Özel Uygulama Geliştirme

Kurumsal yapınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun eksiksiz kurumsal uygulamalar

uygulama-gelistirme

Uygulama Geliştirme

İnnova, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştiriyor. Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden İnnova, size özel en ideal çözümü sunabilmek için objektif hareket ediyor. J2EE ve .NET başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik uçtan uca çözüm sunuyor.

İnnova, farklı sektörler için geliştirdiği yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir iş ortağınız oluyor. Yönetim ve teknoloji alanındaki birikimlerini sektörel uzmanlıklarla birleştirerek, kurumuzun iş yapılarına uygun mimariyi ve iş akışlarını tanımlıyor; ihtiyaç duyulan sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştiriyor.

Platform bağımsız seçimler

İnnova, bütün projelerde olduğu gibi ürün ve marka bağımsız çalışma yaklaşımıyla sizin talep ve ihtiyaçlarınıza en uygun yöntemi, araç ve teknikleri özenle seçiyor. İnnova, bilgi teknolojilerini uygulanabilir kılmayı, farklı becerileri bir araya getirerek kesintisiz iş sistemleri sunmayı ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı hedefliyor.

Uçtan uca eksiksiz çözüm

İnnova, taleplerinize uygun yazılım projelerinde tasarımdan destek sürecine kadar her aşamada ihtiyaçlarınıza uçtan uçta çözüm üretiyor. Analiz aşamasından sonra projelerinizin kavramsal ve görsel tasarımları, İnnova Tasarım Grubu tarafından yapılıyor. Uygulama ve arayüz tasarımları, internet üzerinden yayınlanan tasarım amaçlı prototipler halinde görüşünüze sunuluyor.

Geliştirilecek uygulamanın her bir arayüzü, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturuluyor. Projenin sağlayacağı faydalar, başlangıç aşamasında belirleniyor. Teknik tasarımlar ve bilgi güvenliği tasarımlarının ardından, kodlama alt adımları, internet üzerinden yayınlanan geliştirme amaçlı prototiplere yansıtılıyor. Profesyonel bir anlayışla gerçekleştirilen uygulama geliştirme projenizi başından sonuna dek izlemeniz mümkün oluyor.

uygulama-gelistirme

Proje yönetimi

İnnova, her türlü uygulama geliştirme projesi için bir proje ekibi oluşturuyor. Bu ekip proje yöneticileri; analiz, modelleme ve tasarım faaliyetlerinde sorumlu çözüm uzmanları; teknik mimari tasarımı yapacak ağ ve güvenlik uzmanları; sanat yönetmeni, görsel ve kavramsal tasarım uzmanları ile yazılım uzmanlarından oluşuyor. Proje tümüyle İnnova ekibince gerçekleştirilebileceği gibi ortak ekip ile birlikte bilgi ve deneyim transferi yapılarak da tamamlanabiliyor.

İnnova, kurumunuzun kendi yürüttüğü yazılım projeleri için gözlem, danışmanlık ve eğitim hizmetleri de sunuyor.

Süreç yönetimi modeli

İnnova yüksek kalitede uygulamalar sunmak amacıyla kendine has bir süreç yönetim modeli sahip... Bu metodoloji, bir tür çerçeve (framework) olarak sunuluyor. Süreç, Sistem Geliştirme Yaşam Döngüsünün (System Development Lifecycle) başlangıç kavramlarından uygulamanın tamamlanmasına kadar tüm aşamaları ve başarılı bir proje için gerekli olan uygulama geliştirme aktivitelerini içeriyor.

Süreç yönetim modeli, İnnova’nın deneyimlerinden yararlanılarak nesneye dayalı sistem geliştirme, interaktif tasarım ve prototip oluşturma gibi başarılı yöntemleri kullanacak şekilde tasarlanıyor.

Teknik Özellikler

  • Bayi İletişim Portalları

İnternet dünyasında beraber iş yaptığınız bayi ya da iş ortaklarınız en güncel, doğru ve güvenilir bilgiye anlık olarak ulaşma ihtiyacı duyuyor. İnnova'nın bayi portalı çözümü, iş ortaklarınızla yüksek maliyetli VPN çözümlerine ihtiyaç duymaksızın en efektif yoldan en verimli iletişim kanalını oluşturmanızı sağlıyor.

