DS-Suit

DS Suit

Müşteriler ve çalışanlarla etkili iletişim için uçtan uca çözümler

Müşteriler ve çalışanlarla her an, her yerde aynı etkili iletişimi kurun.

digital-signage

DS Suit, Türkiye’nin ve hatta dünyanın dört bir yanında bulunan tüm ekranların tek bir komutla senkronize edilmesini, tüm ekranlarda aynı içeriklerin gösterilmesini sağlıyor.

Platformun geliştirilmiş özellikleriyle tüm işlemler analiz ediliyor, yönetiliyor ve kişiselleştirilebilir onay süreçleriyle hata payı azaltılarak, verimlilik artırılıyor. ERP sistemiyle entegre yapısı sayesinde yalnızca finans verileri özelinde değil, kaynak kullanımı planlamalarında ve tedarik süreçlerinde de doğru analizlerin yapılmasına aracı oluyor.

Kurumun büyüklüğü fark etmeksizin SAP FI dokümantasyonları ile oluşabilecek tüm finansal kayıt süreçleri takip edilirken aynı zamanda SAP CO modülüyle tüm kar/zarar akışı gerçek zamanlı izleniyor.

DS Suit, farklı konumlardaki ekranlarda yayınlanan içeriklerin kolaylıkla yönetilmesini ve kontrol edilmesini sağlamanın yanı sıra aynı zamanda bu ekranlardan hangilerinin devrede olduğunun görülmesini, uzaktan açılıp kapatılmalarını, yeniden başlatılmalarını, ses düzeylerinin ayarlanmasını ve kumandalarının devreye alınmasını ya da kullanım dışı bırakılmasını mümkün kılıyor. DS Suit üzerinden uç noktadaki ekranların üretici bilgileri, donanım özellikleri, yazılım ve geliştirme kiti sürümü gibi teknik bilgileri de görülebiliyor.

DS-Suit

Bir bakışta DS Suit

Kullanıcı Dostu Digital Signage Yazılımı

DS Suit, markaların hedef kitleleriyle etkileşime geçtiği tüm uç noktalarda iletişim standardı yaratmasını kolaylaştıran kullanıcı dostu yeteneklere sahip... Kolay kullanılabilir şekilde tasarlanan web tabanlı içerik yönetim arayüzü, tüm içeriklere dair bir bakışta detaylı bilgiler vererek, sürükle-bırak yöntemiyle düzenlemeler yapılmasını, içeriklerin tarih, saat veya konum koşullarıyla yayın planına eklenmesini sağlıyor.

Tek Merkezden Tüm Ekranlara

DS Suit’in gelişmiş özellikleri sayesinde coğrafi olarak dağınık halde bulunan ekranlarda internet üzerinden içerik yayını yapmak, yayınları zaman planlı yönetmek, yüzlerce ekranı tek bir merkezden izlemek, yayın ve cihaz durumları hakkında detaylı raporlar edinmek kolaylaşıyor.

İsteğe Göre Alınabilecek Hizmetler

DS Suit’in kabiliyetlerinden en iyi şekilde faydalanmak isteyenler Kiosk İnnova’nın içerik ve yayın uzmanlığından faydalanıyor.

İçerik ve Yayın Yönetimi

Yayın akışlarınızın Kiosk İnnova’nın uzman ekiplerince yönetiliyor.

  • Yayınlar istenilen şekilde sıralanabiliyor.
  • Saat, gün, hafta ve ay aralıklarında yayınlar planlanabiliyor.
  • Ekranlar alt bölümlere ayrılarak her bölümde farklı içerikler gösterilebiliyor.
  • Yayınlar merkezi olarak kontrol ediliyor.

İçerik Hizmeti

Hedef kitlenizin dikkati doğru yerde, zamanda ve içerikle çekiliyor.

  • Tasarım ve animasyon
  • İçerik derleme ve düzenleme
  • Güncelleme ve yayın yönetimi

Merkezi İzleme

Kiosk İnnova uzmanları tüm ekranlarınızın olması gerektiği gibi çalıştığından emin oluyor.

  • Uzaktan İzleme
  • Durum Raporlaması
  • Saha Desteği
DS-Suit

DS Suit Analitik

DS Suit Analitik, kamera ve sensörlerden yararlanarak ekranlarda gösterilen içeriklerin ekrana bakan kişilere, ortamdan alınan sıcaklık, nem ve ışık verilerine göre otomatik olarak değişmesini sağlıyor.

DS Analitik yayındaki içeriklerin ilgi görüp görmediğini raporlar, yayınlara ilgi gösteren izleyicilerin yaş ile cinsiyet gibi demografik bilgilerini ve ilgili yayını ne süreyle izlediklerini kaydediyor.

DS Suit’in ürün karşılaştırma modülü, izleyicilere birden fazla ürünü karşılaştırmak için ekranlarla etkileşime geçme şansı tanıyor. Outlook ve Office 365 ile entegre çalışan toplantı odası modülü ise toplantı bilgilerini göstermenin yanı sıra toplantı odalarının kullanım verimliliğini artıran özelliklerle donatılıyor.

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr