English

GÜVENİLİR ONLINE TAHSİLAT PLATFORMU

PayFlex Bayi Yönetim Sistemi ile bayilerinizle aranızdaki tahsilat süreçlerinigüvenli ve anlık olarak yönetebilme olanağı elde edersiniz.


İŞİNİZE
DEĞER KATIN

PayFlex Value Management System'in (VMS), işinize değer katan çözümleriyle tanışmalısınız. PayFlex VMS, sanal ortamda tutulan belgeler, ön ödemeli sistemle çalışan mobil hatlar ya da pay TV gibi uygulamalarda size düşük maliyetli ve kolay kullanımlı eşsiz çözümler sunar.

LOJİSTİK MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN

Eğer bir operatörseniz PayFlex VMS ile çeşitli alanlarda lojistik maliyetlerinizi düşürebilir, bununla birlikte müşterilerinize rekabetçi koşullarla ödeme alternatifleri sunabilirsiniz.

NAKİT KULLANIMINI ORTADAN KALDIRIN

Telekomünikasyon, kamusal hizmetler, yayıncılık ve perakende gibi hedef kitlesi milyonlara ulaşabilen sektörler için PayFlex VMS ideal bir çözümdür. Müşterileriniz bu kolaylığı elde ederken bayileriniz de çıktı alınması gereken fiş ya da biletlerle uğraşmak durumunda kalmaz ve maliyet tasarrufu sağlar.

YENİ İŞ MODELLERİ GELİŞTİRİN

Tüm işlemler özel bir veritabanında tutulduğu için merkezi olarak tahsilat süreçlerini yönetmek de son derece kolay bir hale gelir. Merkezi yapı sayesinde tüm bayilerinizin satışlarını ve diğer işlemlerini takip edebilir, gelen verileri analiz ederek yeni iş modelleri ya da ürünler geliştirebilirsiniz. PayFlex VMS'in bu avantajları sayesinde örneğin operatörler için envanterleri üzerindeki kontrol de daha yükseğe taşınabilir.

Bayilerinizle ilgili tahsilat süreçlerini yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. PayFlex VMS ile bayilerinizin performansını analiz edebilir, ön ödemeli tahsilat sistemlerini yönetebilir, bayi ağınızı segmente ederek farklı yetkiler tanımlayabilir ve mutabakat sürecini otomatize edebilirsiniz.

PAYFLEX VMS'İN YETENEKLERİYLE TANIŞIN


 • HİYERARŞİK BAYİ SİSTEMİ

  PayFlex VMS, ürün ile hizmet sağlayıcı arasında elektronik ortamda bir köprü kurarak tüm süreci merkez, bayi, alt bayi ve terminal hiyerarşisinde anlık olarak yönetmenizi sağlar.

 • MERKEZİ KONTROL

  Geleneksel uygulamalarda satış adedi ve ciro bilgileri için bayilerinizin bildirimde bulunmasını beklerken PayFlex VMS merkezden anlık olarak takip eder, raporlar.

 • MODÜLER YAPI

  PayFlex VMS modüler bir yapıya sahiptir. Böylece yalnızca ihtiyaç duyduğunuz alt modülleri alarak daha etkin ve düşük maliyetli bir çözüme kavuşursunuz.

 • ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR BİR PLATFORM

  PayFlex VMS'i iş gereksinimlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

 • GÜVENİLİR YAPI

  PayFlex VMS, milyonlarca işlemin üstünden gelebilecek güçte bir altyapıyla donatılmıştır. Bu yapı, en son teknolojik güvenlik önlemleriyle donatıldığı için bilgi ve veri güvenliği de sağlar.

 • API DESTEĞİ

  Çözümü dilerseniz İnnova'nın sağladığı API'ler ile geliştirebilirsiniz. Bu benzersiz yetenek, kurumunuza özel yenilikçi çözümler sunmanızın yolunu açar.

PAYFLEX VMS'İN BENZERSİZ MODÜLLERİ

Farklı sektörler, farklı ihtiyaçlar. PayFlex VMS'in modüler yapısı hepsi için uygun.


 • SATIŞ (SAHA) EKİBİ YÖNETİMİ

  Bayi ve alt bayi yapısının kurulması, yetkilendirilmesi ve yönetilmesini sağlar.

 • SİPARİŞ VE TEDARİK YÖNETİMİ

  Siparişlerin sisteme girişinden, son kullanıcıya ulaşana kadar geçen sürecin yönetimini üstlenir.

 • ÜRÜN VE STOK YÖNETİMİ

  Sistemde ürünlerin tanımlanması ve bayi bazında atanma işlemini gerçekleştirir.

 • FİYATLAMA YÖNETİMİ

  Fiyat kataloglarının oluşturulmasını ve indirim oranlarının bayi, alt-bayi seviyesinde belirlenmesini sağlar.

 • PERFORMANS VE KOMİSYON YÖNETİMİ

  Performans kriterlerinin belirlenmesi ve komisyonların dağıtımı bu modül üzerinden yönetilir.

 • DEPOZİTO-LİMİT YÖNETİMİ

  Bayilerin işlem yapabilmeleri için depozito ve limit kontrollerinin sağlanması ve takibini yapar.

 • ROTA-HARİTA YÖNETİMİ

  Saha ekibi için satış rotalarının belirlenmesi, optimize edilmesi ve coğrafi kısıtlamaların getirilmesini sağlar.

 • SATIŞ KANALLARI YÖNETİMİ

  Bayi ve alt bayilerin web, mobil, POS ya da kiosk gibi farklı kanallar üzerinden yaptığı işlemlerin takibini sağlar.

 • KULLANICI YÖNETİMİ

  Kullanıcı rollerinin belirlenmesi ve yetkilendirilmesini üstlenir.

 • RAPOR YÖNETİMİ

  Raporların özelleştirilmiş bir yapıyla otomatize olarak hazırlanmasını ve yetkilendirilmiş kişilere ulaştırılması sürecini yönetir.

PAYFLEX VMS'İN SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR

Bugüne kadar tahsilat süreçlerinizde karşılaştığınız tüm zorlukları tek bir platform kullanarak ortadan kaldırın.


FİZİKSEL BASKI GEREKTİREN İŞLEMLERE SON VERİN

Biletler, makbuzlar ve daha fazlası. PayFlex VMS ile bu tip belgelerin fiziksel ortamda çıktılarının alınmasına gerek kalmaz. Bu size yalnızca baskı maliyetlerinde değil, belgelerin dağıtımı ve depolanmasında da avantaj sağlar.

MERKEZİ KONTROL

Fiş ve biletlerin merkezi sistemden yönetimi sayesinde örneğin hangi lokasyonda ne kadar bilet satıldığına anlık olarak ulaşabilirsiniz. Böylece bütçenizi ileriye yönelik olarak daha net bir şekilde belirleyebilir, dilerseniz elde ettiğiniz verileri yeni iş modelleri geliştirmek için kullanabilirsiniz.

DOLANDIRICILIK TARİHE KARIŞIYOR

PayFlex VMS'in elektronik ortamda işleyen yapısı ve bilet ya da belgelerin fiziksel çıktılarının alınmasına gerek bırakmaması nedeniyle sahte bilet ya da makbuzlarla mücadele etmek zorunda kalmazsınız. Bununla birlikte müşterilerinizin dolandırıcılık sebebiyle mağdur olma ihtimalinin de önüne geçersiniz.

ÇOK KANALLI HİZMET NOKTALARI

Müşterilerinizin satın alacağı biletler için onlara farklı alternatifler sunabilirsiniz. Her bir müşteriniz web, mobil uygulama, POS cihazı ya da kiosklar ile alımı tercih edebilir. Siz tüm noktalardan yapılan alımları tek bir merkezden yönetebilme olanağı elde edersiniz. Müşterilerinizin satış noktalarına gitmek için ayrıca vakit harcamaması sayesinde de müşteri memnuniyet oranlarınızı yükseltebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

PayFlex Value Management System ile ilgili tüm sorularınız ve demo talepleriniz için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.


BİZE ULAŞIN

FORMU DOLDURUN

Güvenlik Kodu: