SkywaveIoT

 

Ödüllü SkywaveIoT Platformu ile Tanışın

Modern çağa yeni bir dokunuş getiren Nesnelerin İnterneti, İnnova'nın ödüllü SkywaveIoT platformu ile yaşam buluyor.

Dijital dönüşüme ayak uydurmanın yollarından biri nesnelerin interneti çözümlerini devreye almaktan geçiyor. Doğru çözümü uygulamanın yolu ise güçlü altyapıya sahip ve esnek bir mimari üzerine inşa edilmiş bir IoT platformunu kullanmakta yatıyor.

Uygulamalarınızı SkywaveIoT Platformunun Gelişmiş Mimarisi Üzerinde İnşa Edin

SkywaveIoT Platformu, IoT çözümleri mimarisinin temelini oluşturur. Sahadaki cihazlarınız SkywaveIoT platformunda buluşur.

Ulaşımdan enerjiye, kamudan telekoma ve finansa kadar verinin kritik öneme sahip olduğu tüm sektörlere, SkywaveIoT platformu üzerinde oluşturulan çözümler ile hizmet verilebilir. Her türlü dikey uygulamanın üzerinde geliştirilip çalıştırılabildiği SkywaveIoT platformu, aynı zamanda veri analitiği ve veri anlamlandırma çözümlerinin geliştirilmesi için en ideal seçenektir.

 

SkywaveIoT Platformunun
Öne Çıkan Özellikleri

Türk Telekom'un TIER III seviyesindeki güçlü veri merkezlerinde hizmet sunan SkywaveIoT platformu, kesintisiz çalışma, güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik konusunda üst düzey standartlar sunarken, verilerinizin Türkiye içerisindeki veri merkezlerinde depolar. Platform, sunduğu çok sayıda ek avantajla IoT uygulamalarınız için optimum faydayı elde etmenizi sağlar.

Ölçeklenebilir Mimari

Enerji sektöründeki sayısız sayaç, üretim sektöründe bulunan milyonlarca sensör ve üretim ekipmanı ya da şehirdeki binlerce trafik lambası veya perakende sektöründeki yüzlerce mağaza... SkywaveIoT Platformunun sektör bağımsız ölçeklenebilir mimarisiyle uygulamalarınızın büyüklüğü ne olursa olsun, tüm cihazlarınızı bağlayabilir; uygulama hacminizi büyüttüğünüzde de SkywaveIoT platformu üzerinde çalışmaya devam edebilirsiniz.

 

Büyük Veri Analitiği

Günümüzde müşterilerine doğru hizmeti sunmak isteyen ve bu kapsamda ürün geliştiren şirketler için veri analitiği kritik bir konudur. SkywaveIoT, sahip olduğunuz verilerin boyutu ne olursa olsun, analitik ve raporlama araçlarıyla verilenizin anlamlandırılmasını kolaylaştırır.

 

Zengin Entegrasyon Yöntemleri

SkywaveIoT platformunun sahip olduğu modüler mimari ve Restful API, Webservisler ve SDK'lar ile cihaz ve uygulamalarınızla hızlı ve kolay entegrasyon sağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Sistemler ile Entegrasyon

SkywaveIoT'nin en önemli avantajlarından biri, mevcut kurumsal sistemlerinizle kolayca entegre olabilmesidir. Platformun esnekliğini kanıtlayan bu çözüm sayesinde sahadan elde ettiğiniz verileri sistemlerinize hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. SkywaveIoT'nin bu yeteneği aynı zamanda arıza vb. sebeplerle ilgilenmeniz gereken cihazlarınıza hızlı müdahale edebilmenizin yolunu açar.

 

Güvenli Bulut Mimarisi

Türk Telekom'un ülke çapına yayılmış ağ iletişim altyapısı ve TIER III seviyesindeki, güvenilirliği yüksek veri merkezi üzerinde çalışan SkywaveIoT platformu, iş sürekliliği konusunda sizlere avantaj sağlar. Kurulmuş bu yapı, aynı zamanda kritik seviyedeki verilerinizin işlenmesi ve değerlendirilmesi için de hızlı bir çözüm anlamına gelir.

 

Esnek Lisanslama

SkywaveIoT platformu esnek lisanslama modellerini destekler. Cloud ya da On-Premise kurulumları ile tüm işletmelerin çalışma modeline uyum sağlar. Paket bazlı fiyatlama modeli ile ihtiyacınız olduğu kadar ödeme rahatlığını yaşatır.

SkywaveIoT Platformu ile İşinize Değer Katın

İnnova, SkywaveIoT platformu, dijital dönüşüm yolculuğunda nesnelerin interneti teknolojileri ile pek çok fayda elde etmenizi sağlar. SkywaveIoT platformunu kullanarak;

  • IoT uygulamalarınızın ve cihazlarınızı merkezi olarak izleyebilir ve yönetebilirsiniz.
  • IoT temelli uygulamalarınızla kurumsal sistemleriniz arasında marka, model ya da tedarikçi bağımsız olarak hızlı bir şekilde entegrasyon sağlayabilirsiniz.
  • IoT uygulamaları ya da donanımlarınız arasında farklı iş modelleri için çapraz senaryolar oluşturabilirsiniz.
  • Platformu kullanarak marka, model ve tedarikçi bağımsız, cihaz ve sensörlerinizden gelen verileri birleştirebilir ve anlamlandırabilirsiniz.
  • SkywaveIoT, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecek uygulama geliştirme özellikleri ile donatılmıştır. Bu doğrultuda işinize uygun çözümü minimum eforla devreye alabilirsiniz.
  • İnnova, IoT uygulamalarınızda kullandığınız cihazlar ve verileriniz için uçtan uca güvenlik sağlar.
Başarı Öyküsü

Kars Akıllı Şehir Projesi

Türk Telekom Grubu, çözümlerini 7 bin yıllık köklü geçmişe sahip Kars için sunuyor. SkywaveIOT platformu üzerine inşa edilen Kars Akıllı Şehir Projesi, vatandaşların modern bir şehir ortamında çok daha kaliteli hizmet almasını sağlıyor.

Devamını Oku

ÜST