SkywaveIoT Partner

 

IoT Dünyasını Bizimle Keşfedin

İnnova SkywaveIoT Partner Programı, nesnelerin interneti dünyasına girmek ve büyük bir ekosistemin parçası olmak isteyen girişimler için benzersiz fırsatlar sunuyor.

Yakın geleceğin yeni normali nesnelerin interneti çağının ayak sesleri bugünden duyulmaya başlandı. Pek çok sektörde örnekleri karşımıza çıkmaya başlayan IoT uygulamalarına doğru başlangıcı yapan kurumlar yalnıza müşterilerine daha etkili ve kapsamlı bir çözüm sunmakla kalmıyor, global ölçekte rekabet avantajı da elde ediyor.

İnnova, ödüllü SkywaveIoT platformu çerçevesinde geliştirdiği yeni SkywaveIoT Partner programı ile yeni çağın güçlü girişimlerine optimum faydayı elde edebilecekleri bir ekosistem sunuyor.

SkywaveIoT Partner'ı Olun

İnnova SkywaveIoT Partner Programı ile ilgili daha fazla bilgi almak ve İnnova uzmanlarıyla tanışmak için iletişime geçin.

İLETİŞİM FORMU

SkywaveIoT
Partner Programı nedir?

İnnova SkywaveIoT Partner Programı, IoT dünyasına yönelik çözümler sunan, sunmak isteyen ya da çözümlerini güçlü bir bulut bilişim platformunda konumlandırmak isteyen girişimler için geliştirilmiş bir ekosistemdir.

Bu programa katılan girişimler yalnızca nesnelerin interneti dünyasına girmekle kalmaz; aynı zamanda çözümlerini geliştirebilecekleri, kapsamlı idari ve teknik destek alabilecekleri bir network arasında yerlerini alır.

Neden Katılmalısınız?

Uygulamalarınızı SkywaveIoT Platformunun Gelişmiş Mimarisi Üzerinde İnşa Edin

Nesnelerin interneti uygulamalarının bu denli yaygınlaşmaya başlamasının sebeplerinden biri iş yapış şekillerini dönüştürebilme gücünden gelmektedir. SkywaveIoT Partner Programı, sizlerden uçtan uca çözüm talep eden müşterileriniz için doğru yanıtlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Yapılan çok sayıda araştırma 2020 yılı itibariyle 50 milyar nesnenin bağlantılı hale geleceği ve minimum 7 milyar USD'lik bir değer oluşturacağını öngörüyor. Şu an sunduğunuz çözümlerin niteliği ne olursa olsun SkywaveIoT platformu ile nesnelerin interneti dünyasına güçlü bir giriş yapabilir ve bu büyük pazarda daha fazla fırsattan yararlanabilirsiniz.

Sektörler arası yaşanan rekabet, şirketleri öne çıkmak adına daha fazla dijitalleşmeye götürüyor. İşini nesnelerin interneti çözümleriyle zenginleştirmek isteyen işletmelerin yüzde 90'ının uçtan uca çözüm sunan bir iş ortağı ile çalışmak istediğini belirtiyor. İnnova SkywaveIoT platformu, donanım, yazılım ve IoT bileşenlerini bir arada bulunduran, çözüm sunma becerilerinizi yükselten bir geleceğe bugünden sahip olmanızı sağlıyor.

Nesnelerin interneti alanındaki öncülüğümüzden, derin iş ve teknik bilgi birikimine sahip uzman desteğimizden yararlanabilir; birlikte Nesnelerin interneti pazarının çıtasını sonraki yüksek hedeflere taşıyabilir, müşterilerinizin hedefledikleri dijital dönüşümü gerçekleştirebilirsiniz.

Sahip Olacağınız Avantajlar

Pazarlama

SkywaveIoT Partner olarak İnnova ile ortak çözüm sunma olanağı elde edin. Uçtan uca çözümler sunma yeteneğine sahip olun, başarı hikayelerinde yer bularak bilinirliğinizi artırın.

Satış

İnnova'nın çözüm sunduğu 4 kıtadaki 36 ülkeye IoT çözümlerinizi sunma fırsatı yakalayın. Farklı satış modelleri geliştirme şansı elde edin ve ürünlerinizin pazara çıkış süresini hızlandırın.

Teknik

SkywaveIoT platformunu kullanarak operasyonel verimliliğinizi yükseltin. Platformun ölçeklenebilir ve modüler mimarisi sayesinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın.

İş Birlikleri

İnnova'nın geliştirdiği projelerde partner olarak yerinizi alın. Saha kurulum, bakım, servis ve destek hizmetlerinde İnnova'nın tüm Türkiye'ye yayılmış gücünden faydalanın. Ekosisteme dahil olan diğer üyelerle birlikte yeni ürünler geliştirin.

Eğitim

Ürün ve çözümlerinizi geliştirmek, müşterinizin istediği özel çözüm taleplerine yanıt vermek için İnnova'nın uzman isimlerinden destek alın. Platform ile ilgili detaylı dokümantasyona sahip olun, örnek kod & uygulama kütüphanesine erişim sağlayın.

Teknoloji Partnerlarımız Arasına Katılın

Hangi partner grubu içerisinde yer almanız gerektiğini belirlemek için, uzmanlarımız yanınızda!

İLETİŞİM FORMU

Donanım ürünlerinizin yönetim ihtiyaçlarını SkywaveIoT Platformunun yetenekleri ile karşılayın.

İş uygulamalarınızı, SkywaveIoT Platformu üzerinde geliştirin.

SkywaveIoT Partner çözümleri ile entegre olarak, uygulamalarınızın yeteneklerini arttırın.

ÜST