Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Sistemlerinizi ve verilerinizi koruyun, kaynaklarınıza güvenli erişim sağlayın

İnnova, sunduğu siber güvenlik hizmetleriyle orta ve büyük ölçekli kuruluşların sistemlerini ve verilerini koruma altına alıyor, kurum kaynaklarına güvenli erişim yolları sağlıyor.

İnnova yalnızca siber güvenlik teknolojilerini sağlamakla kalmıyor, bunun yanı sıra sistem entegratörü kimliğiyle kuruluşlar için fayda/maliyet analizleri yapıyor, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda belirlediği teknolojilerin uçtan uca entegrasyonunu gerçekleştiriyor ve saldırı eylem planları oluşturuyor.

İnnova siber güvenlik danışmanlık hizmetlerinin müşterilere sağladığı büyük faydaların ardında dört adımlı uygulama ve entegrasyon analizi tekniği yatıyor:
  • Mevcut durum analizi

İnnova siber güvenlik ekibi, işe mevcut güvenlik mimarisinin siber tehditlere karşı durumunu değerlendiren bir risk raporu hazırlayarak başlıyor. Gerçekleştirilen analizin sonuçlarından yola çıkılarak önerilen siber güvenlik teknolojilerinin neden kazanılması gereken birer gereklilik olduğu netleştiriliyor.

  • Siber güvenlik teknolojilerinin analizi

İnnova siber güvenlik uzmanları ve analistleri, kurumun mevcut mimarisini, teknolojilerini, siber güvenlik bilincini ve yaklaşımını değerlendirerek önerilen ‘en iyi uygulamayı (best practice)’ kurguluyor. Mevcut güvenlik mimarisi ve teknolojilerinin saldırı vektörlerini karşılama, tespit ve analiz etme süreçlerini de içeren bu kurgu, somut iyileştirme önerilerini kapsayan bir raporla sunuluyor. İnnova, uçtan uca siber güvenlik çözümleri sunmak için uyguladığı tüm ürünlerin birbirleriyle entegre çalışabilmesine önem veriyor.

  • Kurum kaynaklarına güvenli erişim analizi

Hibrit çalışma akımıyla birlikte dağınık hale gelen iş gücü, siber saldırılara elverişli yeni risk noktaları ortaya çıkardı. İnnova siber güvenlik uzmanları, esnek çalışma düzenlerini benimseyen kuruluşların kaynaklarına uzaktan erişim süreçlerini analiz ederek, şirket dışından erişimlerin en doğru teknolojilerle güvenli hale getirilmesini amaçlıyor.

  • Saldırı eylem planları

İnnova siber güvenlik uzmanları ve analistleri, mevcut durum analizlerinin yanı sıra olası bir saldırıda meydana gelebilecek zararları analiz ediyor, marka değerinin korunması için kurum özelinde eylem planı hazırlıyor.

siber-guvenlik
Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr