English

TÜM BANKA HESAPLARINIZ
KONTROL ALTINDA

Bankalar ve hesaplarınız arasında kaybolmadan gelir ve giderlerinizi yönetebileceğiniz
entegre bir platform olan PayFlex OBP ile zaman tasarrufu ve verimlilik sağlayın.


KOLAY YÖNETİM

İnnova'nın finans sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimi, işletmenizde zaman maliyetini yükselten en önemli etkenlerden birini ortadan kaldırıyor. Kurumunuzun banka para transfer süreçlerini online ve güvenli bir şekilde izleyebilmenizi sağlayan PayFlex OBP (Ortak Banka Platformu) ile çok sayıda bankada bulunan hesaplarınızdaki akışı kolayca yönetmeniz mümkün.

GELİŞİME AÇIK ALTYAPI

Tek bir platform üzerinden, farklı bankalardaki tüm hesapları görüntüleme yeteneğiyle avantaj sağlayan PayFlex OBP, bankalarla entegre çalışan ve gelişime açık sürekli öğrenen yapısıyla farklılaşıyor. Çalıştığınız bankaların internet şubelerini tek tek dolaşmaya gerek bırakmadan, tek bir ekrandan görebilme kolaylığı sunan çözüm sayesinde, ilgili personelinizin mesaisindeki önemli bir zaman kalemi ortadan kaldırılıyor.

7/24 ÇALIŞAN SİSTEM

PayFlex OBP, sunduğu bu avantajları güvenli bir şekilde kullanımınıza sunuyor. 7/24 çalışan sistem, kurumunuzda kullandığınız, başta CRM ve ERP olmak üzere farklı uygulamalara entegre olabilmesiyle de hesaplarınızdaki akışların otomasyona tabi olmasının yolunu açıyor.

PAYFLEX OBP'NİN YETENEKLERİYLE TANIŞIN

PayFlex OBP, tüm süreçlerinize entegre yapısıyla mali akışınızı optimize etmenize katkı sağlar.


ENTEGRE YAPI

Muhasebe, ERP, CRM, tahsilat ve e-ticaret yazılımlarına entegrasyon ile banka transferlerini kolayca ve otomatik olarak entegre olunan sisteme aktarabilme.

GELİŞMİŞ RAPORLAMA

Banka hesap özetini ve gerçekleşen para transferlerini istenilen tarih aralıklarında detaylı olarak sunabilme.

MÜŞTERİLERE ÖZEL SAYFALAR

Müşteri yönetim ekranları üzerinden her bir müşteri bazındaki para akışını kolayca görüntüleyebilir.

YÖNETİM EKRANI

Dashboard üzerinde müşteri bazlı ve banka bazlı para transferlerini, toplam varlığı online bir şekilde görüntüleyebilme.

PAYFLEX OBP AVANTAJLARI

PayFlex OBP, banka hesaplarınızı en etkin şekilde yönetmenizi sağlayarak verimlilik avantajı sağlar.


 • TEK PLATFORM ÜZERİNDE ÇOK SAYIDA BANKAYI GÖRÜNTÜLEYEBİLME

  Finans departmanınızdaki personelinizin, her bir bankanın internet şubesini tek tek ziyaret etmesine gerek kalmaz. Böylece zaman tasarrufu sağlamanın yanında ilgili personelinizi farklı işler için görevlendirebilirsiniz.

 • CARİ HESAP EŞLEŞTİRME

  Banka para transferini gerçekleştiren müşterileriniz otomatik olarak tespit edilir. PayFlex OBP ile müşteri ve para transferi eşleştirmesini otomatik olarak gerçekleştirir.

 • 7/24 GÖREVDE

  Banka para transferlerinin takibi sadece mesai saatleri ile sınırlı kalmaz. Sistem 7/24 görev yaparak resmi tatiller de dahil olmak üzere para transferlerinin anında işlenmesini sağlar.

 • KULLANICI HATALARINI ÖNLEME

  Otomatik takip özelliği ile kullanıcı hatalarının önüne geçersiniz. Kurulan otomasyon sayesinde kullanıcılara bağlı hatalar ortadan kaldırılarak verilerin doğru ve güvenli biçimde işlenmesi sağlanır.

 • ERİŞİM KISITLARINI BELİRLEME İMKANI

  PayFlex OBP, banka ya da hesap bazında kullanıcı yetkileri oluşturulmasına izin verir. Personelinizin yetkilerini istediğiniz şekilde düzenleyerek, güvenlik açığı oluşturabilecek işlemlerin önüne geçmenizi sağlar.

 • DİĞER UYGULAMALARLA ENTEGRE YAPI

  PayFlex OBP, kurumunuzda kullandığınız ERP, CRM, faturalama, tahsilat yazılımları ve e-ticaret uygulamalarıyla entegre olarak çalışır. Bankalardan gelen para transferlerinin etkileri otomatik olarak bu uygulamalardaki verilere yansır. Böylece gerçekçi kararlar almanızın yolu açılır.

 • GENİŞ RAPORLAMA ALTERNATİFLERİ

  Platform, Dashboard üzerinde yöneticilere anlık olarak hesapları takip etme olanağı sunar. Bununla birlikte, gelen para transferleriyle sürekli değişen mali durumu güncel verilerle raporlama desteği de sunulmaktadır.

 • YÜKSEK GÜVENLİKLİ YAPI

  IP kısıtlamaları, 256 bit SSL koruma protokolü ve HSM (Hardware Security Module) gibi modern güvenlik önlemleri ile yüksek güvenlik sağlanır. Müşteri hesaplarına dair tüm bilgiler şifreli olarak saklanır ve operasyon ekibi dahil olmak üzere yetkilendirilmemiş hiçbir kullanıcı tarafından görüntülenemez.


BİZE ULAŞIN

PayFlex OBP ile ilgili tüm sorularınız ve demo talepleriniz için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.


BİZE ULAŞIN

FORMU DOLDURUN

Güvenlik Kodu: