SkywaveIoT Partner

 

IoT Dünyasını Bizimle Keşfedin

İnnova SkywaveIoT Partner Programı, nesnelerin interneti dünyasına girmek ve büyük bir ekosistemin parçası olmak isteyen girişimler için benzersiz fırsatlar sunuyor.

Yakın geleceğin yeni normali nesnelerin interneti çağının ayak sesleri bugünden duyulmaya başlandı. Pek çok sektörde örnekleri karşımıza çıkmaya başlayan IoT uygulamalarına doğru başlangıcı yapan kurumlar yalnıza müşterilerine daha etkili ve kapsamlı bir çözüm sunmakla kalmıyor, global ölçekte rekabet avantajı da elde ediyor.

İnnova, ödüllü SkywaveIoT platformu çerçevesinde geliştirdiği yeni SkywaveIoT Partner programı ile yeni çağın güçlü girişimlerine optimum faydayı elde edebilecekleri bir ekosistem sunuyor.

SkywaveIoT Partner'ı Olun

İnnova SkywaveIoT Partner Programı ile ilgili daha fazla bilgi almak ve İnnova uzmanlarıyla tanışmak için iletişime geçin.

İLETİŞİM FORMU

SkywaveIoT
Partner Programı nedir?

İnnova SkywaveIoT Partner Programı, IoT dünyasına yönelik çözümler sunan, sunmak isteyen ya da çözümlerini güçlü bir bulut bilişim platformunda konumlandırmak isteyen girişimler için geliştirilmiş bir ekosistemdir.

Bu programa katılan girişimler yalnızca nesnelerin interneti dünyasına girmekle kalmaz; aynı zamanda çözümlerini geliştirebilecekleri, kapsamlı idari ve teknik destek alabilecekleri bir network arasında yerlerini alır.

Neden Katılmalısınız?

Uygulamalarınızı SkywaveIoT Platformunun Gelişmiş Mimarisi Üzerinde İnşa Edin

Nesnelerin interneti uygulamalarının bu denli yaygınlaşmaya başlamasının sebeplerinden biri iş yapış şekillerini dönüştürebilme gücünden gelmektedir. SkywaveIoT Partner Programı, sizlerden uçtan uca çözüm talep eden müşterileriniz için doğru yanıtlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Yapılan çok sayıda araştırma 2025 yılı itibariyle 75 milyar nesnenin bağlantılı hale geleceği ve minimum 1 trilyon USD'lik bir değer oluşturacağını öngörüyor. Şu an sunduğunuz çözümlerin niteliği ne olursa olsun SkywaveIoT platformu ile nesnelerin interneti dünyasına güçlü bir giriş yapabilir ve bu büyük pazarda daha fazla fırsattan yararlanabilirsiniz.

Sektörler arası yaşanan rekabet, şirketleri öne çıkmak adına daha fazla dijitalleşmeye götürüyor. İşini nesnelerin interneti çözümleriyle zenginleştirmek isteyen işletmelerin yüzde 90'ının uçtan uca çözüm sunan bir iş ortağı ile çalışmak istediğini belirtiyor. İnnova SkywaveIoT platformu, donanım, yazılım ve IoT bileşenlerini bir arada bulunduran, çözüm sunma becerilerinizi yükselten bir geleceğe bugünden sahip olmanızı sağlıyor.

Nesnelerin interneti alanındaki öncülüğümüzden, derin iş ve teknik bilgi birikimine sahip uzman desteğimizden yararlanabilir; birlikte Nesnelerin interneti pazarının çıtasını sonraki yüksek hedeflere taşıyabilir, müşterilerinizin hedefledikleri dijital dönüşümü gerçekleştirebilirsiniz.

Sahip Olacağınız Avantajlar

Pazarlama

SkywaveIoT Partner olarak İnnova ile ortak çözüm sunma olanağı elde edin. Uçtan uca çözümler sunma yeteneğine sahip olun, başarı hikayelerinde yer bularak bilinirliğinizi artırın.

Satış

İnnova'nın çözüm sunduğu 4 kıtadaki 36 ülkeye IoT çözümlerinizi sunma fırsatı yakalayın. Farklı satış modelleri geliştirme şansı elde edin ve ürünlerinizin pazara çıkış süresini hızlandırın.

Teknik

SkywaveIoT platformunu kullanarak operasyonel verimliliğinizi yükseltin. Platformun ölçeklenebilir ve modüler mimarisi sayesinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın.

İş Birlikleri

İnnova'nın geliştirdiği projelerde partner olarak yerinizi alın. Saha kurulum, bakım, servis ve destek hizmetlerinde İnnova'nın tüm Türkiye'ye yayılmış gücünden faydalanın. Ekosisteme dahil olan diğer üyelerle birlikte yeni ürünler geliştirin.

Eğitim

Ürün ve çözümlerinizi geliştirmek, müşterinizin istediği özel çözüm taleplerine yanıt vermek için İnnova'nın uzman isimlerinden destek alın. Platform ile ilgili detaylı dokümantasyona sahip olun, örnek kod & uygulama kütüphanesine erişim sağlayın.

Teknoloji Partnerlarımız Arasına Katılın

Hangi partner grubu içerisinde yer almanız gerektiğini belirlemek için, uzmanlarımız yanınızda!

İLETİŞİM FORMU

Donanım ürünlerinizin yönetim ihtiyaçlarını SkywaveIoT Platformunun yetenekleri ile karşılayın.

İş uygulamalarınızı, SkywaveIoT Platformu üzerinde geliştirin.

SkywaveIoT Partner çözümleri ile entegre olarak, uygulamalarınızın yeteneklerini arttırın.

SkywaveIoT İş Ortaklarımız

WAGO TÜRKİYE

WAGO; 1951 yılında Almanya’nın Minden bölgesinde kurulmuş ve kuruluşundan bu yana elektriksel bağlantı, otomasyon ve arabirim teknolojilerine dair donanımlar üreten, sektörün öncü firmalarından biridir. Dünya genelinde; 8000’in üzerinde çalışanı, 32000’in üzerinde ürün gamı ile bir otomasyon panosunda baştan sona tüm ihtiyaçları karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. 1951’de dünyanın ilk yaylı klemensini üreterek sektörün lideri olan WAGO, 1995’de ise yine ilk kez, PLC’lerde fieldbusdan bağımsız ve modüler I/O sistemini piyasaya sürmüştür. Tüm bu inovasyonlar sektöre yön vermiş ve standartları belirlemiştir. Son yıllarda; IIoT, edge computing ve bulut sistemleri üzerine çalışan WAGO, IT ve OT’yi birleştiren benzersiz donanımlar üretmeye devam etmektedir.

ADVANTECH

Akıllı bir gezegeni olanaklı kılmak vizyonu ile yola çıkan Advantech, IoT ve gömülü sistemler alanında sunduğu donanım ve yazlım çözümleri ile global bir teknoloji devidir. “Birlikte başarma” yaklaşımını benimseyen Advantech; enerji üretimi ve dağıtımı, fabrika-makine otomasyonu, lojistik yönetimi, tesis yönetimi, çevre izleme gibi birçok dikey sektörde deneyimlidir. İnsan–Makine Arayüzü ürünleri (Panel PC, dokunmatik endüstriyel monitör, operatör paneli), sağlamlaştırılmış kompakt bilgisayar, sinyal toplama–denetim çözümleri, endüstriyel bilgisayar, iletişim ve Ethernet network ürünleri uzman olduğu ürün aileleridir. Türkiye’de faliyetlerini İstanbul, Bursa ve Ankara ofislerinden sürdürmektedir. Detaylı bilgi için www.advantech.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

OLIPTEK

Oliptek Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemleri” yollar, park ve bahçeler, okullar, hastaneler, fabrikalar vb alanlardaki aydinlatma armatürlerinin ve diğer Oliptek uçbirimlerinin (sensör ve aktüatörler) toplu olarak, gruplanarak veya tek tek kontrol edilmesini sağlar. Desteklediği protokoller sayesinde varolan bulut sistemlerine zahmetsizce entegre olur. Senaryo sistemi sayesinde istenilen armatürlerin önceden belirlenen zamanlarda açılıp kapanmasına, parlaklığının ayarlanmasına olanak verir. Web tabanlı sistemde anlık olarak armatürlerin tüketim miktarları izlenebilir. Arıza tespit modülü sayesinde armatürün çalışma durumu gözlenebilir.

SENSEMORE

Sensemore, makina sağlığı analizi için özel olarak tasarlanmış donanım ve yazılıma sahip, sunduğu uçtan uca çözümler ile yüksek teşhis kalitesi sunan, kolay kullanımlı bir kestirimci bakım platformudur. Endüstri 4.0 yolunda üretim hatlarında çalışan tüm döner ekipmanların sağlığını takip edip duruşların ve üretim kayıplarının önüne geçen Sensemore, 2018 yılında İTÜ Teknokent'te Tübitak desteği ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne pek çok kurumsal firma ile çalışmış ve bakım maliyetlerini düşürüp üretim verimlerini arttırmıştır. Sensemore yerli imkanlarla ürettiği sensör ve yazılımları şu an ABD, Avrupa ve Asya'dan pek çok ülkeye ihraç etmektedir. Detaylı bilgi için www.sensemore.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

ODAK

Odak Arge ve Teknoloji Merkezi A.Ş., Şubat 2020 itibarı ile faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluş amacı; savunma sanayi, havacılık ve akıllı şehir teknolojileri (trafik, aydınlatma, enerji) alanlarında Ar-Ge ve üretim faaliyetleri yürütmektir. 2400 m2 alana, 20 teknik personele, 2 tescilli markaya, 3 internet bilgi portalına sahip ve ASO, OSSA üyesi olan Odak Arge Merkezi, ISO 9001:2015 belgelidir. Elektronik kapsamındaki yeteneklerimiz: Sistem / alt sistem gereksinim belirleme, tasarım ve geliştirme, çok katlı elektronik kart tasarımları, güç elektroniği devre tasarımları, gömülü sistem tasarım ve geliştirme, prototip ürün / sistem üretimi, test ve optimizasyon. Yazılım konusundaki yeteneklerimiz: Merkezi yönetim ve telemetri yazılımları, görüntü işleme ve yapay zeka algoritmaları, web tabanlı yazılımlar ve masaüstü / mobil uygulamalar, veri tabanı uygulamaları. Mekanik kapsamında yeteneklerimiz: Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve imalatı, kauçuk kalıp tasarımı ve imalatı, yüksek basınçlı alüminyum kalıp tasarım ve imalatı, sac şekillendirme (delme, kesme, bükme, sıvama vb.), endüstriyel model tasarımı. Savunma alanındaki çalışmalarımız: Sistem, alt sistem tasarım ve doğrulama, uzaktan denetim sistemleri, araç/nesne tespit ve takip sistemleri. Havacılık alanındaki çalışmalarımız: Aviyonik sistemler, olay algılama sistemleri, otonom sürüş sistemleri, derin öğrenme ve makine öğrenmesi algoritmaları. Akıllı Şehir alanındaki çalışmalarımız: Akıllı Ulaşım Sistemleri (AUS-ITS), dinamik kavşak yönetimi, akıllı aydınlatma sistemleri, hız / plaka ve araç tespit sistemleri, ultrasonik ölçüm teknolojileri, kablosuz veri toplayıcılar, uç sensör birimleri (NB-IoT, LoRa)

NetOp Teknoloji

NetOP Teknoloji 20 yılı aşkın ekip tecrübesi ile nesnelerin interneti ve makineler arası iletişim konusunda tecrübesini gelişen ve değişen teknolojik yeniliklere paralel olarak geliştirmekte ve günümüz ihtiyaçlarına uygun sensör ve ağ geçidi donanımları üretmektedir. Bugün üretilen tüm sensör ve ağ geçidi donanımlarını dünyanın dört bir yanına pazarlamaktadır. NetOP Teknoloji üretmekte olduğu tüm donanımlar için dikey bulut yazılılm platformlarını da beraberinde sunarak müşterilerine bu alanda uçtan uca anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. NetOP Teknoloji portföyünde; LoRa, LoRaWAN, BLE 5.0, NB-IoT, Cat-M1, LTE, WiFi gibi farklı LPWAN bağlantı teknolojilerini destekleyen 300 adetten fazla ürün ve onlarca dikey ile müşterilerine lojistik, enerji, turizm, pazarlama, sağlık, tarım, ve üretim alanlarında katma değerli çözümler sunmaya devam etmektedir.

ÜST