Video Wall Çözümleri

Kiosk İnnova’nın video wall çözümleri, esnek boyut ve format seçenekleri ve dokunmatik özellikleriyle ihtiyaç duyduğunuz her yerde hizmetinizde…

Ürünlerinizi ya da markanızı etkileyici büyüklükte görüntülerle tanıtmak istediğiniz her noktada Kiosk İnnova, video wall çözümlerini gelişmiş yazılımı ile birleştirerek sizlere sunuyor. AVM, kurumsal binalar, etkinlik ve organizasyonların büyük, etkileyici, dinamik görüntüleme gereksinimlerine yanıt veren Kiosk İnnova video wall çözümleri; boyutları talebe göre kurgulanabilen, full HD görüntü kalitesine sahip, ultra ince çerçeveli endüstriyel ekranlardan ve gerektiğinde dokunmatik ekranlardan (touchscreen) oluşuyor. Kurumsal bir firma, bir etkinlik veya şık bir mağaza ortamı… Kiosk İnnova mekâna uygun yerleşim tasarımları ve profesyonel kurulum hizmeti ile en uygun anahtar teslim video wall projelerini sunuyor.

Dokunmatik Video wall Kiosk İnnova’da

Kiosk İnnova’nın sunduğu video wall çözümleri, dev ekran boyutunun yanı sıra yüksek görüntü kaliteleri ve göz alıcı renkleriyle kitlelerin dikkatini çekmeyi başarırken, dokunmatik özelliği ile eşsiz bir iletişim platformuna dönüşüyor.

Tanıtım, reklam, yayın ve eğlence amaçlı kullanımı ile gittikçe yaygınlaşan video wall’lar, şehrin siluetine uyum sağlarken, kurumların marka farkındalığı ve bilinirliğine de önemli ölçüde katkıda bulunuyor. Kurumsal imajı teknolojinin desteğiyle yükselten video wall çözümleri, dokunmatik (touchscreen) özelliğiyle eskisinden çok daha işlevsel hale geliyor. Multi touch (çoklu dokunmatik) özellikli dokunmatik ekranlar, içeriklerin kullanıcılar tarafından yönetilebilmesini kolaylaştırıyor.

Teknoloji ürünlerinde İnteraktivitenin büyük önem kazandığı günümüzde, video wall çözümlerini de dokunmatik (touchscreen) özelliğiyle donatan Kiosk İnnova, alışılmış video wall çözümlerinin çok daha geniş bir alanda kullanılabilmesine olanak tanıyor.

İnteraktif video wall deneyimi

Standart videowall’ların kalite ve estetiğinin yanı sıra, dokunmatik videowall’lar kullanıcıları izlemekten bir adım öteye, iletişim kurmaya taşıyor ve interaktif bir dünyanın kapılarını aralıyor. Dev boyutlardaki ekranlar üzerinde kendi seçimleri ile ilerleyerek bilgi edinmek, oyun oynamak ya da resimleri görüntülemek kullanıcılara unutulmaz bir teknolojik deneyim sağlıyor.

Dokunmatik video wall çözümleri, uygun bir yazılımla; harita, ürün/firma tanıtımı, oyun, sosyal medya uygulamaları, sergi, eğitim, etkinlik programları gibi her kesimin ilgisini çekebilecek içerikler için büyük boyutlu bir görüntüleme alanı sunuyor. Ayrıca multi touch (çoklu dokunmatik) özelliğiyle hem birden fazla kullanıcıya kolaylıkla hizmet verilebiliyor, hem de kullanıcıların içerikler üzerindeki yönetim kabiliyeti artıyor. Tıpkı standart videowall’da olduğu gibi, bu ürün için de mekânın yapısına uygun, esnek boyut seçenekleri ile kurulum yapılabiliyor. Ayrıca çok ince yapısı ile yerden tasarruf edilirken, mekâna estetik ve prestij geliyor. Full HD çözünürlüklü ekranları, ince camı ve kusursuz çalışan dokunmatik teknolojisi (touchscreen) sayesinde içerikler, birer sanat eseri gibi sergileniyor.Video Wall çözümlerimizden örnekler:Zahmetsiz İçerik Yönetimi

Video wall ve digital signage çözümleri kapsamındaki projelerde, talebiniz doğrultusunda tecrübeli yayın ekibimiz, içerik yönetimi hizmeti ile ekranlarınıza özel içerikler üretebilir ya da hazır içeriklerinizi yönetebilir. Uzaktan erişim ile yönetilen ve çarpıcı içeriklerle donatılan ekranlarınız; ürün lansmanlarında, fuarlarda, televizyon stüdyolarında, kongre ve konferanslarda hedef kitlenizi size çeken bir dijital mecraya dönüşür. Ultra ince çerçeveli endüstriyel LCD’ler ve son teknoloji yazılımlardan oluşan Kiosk İnnova video wall çözümleri, farklı noktalarda hedeflenen tanıtım başarıları için en büyük destekçiniz olacak...

Kiosk İnnova, touchscreen (dokunmatik) özelliğine sahip çözümlerde, içerik yönetimini dokunmatik ekranın en verimli şekilde kullanılabileceği şekilde kurgular. Buna göre içerikler, kullanıcılar tarafından multi touch (çoklu dokunmatik) olarak kullanılabilecek şekilde hazırlanır, ekran kalibrasyonları en iyi şekilde yapılarak, touchscreen (dokunmatik ekran) özelliklerinden en iyi şekilde faydalanılması sağlanır.

Video wall çözümleri büyük, canlı ve parlak görüntülere ihtiyaç duyulan alanlarda; ürün tanıtımı, reklam, firma duyuruları, canlı konser, maç yayını gibi amaçlarla kullanılabileceği gibi, kurumsal imajı destekleyen şık ve etkileyici bir ortam oluşturmak için de tercih edilebilir. Video wall çözümleri , kullanım yeri ve amacına uygun olarak esnek boyut seçenekleri ve talebe uygun yerleşim planları ile şekillendirilebilir.

Video Wall çözüm detayları

  • 2x1’den 15x15’e kadar büyüyebilen matris yapı
  • Yatay, dikey ya da farklı yerleşim planına uygun ekran formatları
  • Her boyutta dokunmatik ekran (touchscreen) özelliği
  • Multi touch özelliği ile gelişmiş interaktif kullanım
  • 46 inç, 47 inç ve 55 inç LCD ekranlar ile kaliteli görüntü
  • Tek merkezden dinamik içerik yönetimi
  • Touchscreen (dokunmatik ekran) çözümlere özel içerik yönetimi
  • Anahtar teslim hizmet yaklaşımıyla uçtan uca çözüm
  • Profesyonel keşif ve kurulum hizmetleri
  • Hızlı teknik müdahale, kesintisiz kullanım

Hayalini kurduğunuz etkinliği hayata geçirmek için gerekli olan dev görüntüleme çözümüyle tanışmak üzere sizi Kiosk İnnova’ya davet ediyoruz.

Video wall çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Kiosk İnnova ekibiyle ile buradan iletişim kurabilirsiniz.