Ses Çözümleri

Altyapı değişikliği gerektirmeyen yenilikçi iletişim çözümleri

Sesli İletişim Çözümleri

İnnova’nın sunduğu modern sesli iletişim çözümleri, kurumların ihtiyaçlarına göre; santral, IP telefon, video konferans sistemi, tablet, telefon, PC softphone gibi birçok iletişim yazılımını, cihazını, yolunu ve medyayı tek bir platforma entegre ediyor. Merkezine VoIP teknolojisini alan ve diğer sistemlerle entegre çalışabilen tümleşik iletişim çözümleri, mevcut altyapınızı kullanarak yenilikçi yöntemlerle iletişim kurmanızı sağlarken, aynı zamanda iletişim maliyetlerinizi düşürüyor.

tumlesik
  • Sip Trunk Çözümleri

Sip trunk çözümleri kurumların geleneksel yöntemlere kıyasla daha ekonomik, esnek ve yedeklenebilir iletişim altyapılarına sahip olmasını sağlıyor. Elektrik kesintisi gibi istenmeyen durumlarda iletişimin kesilmemesi için çağrıların istenen numaralara yönlendirilmesini sağlıyor. Çağrıların IP üzerinden geniş bant ile gerçekleştirildiği bu çözüm, geleneksel hatlara kıyasla daha fazla arama yapılabilmesini ve kolaylıkla yeni numaralar eklenebilmesini mümkün kılıyor.

  • Hosted Tümleşik Çözümler

Hosted Tümleşik İletişim çözümleri; ilk yatırım, işletim ve bakım maliyetleri olmaksızın sesli iletişim altyapınızı kurmanızı sağlıyor. Santral yatırımı yapmadan geleneksel PBX ve IP santrallerin sağladığı özelliklerden çok daha fazlasını kullanmanıza imkan sunuyor. Yazılım tabanlı bir telefon santrali ile iletişim altyapınız en yeni iletişim teknolojileriyle güncelleniyor. Eski tip telefon santrallerinin kablo karmaşası ve UPS bağımlılığı ortadan kaldırıyor. Üstelik ofisinizi taşıdığınızda numaraları, hatları ve santrali taşımanızı da gerektirmiyor. Ölçeklenebilir çözüm, genişleme için ek kart zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Her yeni IP telefon cihazı, sisteme birden fazla yeni dahili numara eklenebilmesini mümkün kılıyor. Fiziksel olarak birbirlerinden farklı yerlerde olan şube ve bölge ofislerinizin tıpkı aynı ofisteymiş gibi birbirlerini ücretsiz araması sağlanıyor.

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr