SAP MDG

SAP MDG (Master Data Governance) ana veri yönetim çözümü ile size sunulan veriyi, kolaylıkla kaynak veri tabanlarınıza aktarabilir, sistemde bulunan gerekli ve gereksiz verileri ayırt ederek, kalitesiz veriyi denetler, etkin ana veri yönetimi yapabilirsiniz.

Gereksiz Verilerden Kurtulun

Kurumsal çalışmaların olmazsa olmazı “veri” şirketlerin rekabet ilişkilerinde de fark yaratıyor. Ancak veriyi sadece kayıt altında tutmak yetmiyor. Her geçen gün büyüyen veri, depolama ve analiz maliyetlerini artırırken, anlamsız verilerin yarattığı zaman kaybı da kurumsal kaynakların yanlış hedefler için kullanılmasına sebep oluyor. 

Yeni nesil SAP uygulamalarıyla artık veriyi işlenebilir, anlamlı bir bilgiye dönüştürmek de mümkün oluyor. SAP MDG ile sağlıklı veri yönetimi uygulamaları geliştirerek, eldeki verileri kurumsal veritabanlarına kolaylıkla aktarabilirsiniz. Sonrasında sistemde bulunan gerekli ve gereksiz verileri ayrıştırıp, yalnızca kaliteli verinin saklanmasını sağlayabilirsiniz.  Detaylı veri analizleriyle, otomasyon içerisinde çalışan denetim mekanizmaları oluşturup, daha temiz, tutarlı ve güvenilir bir ana veri havuzu elde edersiniz.

 

Toplam Verilerinizi Doğru Analiz Edin

 

Ana veri yönetiminin kurumun ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilmesi karar verme süreçlerini kolaylaştırıyor.  Bu doğrultuda, iyi bir temel üzerine kurulan stratejiler sayesinde, kayıtlar güncel tutulabiliyor, manuel uygulanan ve zaman alan süreçler yönetilerek, kaynak tasarrufu sağlanıyor. 

Verileri yöneten ya da bu verilerden faydalanan kişilerin sürekli olarak değişmesi de kurumlar için hata riskini artırırken, SAP MDG sayesinde, tek kaynaktan çoklu analizler elde edilerek, yönetici ve faydalanıcı rolündeki kullanıcılar, koşullar ve kişiler değişse dahi doğru zamanda hedef dönük ve kaliteli veriye erişebiliyor. SAP MDG ana veri yönetim çözümü size… 

  • Daha güvenebilir veriler sağlıyor… 
  • Satıcı ve müşteri arasındaki verilerin doğruluğu sayesinde daha etkili iletişim sunuyor…
  • Ana veri yönetimi için harcayacağınız vaktin önüne geçerek BT departmanlarının iş yükünü azaltıyor… 
  • Ana veriyi tek bir merkezden kontrol edebilme imkanı sunuyor…
  • Kaliteli verileri ayırt etmenizi sağlıyor…
  • Değişen veriyi hızla takip etmenize imkan veriyor.

Otomasyona alınmış kaliteli veri kurumunuzun binlerce saatlik ek mesaiden tasarruf etmesini sağlıyor, süreçleri basitleştiriyor, verimliliği artırıyor ve analizlerinizi sağlam temeller üzerine kurmanızı sağlıyor.

SAP Gold Partner İnnova olarak, veri yönetim süreçlerinizi birlikte geliştirmek üzere, tecrübeli danışmanlarımızın öncülüğünde size destek olmak için buradayız. SAP MDG ana veri yönetim çözümü ile siz de verilerinizi güvenle geleceğe taşıyın.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın