raas

RaaS | Yönetilen Robotik Süreç Otomasyonu Hizmetleri

İş süreçlerinizi hızlandırın, hataları ve maliyetleri azaltın

İnnova, kurumların tekrar eden, zaman ve efor gerektiren ağır iş yüklerini yazılım robotlarına devreden robotik süreç otomasyonu (RPA) çözümlerini, müşterilerine uçtan uca yönetilen servis modeliyle sunuyor.

RaaS

Yönetilen Robotik Süreç Otomasyonu Hizmetleri (RPA as a Service, RaaS), yazılım robotları için lisans ve altyapı yatırımı yapmadan, geliştirme, işletme ve bakım kaynağı ayırmadan rutin iş süreçlerinizi botlar aracılığıyla insan üstü hız ve doğrulukla yürütmenizi sağlıyor. Esnek hizmet paketleriyle dijital iş gücünüzü operasyonunuza en uygun şekilde artırırken robotlarınızın uçtan uca yönetimi ise İnnova’nın uzman ekiplerince gerçekleştiriliyor.

RPA’nın Avantaj ve Faydaları

Hızla stratejik şekilde uygulanabilen ve 7/24 çalışan RPA robotları, yüksek operasyonel hacimleri ve raporlama ihtiyaçlarıyla çalışan operasyonlara zaman ve kaynak tasarrufu başta olmak üzere birçok avantaj sunuyor.

  • Zaman ve maliyet tasarrufu
  • Hızlı yatırım geri dönüşü
  • İş doğruluğu ve kalitesi artışı
  • Yüzde 90’a kadar daha hızlı iş süreçleri
  • Satış rakamlarında artış
  • Daha iyi çalışan ve müşteri deneyimi
  • Rakipler hakkında daha fazla bilgi ve analiz
  • Daha hızlı, hatasız ve verimli operasyon yönetimi
raas
Raas

Yönetilen Robotik Süreç Otomasyonu Hizmetleri (RaaS)

Yönetilen Robotik Süreç Otomasyonu Hizmetleri, organizasyonları yalnızca rutin iş yüklerinden değil, aynı zamanda geleneksel robotik süreç otomasyonu çözümlerinin gerektirdiği lisanslama ve altyapı yatırımlarından, bakım ve operasyonel devamlılık eforlarından da kurtarıyor.

Üstelik İnnova Robot Üssü’ndeki hazır, ölçeklenebilir robot altyapı sayesinde işletmeler dönemsel veya kampanya bazında robot sayısını artırıp, operasyonu küçültmek istediklerinde ise tekrar robot sayısı ile ve maliyetini azaltıyor.

Yönetilen robotik süreç otomasyonu hizmetleri işinize neler kazandırır?

İnnova uzmanları tarafından uçtan uca yönetilen RPA hizmetleri, kurumların kullandıkça ödedikleri, hızlı ve ulaşılabilir bir model ile robotik iş gücüne ulaşmalarını ve işlerinin verimliliğini artırmalarını sağlıyor. İnnova Yönetilen Robotik Süreç Otomasyonu (RaaS) Hizmetleri, geleneksel RPA yaklaşımlarından daha ulaşılabilir ve esnek bir çözüm sunuyor.

 • Maliyet Tasarrufu

Altyapı ve lisanslama yatırımlarına ihtiyacı ortadan kaldırarak ilk yatırım maliyetinde önemli tasarruf sağlıyor. Bakım ve operasyonel devamlılık eforları için gereken kaynakları da sunan İnnova Robotik Süreç Otomasyonu (RaaS) Hizmetleri, standart RPA çözümlerine kıyasla yüzde 40’a varan maliyet tasarrufunu mümkün kılarak, yatırım getirisi hedefine ulaşmayı hızlandırıyor.

 • Zengin Kütüphane

Farklı ihtiyaçlar için kullanıma hazır yazılım robotları ve iş senaryoları içeren İnnova Hazır Robot Kütüphanesindeki zengin kaynaklar, süreçlerinizin daha hızlı ve daha kolay geliştirilmesini sağlıyor.

 • Uçtan Uca Yönetim

Tüm robotik süreç otomasyonu süreçleri uzmanlar tarafından yürütülüyor. İnnova’nın deneyimli RPA ekipleri uçtan uca geliştirme, bakım ve işletim hizmetleri sunarken, organizasyonlar ise operasyonel verimliliklerini artırmaya odaklanıyor.

 • Sürdürülebilir Gelişim

Robotlar işinizi iyileştirir. İnnova RPA uzmanları, ihtiyaçlar doğrultusunda güncel teknolojik trendleri ve avantajları iş akışlarına yansıtıyor, operasyonların sürdürülebilir gelişimine destek oluyor.

 • Ölçeklenebilir

İnnova Yönetilen Robotik Süreç Otomasyonu Hizmetleri, şirketlerin ister kalıcı ister dönemsel olarak RPA hizmetlerini kolayca aşağı ya da yukarı ölçeklemelerine ve kapasitelerini etkin kullanarak operasyonel kârlılık elde etmelerine olanak tanıyor.

Biliyor muydunuz?

Yaratıcılık ve mantık gerektirmeyen, rutin doğası gereği hataya açık ve profesyonellerin gelişimine katkıda bulunmayan yorucu işler çalışanların motivasyonunu düşürüyor. Dijital iş asistanı olarak konumlandırılan yazılım robotları çalışanları bu yükten kurtarmak için buradalar. Robotlar rutin işleri hiç olmadıkları kadar hızlı ve hatasız yerine getirirken, çalışanlarınız onların yeteneklerine en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde sorumluluk alabilirler.

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr