Kiosk

Kiosk İnnova Ürün Ailesi

Özelleştirilebilir kiosk donanımları, yazılımları ve hizmetleri

kiosk-v1

İnnova’nın alanında lider self servis çözümler markası Kiosk İnnova’nın farklı ihtiyaçlara göre özelleştirerek ürettiği kiosk donanımları, yazılım paketleri ve içerik yönetimi araçlarının yanı sıra yenilikçi digital signage çözümleri ile de uçtan uca çözüm sağlayıcısı olarak 25 ülkede faaliyet gösteriyor.

Yerli kaynaklarla tasarlanan ve üretilen kiosklar, müşteriye göre özelleştirilebilen bilgilendirme ve yer-yön bulma işlevlerinin yanında ödeme, biletleme, ziyaretçi kaydı gibi işlemler için de kullanılıyor. Müşteriler ve çalışanlarla etkileşimin etkili biçimde yönetilmesi için donanım ve yazılım paketleri geliştiren Kiosk İnnova, aynı zamanda kapsamlı projeler için dünyanın önde gelen self servis yazılımlarını da lisanslıyor.

Kiosk Türleri

Ödeme kioskları, telekom operatörü ya da enerji dağıtım şirketleri gibi abonelerine düzenli fatura kesen kurumlar ve vergi ya da harç tahsilatları yapan kamu kurumları gibi veznelerin yoğun çalıştığı yerlerde hızlı ve kolay bir tahsilat seçeneği sunuyor.

Self-servis olarak çalışan ödeme kioskları personel giderlerini azaltırken müşteri memnuniyetini artırıyor. İnnova’nın ihtiyaca özel olarak geliştirdiği kiosklar ile faturaların tamamı ya da bir kısmını ödemek, bir hizmeti almadan önce ön ödeme yapmak, kredi yüklemek ya da kupon ile ödeme yapmak gibi farklı kurgular hayata geçiriliyor.

ödeme-kiosk

Kioware Uzaktan İzleme Çözümleri

KioWare web tabanlı uygulamalar için kullanıcıların işletim sistemine ve masaüstüne erişimini kısıtlayarak ve internet erişimini yalnızca izin verilen web siteleriyle sınırlandırarak işletim sistemi seviyesinde yüksek kilitleme güvenliği sağlıyor.

Kurumsal çözüm arayan işletmeler için KioWare Kiosk Yönetimi Sunucu Yazılımı; kiosklarınızın yönetimini, uygulama/sayfa görüntülenme ve kullanım istatistiklerini, anket verilerini, kiosk içeriklerinin ve konfigürasyonlarının yönetimi gibi seçenekleri tek tek veya grup bazında uzaktan gerçekleştirebilme imkanı sunuyor.

Sıra Sistemi Çözümleri

Bankalar, hastaneler, kamu kurumları ve perakende hizmet noktalarında hizmet sürelerini kısaltan ve şube içi müşteri deneyimini iyileştiren İnnova Sıra Sistemi Çözümleri, aynı zamanda kurumlara kaynak planlaması ve müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinde kullanabilecekleri önemli içgörüler sağlıyor.

İnnova, her kurumun ihtiyaçlarına göre özelleştirerek ürettiği donanımları, Türkiye’nin dört bir yanındaki deneyimli destek ofisleri aracılığıyla sağladığı kurulum ve bakım hizmetleriyle destekleyerek anahtar teslim Sıra Sistemi Çözümleri sunuyor.

Ürünlerimiz

Çok az yer kaplayan, yazıcı, okuyucu gibi ana bileşenleri içeren modüler bir kiosktur. Opsiyonel olarak eklenebilen ikinci 19’’ LCD ekran ile reklam ve yönlendirme/bilgilendirme uygulamalarına imkân sunar.

inf110

NGD 110, alışveriş merkezlerinden mağazalara, spor alanlarından havalimanlarına başvuru, satış ve tanıtım gibi çok amaçlı kullanım imkânı sunar. Hafif ve dayanıklı bir tasarıma sahip olan NGD 110, isteğe bağlı olarak firmanın kurumsal renkleri ve logosuyla giydirilebilir.

ngd110

Aşağıdaki bağlantıdan kataloğumuzu indirerek tüm ürünlerimizi detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Kiosk Ürün Kataloğu

TR,Ocak 2023

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr