avio-flex

AvioFlex Ürün Ailesi

Havacılık sektörünün tüm süreçleri için etkili teknoloji çözümleri

Havacılık sektörünün benzersiz ihtiyaçlarına eksiksiz çözümler sunan İnnova AvioFlex ürün ailesi, havacılık şirketlerinin en karmaşık ve kritik süreçlerini gelişmiş teknolojik kabiliyetlerle kolaylaştırıyor, operasyonların verimini ve güvenliğini artırıyor.

avio-first

Sürekli artan uçuş, hava aracı ve varış noktaları karşısında havayolu operasyon kontrol merkezlerinin kolay ve etkili yönetilmesi için geliştirilen AvioFlex Ops Manager, 7/24 kesintisiz çalışan bu merkezlerin dijital dönüşümünü en ihtiyaç duydukları özellikleri sağlayarak gerçekleştiriyor.

AvioFlex LIFUS Manager pilotların ve kabin görevlerinin eğitimlerinin dijital ve diğer havayolları sistemleriyle entegre şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor.

AvioFlex Cabin+, kabin amirlerinin görevlerini eksiksiz yerine getirmelerini kolaylaştırarak çalışan ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini artırırken, AvioFlex Crew Duty kabin ekibinin tüm uçuş bilgilerine mobil cihazlarından ulaşabilmesini sağlıyor. AvioFlex Crew Check-in ise uçuş ekiplerinin check-in işlemlerini mobil cihazları üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmelerini ve yoğun uçuş temposunda zaman kazanmalarını sağlıyor.

Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr