3 Şub 2015

Haberler

İnnova'dan 'Ekspres ERP'

İnnova'Dan 'Ekspres Erp'

4 May 2009

Haberler

Akıllı Şehirler İnnova Skywave Çözümleri ile hayat buluyor

Akıllı Şehirler İnnova Skywave Çözümleri Ile Hayat Buluyor

11 Nis 2017

Haberler

Fortinet 2017 Yılı En İyi Yönetilebilir Servisler Ortağı Ödülü İnnova’nın

Fortinet 2017 Yılı En İyi Yönetilebilir Servisler Ortağı Ödülü İnnova’Nın

11 May 2017

Haberler

İnnova'dan Dubai'ye self servis vize başvuru noktaları

İnnova'Dan Dubai'Ye Self Servis Vize Başvuru Noktaları

10 Eki 2009

Haberler

Mersin Şehir Hastanesi İnnova Teknolojisiyle Akıllanıyor

Mersin Şehir Hastanesi İnnova Teknolojisiyle Akıllanıyor

29 Mar 2017

Haberler

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr