Çevre Birimi Çözümleri

İş süreçlerinizde dünyanın en iyi üreticilerinin cihazlarını kullanmaya başlayın

Çevre Birimleri Çözümleri

Veri odaklı iş süreçlerinizi iyileştirmek için yaptığınız altyapı yatırımları, çevre birimlerini kullanan çalışanların gerçekleştirdikleri işlerle somut değerlere dönüşüyor.

Çalışanlarınızın verimini artırmak için dünyanın en iyi donanım üreticileriyle çalışarak çözümler üreten İnnova, iş süreçlerinizin dinamiklerine en uygun çevre birimlerini sunuyor.

cevre-birimleri

Hizmetler

İnnova’nın uzman ekipleri, sunduğu çözümlerle dünya standartlarında tescillenen veri merkezleri tasarlıyor, inşa ediyor ve yönetiyor:

  • İş İstasyonları

Yüksek bilgi işlem gücü ve grafik kapasitesi gerektiren mimari tasarımlar, mühendislik hesaplamaları, CAD, animasyon, veri analizi, video işleme ve grafik tasarım süreçleri için yerli ve küresel üreticilerin en yeni iş istasyonlarını kullanıyor.

  • Mobil Çözümler

Birçok kurum için ofisin ve mobil çalışmanın anlamı değişiyor. Kurumsal çalışanlar artık hem ofiste hem de uzaktan çalıştıklarında mobil cihazlara daha fazla ihtiyaç duyuyor. En yenilikçi üreticilerle çalışan İnnova, kurumsal kullanıcıların iş ihtiyaçlarına yönelik dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar gibi mobil iş çözümleri sunuyor.

  • Masaüstü Monitörler

Masaüstü monitörler, iş istasyonlarının ana ekranı olarak kullanılmanın yanı sıra mobil cihaz deneyimini büyük ekrana taşıyarak kullanıcı deneyimini iyileştiriyor. İnnova, görüntüleme alanının lider üreticilerinin masaüstü monitörlerini kullanarak ebat, çözünürlük, ekran teknolojisi ve bağlantı tipi gibi kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda görüntüleme çözümleri geliştiriyor.

  • Yazıcılar

İnnova baskı, faks ve tarama ihtiyaçlarınız için Türkiye çapında destek sunan küresel üreticilerin giriş seviyesinden en gelişmişe kadar geniş yelpazedeki ürünlerini kullanarak size özel çözümler üretiyor.

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr