hermes

HERMES

Müşteriler ve çalışanlarla etkili iletişim için uçtan uca çözümler

Güçlü envanter yönetimi ve SLA yapısı ile servis yönetimi kapsamında kurumsal hafıza oluşturuyor.

hermes

HERMES, talep ve arıza süreçlerinin tek bir noktadan takip edilebilmesini sağlayan web tabanlı bir çözümdür.

Müşteri ve çalışanlarla etkili iletişim için uçtan uca çözümler sunan HERMES, web tabanlı yapısıyla talep ve arıza süreçlerinin tek bir noktadan takip edilebilmesini sağlıyor.

Güçlü envanter yönetimi ve SLA yapısıyla HERMES, arıza ya da talep yönetimini özelleştirme imkanı sunuyor. Talep veya arıza bildirimlerinin hangi ekiplere gideceği, kimler tarafından onaylanacağı, SLA bilgileri ve benzer süreçleri tek bir noktadan kurgulanırken HERMES’in rol bazlı onay mekanizması, arızaların tüm paydaşlar tarafından takip edilmesi ve yönetilebilmesini sağlıyor.

Hermes’in Öne Çıkan Özellikleri

İş akışı süreçleri kayıt bazlı yürütülür. Her vaka kaydı kendine özel kurgular ile sürece dökülür ve vaka yaşam döngüsü buna uygun olarak adım adım ilerler. Yeni bir vaka kaydı oluşturulduğunda ilgili ekipler, SLA yükümlülüğü ve onay süreçleri tanımlanan akışlara göre belirlenir.

hermes

HERMES tüm bu işlemlerin yapılabilmesini ve SLA süreçlerinin en verimli şekilde yönetilebilmesini sağlayan web tabanlı bir üründür.

HERMES’in rol bazlı onay mekanizması, arızaların tüm paydaşlar tarafından takip edilmesini ve yönetilebilmesini sağlıyor. Arızalarla ilgili SLA süreçleri HERMES üzerinden takip edilebiliyor. Detaylı SLA raporları sayesinde bir arızaya ait tüm SLA bilgilerine erişmek hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor.

stepper

Konfigurasyon Yönetimi

stepper

Sistem Yönetimi

stepper

Varlık Yönetimi

stepper

Organizasyon Yönetimi

stepper

Verimlilik Artışı

stepper

Kontrol Paneli

stepper

Arıza Süreç Yönetimi

stepper

Hizmet Talepleri

Faydalar

  • HERMES; envanter, arıza, talep süreçlerinin tek bir noktadan takip edilmesini ve kurumsal hafıza oluşturulmasını sağlıyor.
  • Akıllı dashboard ekranı sayesinde arıza ve hizmet taleplerinin durumuna ve özet bilgilere grafikler üzerinden kolay erişim sağlıyor.
  • Geçmişe dönük ve anlık verilerle tutulan raporlar düzenli periyotlarda e-posta aracılığıyla ilgili profesyonellere iletiliyor.
  • Rol bazlı onay mekanizması sayesinde arızalar yetkili tüm paydaşlar tarafından takip edilip, yönetiliyor..
  • Arızalarla ilgili SLA süreleri ve yükümlülükler HERMES üzerinden takip ediliyor.. Detaylı SLA raporları, bir arızaya ait tüm SLA detaylarını kolayca erişilebilir hale getiriyor.
  • Süreçlerle ilgili paydaşların aksiyonlarına göre hakediş tutarlarını hesaplamasının yanı sıra çözüm odaklı yapısıyla telefon, tablet ve bilgisayarlarda rahatça kullanılıyor.
  • Bağımsız veri tabanına sahip.
  • Detaylı loglama ile geriye yönelik tarihçe sunuyor.
  • API ve Web Service gibi üst seviye protokolleri destekleyerek geliştirme, konfigürasyon ve diğer sistemler ile kolay entegrasyon sağlanmasına olanak tanıyor.
hermes
Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr