SkywaveStore

 

SkywaveStore: Mağazalarınıza Dijital Dokunuş

Mağazalarınızı yönetmek hiç bu kadar verimli olmamıştı.

Marketler, zincir mağazalar, AVM'ler ve diğerleri... SkywaveStore, sahip olduğu güçlü özelliklerle mağazalarınızdan daha yüksek verim elde etmenizin yolunu açarken, müşteri ve çalışan memnuniyeti oranlarınızı da yukarıya taşır.

Entegre, tek merkezden yönetilebilen bir akıllı mağaza platformu olan SkywaveStore sayesinde mağazalarınızın her bir metrekaresinde olan bitenler hakkında anlık verilere sahip olabilirsiniz.

SkywaveStore'un Öne Çıkan Yetenekleri

Tek Merkezden Yönetim

SkywaveStore sayesinde ister tek bir şehirde ister farklı ülkelerde olsun, tüm mağazalarınızı tek merkezden yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Tüm mağazalarınız her an kontrolünüz altındadır.

Mağazalarınızdaki Müşteri Sayısını Öğrenme

Farklı lokasyonlardaki mağazalarınız metrekare olarak farklı büyüklüklerde olabilir. Bazıları kalabalık bir caddenin üzerinde, bazıları ise AVM içinde birden fazla katta hizmet verebilir. SkywaveStore'un gelişmiş özellikleri, hangi mağazanızda kaç müşterinin bulunduğu bilgisini güncel olarak öğrenmenizi sağlar ve raporlar.

Hangi Reyonlar İlgi Çekiyor Sorusuna Yanıt Bulmak

Özellikle büyük metrekarelere sahip mağazalarda müşterilerinizin ilgi alanlarını keşfedip doğru bölgelere yönlendirebilmek son derece önemlidir. SkywaveStore, bu keşfi yapmanızı sağlarken mağaza bazlı analizler gerçekleştirmenize de yardımcı olur.

Müşterileri Daha İyi Tanımak

Bir müşterinin mağaza içindeki hareketlerini inceleyebilmek ürün yerleşimi, personelin müşteriyi karşılaması gereken nokta gibi konular açısından kritiktir. SkywaveStore ile müşterilerinizin hareketlerini gerçekçi verilerle gözlemleyebilir, kampanya ürünleri, personel konumlandırılması gibi geliştirmelerle müşteri memnuniyet oranlarınızı yukarı çekebilirsiniz.

Etkin Personel Yönetimi

Her mağaza bir diğerinin kopyası değildir. Bulunduğu lokasyon, günlük ziyaretçi sayısı gibi etkenler çeşitli farklılıklar oluşturur. Bu durum, mağaza içi personel yönetiminin değerini artırır. SkywaveStore ile çalışanlarınızın mağaza içinde doğru noktalarda konumlanmasını sağlayabilir; müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

SkywaveStore Bileşenleri

SkywaveStore, farklı yetkinliklerle donatılmış alt bileşenlere sahiptir. Bu bileşenler, arka plandaki teknik süreçlerin işlemesini kolaylaştırırken mağaza yöneticilerinin daha etkin hizmet sunmasına yardımcı olur.

Kişi Sayma Sistemleri

Mağazalarınız kaç kişi tarafından ziyaret ediliyor? Bu ziyaretlerin sayısı yakın bölgedeki veya AVM gibi benzer konumlandırılmış diğer mağazalarınızla ne kadar örtüşüyor? SkywaveStore ile sunulan Kişi Sayma Sistemi, mağaza girişlerine yerleştirilen kamera ve sensörlerle ihtiyaç duyduğunuz net bilgiye ulaşmanızı sağlar. Böylece farklı kriterler özelinde güçlü analizler yapabilir; yeni mağaza kurgularınızda ya da mevcutları yenilemede bu analizlerin sonuçlarından faydalanabilirsiniz.

Personel Takip Sistemi

Mağazalarınız güvenlik standartları yüksek AVM'ler içinde bile olsa mağaza içi güvenlik işletmelerin sorumluluğundadır. SkywaveStore'a entegre olarak gelen parmak izi okuyucu destekli biyometrik güvenlik sistemleri, personelinizin yetkisi dahilindeki alanlara girebilmesini sağlar. Böylece örneğin sunucularınızın bulunduğu odaya depo görevlilerinin geçişi önlenir. Sistem bununla birlikte müşterilerinizin de yanlışlıkla depo ya da kasa gibi bölümlere geçişini engeller. Sistem istenildiği takdirde personel çalışma takvimi izlemesi için de kullanılabilir.

Akıllı Tabela Aydınlatma Yönetimi

Mağazanız ister kalabalık bir caddede ister geniş koridorlu bir AVM'de olsun, ilk görülen bölümü tabelasıdır. SkywaveStore ile gelen Akıllı Tabela Aydınlatma Yönetimi sistemi farklı zaman dilimlerinde doğru aydınlatma seviyelerine geçiş yapılmasını sağlar. Bu özellik, enerji tasarrufu sağlamanın ötesinde mağazanın bölgeden geçenler tarafından daha kolay fark edilmesine yardımcı olur.

Heatmap (Isı Haritası)

Heatmap, SkywaveStore'un çarpıcı özelliklerinden biridir. Bu sayede mağaza içinde müşterilerinizin daha yoğun olduğu bölgeleri net bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bu bilgi; ürün yerleşimi, kampanya duyuruları, personelizin bulunması gereken noktalar gibi konularda doğru hamleleri atmanıza yardımcı olur.

MAĞAZA İÇİ ANALİTİK

Mağazalarınızdaki tüm SkywaveStore bileşenlerinden alınan verinin merkezi olarak toplanması, anlamlandırılması ve raporlanması ile ister tek bir mağaza özelinde ister tüm mağazalarınız için toplu analizler gerçekleştirebilir; mağaza içi dinamiklerini görebilir; operasyonel verimlilik sağlayabilirsiniz.

Harici Sistemler ile Entegrasyon

İster bir şarj noktası ister ERP yazılımı olsun, mağazalarınızda bulunan harici sistemleri SkywaveStore ile entegre edebilir; operasyonel verimliliğinizi ve müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

Mağaza Ortam İzleme ve Yönetimi

Mağazalarınızdaki anlık sıcaklık, nem, gürültü ve aydınlatma miktarı bilgileri takip mi etmek istiyorsunuz? Mağazalardaki iklimlendirme ve aydınlatma sistemlerinin otomatik yöneterek tüm mağazalarınızda aynı standartlarda hizmet sağladığınıza emin olabilirsiniz. Aynı zamanda verimliliği de doğru yöneterek tasarruf sağlayabilirsiniz.

Merkezi Dijital Yayın Yönetimi

Mağazalarınızda bulunan ekranların içeriklerini programlamak, müşteri iletişimlerini kontrol altına almak çok kolay. Merkezi yayın yönetim platformu ile tüm ekranlarınızı istenilen şekillerde gruplayabilir, yayın akışlarını günlük haftalık ve hatta saatlik olarak belirleyebilirsiniz.

Enerji Verimlilik Yönetimi

Mağazalarda tüketilen enerji miktarlarının anlık görmek ve geçmiş kullanım analizlerini yapabilmek ister misiniz? Skywave Akıllı Mağaza ile tüm mağazalardaki aydınlatmalarının hava koşullarına göre hareket etmesini, müşteri yoğunluğuna göre ışık miktarını ayarlanarak tasarruf etmenizi kolayca sağlayabilirsiniz.

Başarı Öyküleri

SkywaveStore ile Türk Telekom'un Türkiye'nin Türkiye'nin 81 ilinde 1100'den fazla noktada bulunan mağaza ve müşteri merkezi tek merkezden izlenebilmekte; 4 bine yakın cihazı aktif olarak yönetilmektedir.

Devamını Oku

ÜST