Bayi ya da şubelerinizin sayısı arttıkça iş süreçlerine ve güncel bilgilere internet üzerinden ulaşabilme ihtiyacı başarılı bir iş modeli için vazgeçilmez bir ihtiyaç haline geliyor.

  • Finans Portalı

Banka ve aracı kurumların, internet üzerinden kişiye özel hizmet verebilmelerini ve birebir pazarlama ve satış yapabilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen i-Invest Finans Portali çözümü, müşterilerinize kişiselleştirilmiş içerik hizmeti, kişiye özel kampanya ve teklifler, anında alım satım gibi pek çok avantajı hızlı ve pratik bir şekilde sunabileceğiniz yeni nesil iletişim platformu sunuyor.

  • Kurum İçi İletişim Portalları

Hızlı iletişim imkanlarıyla kurumunuz çalışanlarının iş hayatını kolaylaştıran, kurum verimliliğini artıran ve aranan bilgiye hızla ulaşılmasını sağlayan kurum içi iletişim portalları sayesinde kurumuza ait bilgiler, sürekli güncel kaldığı gibi ve bu bilgilere ihtiyaç anında hızla ulaşılabilmesi sağlanıyor. İnnova, portal konusunda platform bağımsız çözüm geliştirebilen deneyimli yazılım kadrosu sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri mevcut altyapınıza entegre çalışacak şekilde geliştiriyor.

uygulama
uygulama-gelistirme

Proje geliştirme iş merkezi

İnnova’nın süreç yönetim modeli, web tabanlı bir iletişim merkezi bünyesinde belli erişim yetkileri dahilinde yürütülüyor. Görsel tasarım ve prototipler, internet ortamında görüşlerinize sunulur. Her tür çalışma ve doküman aynı portal üzerinden erişilebilir hale getiriliyor. Raporlar ve teknik tasarımlar da bu portal üzerinden yayınlanıyor. Ayrıca kurumsal tasarımlar, kurumsal kimlik ve görsel kütüphanesi de aynı şekilde sizin yönlendirmeleriniz için aynı portal üzerinden sunuluyor.

Farklı teknoloji ve platformlarda deneyim

İnnova proje geliştirme ve destek ekibi, J2EE ve .NET ileri teknoloji platformlarında olduğu gibi C, C#, Visual Basic ve PowerBuilder gibi geleneksel uygulama araçlarında da derin bilgi ve uygulama birikimine sahip... Oracle 10g, IBM WebSphere ve Microsoft .NET sertifikalı yazılım uzmanlarımız, gerek Java, gerekse .NET tabanlı projelerinizin başarıyla gerçekleştirilmesini sağlıyor; CASE ve modelleme araçlarını, yüksek teknolojiye dayalı uygulama geliştirme platformlarını ve global standartları kullanarak yüksek performanslı ve etkin yazılımlar geliştiriyor.

İnnova, Türkiye’de ve yurt dışında gerçekleştirdiği büyük ve dağıtık sistemli projeleriyle alanında lider bir firma olup, özel uzmanlık gerektiren teknoloji platformları üzerinde yazılım geliştirme konularında önemli bir bilgi birikimine sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Devreye alma sonrası destek

Tamamlanan projelerin başarıyla uygulamaya koyulması ve yürütülmesi için iyi planlanmış ve her an erişilebilir destek hizmeti sunulması önem taşıyor. İnnova kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla internet temelli destek sistemine sahip... Bu destek sistemi sahip olduğu delegasyon ve eskalasyon mekanizmalarıyla destek hizmetlerinin hızlı ve etkin bir biçimde yürütülmesini sağlıyor.

Bu destek sitesi sayesinde sorun çözüm sürecinin her adımında size gerekli bilgiler sunulup sorun bazında ya da dönemsel raporlar alınarak, hizmetin kalitesi değerlendiriliyor.

Teknik mimari ve güvenlik tasarımı

İnnova, yazılım geliştirme faaliyetlerine ek olarak, yazılımın ve üzerinde çalışacağı platformun sistem ve topoloji tasarımını oluşturuyor; performans, büyüyebilirlik, erişilebilirlik ve kesintisizlik gibi ihtiyaçlarınızı dikkate alarak başarılı ve işleyen projelere imza atıyor.

Tasarım esnasında erişim ve yetkilendirme planlaması yapılarak iç ve dış kaynakların neden olabileceği tehdit ve risklere karşı güvenlik tedbirleri alınıp, güvenlik standartlarına tam uyum sağlanıyor.

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr