• Kiosklar
 • Yazılımlar
 • Hizmetler

Hizmetler


Teknik Destek

Türkiye genelinde yaygın servis ağımız ve deneyimli personelimiz ile müşterilerimizin sistemlerinin bulunduğu yerlerde verdiğimiz teknik destek hizmetleridir. Müşterilerimiz, her türlü talep ve problem bildirimleri için Hizmet Masası’nın;

 • Telefon,
 • Mail,
 • Web Uygulaması

iletişim kanallarını kullanarak teknik destek talebinde bulunabilir ve takibini yapabilirler. Teknik destek hizmetleri;

 • Bakım-destek sözleşmemiz olan müşterilerimize sözleşme kapsamında SLA (Service Level Agreement) kriterlerine göre,
 • Bakım-destek sözleşmemiz olmayan müşterilerimize çağrı bazlı olarak

Ayrıca, “Satış Sözleşmesi” kapsamında belirlenen hizmet kriterlerine göre verilmektedir. Hizmet kriterleri, sözleşmeler kapsamında müşterilerimiz ile karşılıklı olarak detaylandırılmaktadır.

Periyodik Bakım

Müşterilerimizin çalışan sistemlerinde çıkması muhtemel arızalara önceden engel olmak amacıyla yapılan bakım faaliyetleridir. Bu tip bakım faaliyetleri genellikle periyodik olarak yapılır. Bu bakım periyodları, her bir sistem için 3 ay, 6 ay gibi sürelerdir. Sözleşmede; “Periyodik Bakım” kapsamında verilecek hizmetler, değiştirilecek parçalar ve diğer koşullar detaylı olarak belirtilir. Periyodik bakım dışında müşterilerimizin teknik destek ihtiyacının ortaya çıkması durumunda çağrı bazlı teknik destek verilmektedir.

Monitoring (İzleme) Hizmeti

Kiosk İnnova, Monitoring (İzleme) Hizmeti kapsamında sahadaki tüm Kiosk, Digital Signage (DS) ve otomasyon sistemlerinizi “Hizmet Masası” tarafından izleyerek, size belirli periyodlarda raporlama yapabiliyor. İzleme Hizmeti, müşteri talebine göre; 5x9, 7x9 ve 7x24 olarak yapılabiliyor. Raporlama periyodu müşteri ile birlikte belirleniyor ve müşterinin talep etmesi durumunda yerinde teknik destek için ayrıca “Bakım-Destek Sözleşmesi” yapılabiliyor.

İzleme faaliyetleri;

 • İnnova Hizmet Masası tarafından yapılır,
 • Müşteri talebi doğrultusunda, izleme sonrası uzaktan ya da yerinde müdahaleyi de kapsayabilir.
 • Ayrıca bu hizmete ait koşullar ve kriterler, müşteri ile yapılan sözleşme kapsamında detaylı olarak belirtilir.

Kurulum

Kurulum hizmetleri; İnnova’nın müşterilerine sattığı veya müşterilerin farklı bir sağlayıcıdan satın aldığı sistemlerin çalışır durumda müşterilere teslimini kapsar. Bu hizmet kapsamında;

 • Sistemlerin; elektrik, data, telefon hattı gibi fiziksel bağlantıları yapılır,
 • Sistem çalıştırılarak, müşterinin yanında tüm fonksiyonları test edilir,
 • Servis Raporu ile birlikte müşteriye teslim edilir.

Ayrıca, müşterinin talep etmesi durumunda fiziksel hatların (Elektrik, Data, Telefon) kablolaması da yapılır.

Kiralama

İnnova’nın self servis çözümler konusundaki lider markası Kiosk İnnova, geniş model ve konfigürasyon seçenekleriyle sunduğu kiralama hizmetiyle tüm kiosk ihtiyaçlarınız için yanınızda...

 • Twitter uygulaması
 • Anket uygulaması
 • Ziyaretçi kart basımı

gibi pek çok uygulamayı kullanıma göre sağlayan Kiosk İnnova, İnternet ve tahsilat kiosklarını Türkiye’nin dört bir köşesinde uygulayabilir.

 • Ekran model, boyut ve format seçenekleri ile dijital bilgi sistemleri
 • Zengin model ve fonsiyon seçenekleriyle kiosk çeşitleri
 • İpad uygulama ve tanıtımlarına özel çözümler
 • ‘Video Wall’ adı verilen; Ekran, boyut ve format seçeneklerine sahip ürün tanıtım duvarı uygulaması
 • Twitter üzerinden interaktif katılım sağlayan ‘Twitter uygulaması’
 • Turizm sektörüne özel menü uygulaması ‘Dijital Menü’

Kiosk İnnova’nın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden biri olarak, organizasyon ve etkinliklerdeki ihtiyaçlarınıza en uygun işlev ve görünüme sahip kiosklar kolayca kiralanabilir, istenen konsepte uygun bir şekilde giydirilmesi sağlanabilir.

Kiosk İnnova bu hizmet kapsamında, kiralanan kioskların adrese teslimatını, kurulumunu ve anlaşma süresince teknik desteğini sağlar. Böylece siz sadece işinize odaklanır, kiosklarınız ile ilgili tüm iş yükünü Kiosk İnnova’ya emanet edersiniz. Kesintisiz bir altyapıyla etkinliklerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Proje Analiz Çalışması

Kiosk İnnova’nın sunduğu Proje Analiz Çalışması hizmeti, müşteri ihtiyaçlarının en doğru şekilde saptanması ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda ilerlenerek doğru sonuca en kısa ve ekonomik yönden ulaşılmasına imkan verir.

Proje Analiz çalışmasında öncelikle projenin amacı belirlenir ve tanımlamalar yapılır. Bu aşamadan sonra müşteri ile yapılan toplantılar, danışmanlık hizmetleri ve yerinde incelemeler ile proje ihtiyaçları saptanır. İhtiyaçların belirlenmesinden sonra projede izlenecek adımlar belirlenir. Ele alınan bu bilgiler doğrultusunda projenin zaman planlaması ortaya çıkarılır. Proje Analiz Çalışması sonucunda elde edeceğimiz veriler ile proje maliyet çalışmasını başlatabilir, projenin müşteriye katacağı artı değerler, ulaşabileceği hedef kitlesi hakkında detaylı bilgiler elde edilmiş olur

İçerik Hizmetleri

Kiosk İnnova’nin profesyonel yayın yönetim kadrosu, kitlenize ve kurumsal kimliğinize en uygun içeriklerin oluşturulması, görsel malzemelerinizin düzenlenmesi ve yayın yönetim hizmeti ile digital signage dünyasında bir adım öne geçmenizi sağlıyor.

Yayın yönetimi

Kiosk İnnova’da içerikleriniz alanında uzman, tecrübeli bir ekip tarafından hazırlanmakta, edit edilmekte, DS yayın sistemine hazır hale getirilmekte ve en uygun sekilde yayına alınmaktadir. Yayınlanmasını talep ettiğiniz içerikleriniz, yine dilediğiniz nokta ve zamanlarda yayına alınmakta, özel haber ve duyrularınız tam olarak haberdar olmasını istediğiniz kitleye ulaştırılmaktadır. Tüm yayınınızın sağlığını sürekli olarak takip eden içerik yönetimi ekibimiz, yayınınıza dair raporlamalar yaparak, DS projenize dair önemli bilgileri sizinle paylaşmaktadır.

İçerik tasarımı ve düzenleme

Kiosk İnnova’nın profesyonel içerik tasarımı ekibi kurumunuz ve yayınınız için en uygun içeriklerin oluşturulması konusunda hizmet vermektedir. Bu kapsamda, kurumsal imajinıza özel ekran ve ara yüz tasarımlarının hazırlanması, videolarınızın düzenlenmesi, poster, afiş ve duyurularınızın çekici animasyonlara dönüştürülmesi, kurumunuza özel haberler için şık afişler üretilmesi hizmetleri verilmektedir.

Danışmanlık

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının tespit edilmesi, doğru çözüm ve sistem tasarımının çalışılmasını sağlamak üzere uzman ekiplerimizle danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Talep edilmesi halinde, saha keşif çalışmaları, sistem analizi ve sistem tasarımı gibi danışmanlık hizmetlerimizin yanında, sağlamakta olduğumuz ürün ve hizmetler ile ilgili ileri seviyede bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimize eğitim hizmeti de sunmaktayız