İnnova Hakkında

İnnova Gelecek Vizyonu

İnnova, ‘sektörün ve müşterinin ihtiyaçlarına yön verme’ vizyonuyla, uçtan uca bilişim çözümleri sağlayarak ‘müşteri deneyimini en üste taşımayı’ hedefliyor.

Farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosuyla hizmet veren İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş., Türkiye'nin önde gelen bilişim çözümleri firması olarak dijital dönüşüme yön veriyor.

1999’dan bugüne; telekomünikasyon, finans, üretim, kamu ve hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunan İnnova, güçlü Ar-Ge altyapısıyla teknolojik gelişmelerin öncüsü olmayı sürdürüyor.

2007 yılından bu yana Türk Telekom iştiraki olan İnnova, İstanbul ve Ankara merkez ofisleri ile beraber Türkiye'nin farklı bölgelerine yayılan ofisleriyle sürdürülebilir büyümeyi destekliyor.

İnnova'nın da içinde olduğu Türk Telekom grup şirketleri Türkiye'nin küresel pazardaki rekabet gücünü artırmayı hedefliyor.

Bir Türk Telekom iştiraki olan İnnova Bilişim Çözümleri, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 1.400 kişiyi geçen uzman kadrosuyla Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır. Kurulduğu 1999 yılından bugüne sektörün ve müşterinin ihtiyaçlarına yön verme vizyonuyla, uçtan uca bilişim çözümleri sağlayarak ‘müşteri deneyimini en üste taşımayı’ hedeflemektedir. İnnova, çok geniş bir yelpazede geliştirdiği yenilikçi, yerli ve milli çözümlerle telekomünikasyon, finans, üretim, kamu ve hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşa dijital dönüşüm yolculuklarında en yakın iş ortağı olarak hizmet vermektedir.

İnnova, her yıl en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini belirleyen "Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı"nda 2006 yılından bu yana en çok ödül alan şirket olmuştur. Ayrıca, Bilişim 500 Araştırmasında Sistem Entegratörü ve İş Ortağı kategorisinde, Danışmanlık ve ERP Yazılımı alanlarında 2 birincilik elde etmiştir. Türkiye'nin en güçlü Ar-Ge altyapısına sahip bilişim şirketlerinden biri olan İnnova, Great Place to Work Enstitüsü tarafından da 'Harika İşyeri' ilan edilmiştir. İnnova, ilham veren ekosistemiyle teknoloji ihracatını her geçen gün hızlandırmaya devam ediyor.

Assist
Argela
Sebit
Türk Telekom International
Türk Telekom Ventures
Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr