Kurulum Hizmetleri ve Proje Yönetimi

Kurulum ve kurulum sonrası özelleştirme çözümleri

Doğru, hızlı ve müşteri memnuniyetini garanti eden bir yaklaşım.

kurulum hizmetleri

Kurulum Hizmetleri

Bu alan İnnova müşterilerinin ihtiyaçları çerçevesinde verilen kurulum ve kurulum sonrası özelleştirmeleri içeriyor. İnnova, her alanda olduğu gibi bu alanda da müşteri memnuniyetini baz alarak kalite standartlarının sağlandığı hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

İnnova uzmanlık alanına dahil olan ürün ve teknolojileri kullanan tüm sektörlerdeki işletmelere kurulum hizmeti sunuyor. İnnova müşterilerine sunduğu bu hizmetle müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarını artırmalarına yardımcı oluyor.

İnnova, bu konuda alanında uzman danışmanlar ve uzun yıllardan bu yana edinilmiş tecrübe ve bilgi birikimiyle projelerini hayata geçiriyor. İnnova bu tecrübeyle kurumların ihtiyaçlarını hızlı ve doğru bir şekilde karşılayarak fark yaratıyor.

Proje Yönetimi

İnnova tarafından verilen proje yönetimi hizmeti; yeni ürün, hizmet ve süreçlerin tasarımı, güncelleme ve revizyonlar gibi oldukça geniş bir çerçevede titizlik ve bilgi birikimi gerektiriyor.

Proje yönetiminde; kurumun stratejilerine uygunluğun sağlanması, etkin bir analiz ve planlama, başlangıç ve bitiş zamanlarının belirlenmesi, koordinasyon ve etkileşimin doğru biçimde oluşturulması ve uygulama aşamalarına geçildiğinde doğru gözlem ve denetimler ile kontrollerin tamamlanması, başarıya ulaşmadaki en önemli adımları oluşturuyor. İnnova bu bakış açısıyla tüm bu adımları en doğru ve en etkin şekilde gerçekleştirerek kurumlara eksiksiz, katma değerli proje yönetimi hizmeti sunuyor.

İnnova proje yönetimi hizmetleri kapsamında; kapsam yönetimi, entegrasyon yönetimi, zaman yönetimi, maliyet yönetimi, kalite yönetimi, insan kaynakları yönetimi, iletişim yönetimi, risk yönetimi, paydaş yönetimi ve tedarik yönetimi olmak üzere projelendirmenin gerektirdiği tüm hizmetleri sağlıyor.

Büyük ölçekli projelerin kurum/firma adına proje/program yönetimi yapılabileceği gibi küçük çaplı projelerin de belirli standartlarda yönetilmesi için danışmanlık, eğitim, gerekli araçların kurulum ve implementasyonu da proje yönetimi hizmetleri arasında yer alıyor.

Avantajlar

stepper

Profesyonel proje yönetimi yaklaşımı ve yöntemi

stepper

Kaynak kaybının önlenmesi

stepper

Kurumlara değer kazandırılması

stepper

Projelerde hedeflenen başarıya ulaşılması

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr