SAP On Premise HCM

İnnova farkıyla sunulan yerleşik (on-premise) SAP ERP HCM çözümüyle işletmeler insan kaynağını en doğru ve etkili şekilde yönetebiliyor.

SAP’nin Gold Partner seviyesindeki iş ortağı İnnova, insan kaynağının teknoloji desteğiyle etkili bir şekilde yönetilmesini sağlayan yerleşik (on-premise) SAP ERP HCM (Human Capital Management) çözümünü işletmelerin hizmetine sunuyor.

 

İnsan kaynağının etkili ve verimli yönetimi, finansal sonuçlara doğrudan etki ediyor. SAP ERP HCM ile işletmeler doğru yetenekleri seçebiliyor, geleceğin liderlerini yetiştiriyor ve tüm çalışanlarına dijital bir İK deneyimi yaşatıyor. SAP ERP HCM iş gücünün tek noktadan takip edilebilmesini, yeteneklerin doğru yönlendirilmesini ve ölçülebilir sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

 

 

İnsan kaynağınızı en verimli şekilde yönetin

SAP’nin araştırmalarına göre, çalışan verilerinin tek bir sistem üzerinden yönetilmesi durumunda her bir İK işleminin maliyeti %26 oranında düşüyor. SAP ERP HCM sayesinde işletmeler mevcut iş gücünü tek noktadan takip edebiliyor, yetenekleri doğru yönlendiriyor ve ölçülebilir sonuçlar elde ediyor.

 

SAP ERP HCM çözümü, temel insan kaynakları ve bordro süreçlerini etkili şekilde yöneterek işletmelerin tasarruf etmesini sağlıyor. Organizasyon yönetimi, İK işlemleri, bordro işlemleri, paylaşılan servisler ve şirket dışı iş gücü yönetimi alanlarında verimlilik kazandıran bu çözüm, işletmenin tamamına değer katıyor.

 

Uçtan uca İK yönetimi

SAP ERP HCM, işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun yeteneklerin işe alınması ve uyum sürecinin verimli bir şekilde tamamlanması için de çözümler sunuyor. SAP ERP HCM üzerinde veriye dayalı olarak hayata geçirilen işe alım ve oryantasyon süreçleri, en uygun adayları seçmeye ve işe hızla uyum göstermelerini sağlamaya yardımcı oluyor.

 

Çalışanların motivasyonu açısından, performans değerlendirme ve ücretlendirme kriterlerinin uygunluğu, şeffaflığı ve objektifliği de büyük önem taşıyor. SAP ERP HCM, doğru insan kaynağını oluşturma ve yönlendirmenin yanı sıra, personel performansının takibini ve belirlenen hedefler doğrultusunda ödüllendirme/ücretlendirme sistemlerinin de objektif, veri-bazlı, hızlı ve etkili bir şekilde yürütülmesini sağlıyor.

 

İnsana yatırım yapmanın en etkili yolu

Mevcut insan kaynağını şirket ve kariyer hedefleri doğrultusunda sürekli geliştirmek, işletmelerin geleceğine de yatırım anlamına geliyor. SAP ERP HCM kapsamındaki eğitim ve gelişim servisleri eğitim, yedekleme ve gelişim, iş birliği gibi konuları kapsıyor.

 

İş gücünden sağlanan verimi analiz edin

İşe alımdan eğitim sonuçlarına kadar, iş gücüne ilişkin tüm veriler SAP ERP HCM’nin detaylı analiz uygulamalarıyla anlamlı bilgiye dönüştürülüyor. Bu bilgiler yönetim kademesine istenen detayda ve kırılımda raporlar halinde sunulabiliyor. Böylece işletmeler hem mevcut iş gücünden en verimli şekilde yararlanıyor hem de geleceğe yönelik İK kararlarına daha emin adımlarla yaklaşıyor.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın