İÇERİK YÖNETİMİ

Tüm yayınınızın sağlığını sürekli olarak takip eden içerik yönetimi ekibimiz, yayınınıza dair raporlamalar yaparak, DS projenize dair önemli bilgileri sizinle paylaşmaktadır.
Profesyonel içerik tasarımı ekibimizden en uygun içeriklerin oluşturulması konusundan hizmet alabilirsiniz.

Kiosk İnnova'nin profesyonel yayın yönetim kadrosu, kitlenize ve kurumsal kimliğinize en uygun içeriklerin oluşturulması, görsel malzemelerinizin düzenlenmesi ve yayın yönetim hizmeti ile digital signage dünyasında bir adım öne geçmenizi sağlıyor.

Yayın yönetimi
Kiosk İnnova'da içerikleriniz alanında uzman, tecrübeli bir ekip tarafından hazırlanmakta, edit edilmekte, DS yayın sistemine hazır hale getirilmekte ve en uygun şekilde yayına alınmaktadır. Yayınlanmasını talep ettiğiniz içerikleriniz, yine dilediğiniz nokta ve zamanlarda yayına alınmakta, özel haber ve duyurularınız tam olarak haberdar olmasını istediğiniz kitleye ulaştırılmaktadır. Tüm yayınınızın sağlığını sürekli olarak takip eden içerik yönetimi ekibimiz, yayınınıza dair raporlamalar yaparak, DS projenize dair önemli bilgileri sizinle paylaşmaktadır.

İçerik tasarımı ve düzenleme
Kiosk İnnova'nın profesyonel içerik tasarımı ekibi kurumunuz ve yayınınız için en uygun içeriklerin oluşturulması konusunda hizmet vermektedir. Bu kapsamda, kurumsal imajinıza özel ekran ve ara yüz tasarımlarının hazırlanması, videolarınızın düzenlenmesi, poster, afiş ve duyurularınızın çekici animasyonlara dönüştürülmesi, kurumunuza özel haberler için şık afişler üretilmesi hizmetleri verilmektedir.

YUKARI