SAP HANA

Veri artık sizin için bir yük değil, iş süreçlerinizin değerli bir yapı taşı. SAP HANA ile veri işlem gücünüzü maksimuma çıkarın.

Veriyi iş süreçlerinde değerlendirmek eskisinden daha zor. Her gün katlanarak artan veri miktarına karşılık, veriyi yeterince verimli kullanabilmenin yolunun daha güncel teknoloji yatırımlarından geçtiği çok açık... İnnova’nın, uçtan uca çözüm yaklaşımını pekiştirmek üzere ürün ailesine kattığı SAP HANA (High-Performance Analytic Appliance), temelindeki ‘bellek içi teknolojisi’ (In Memory Technology) sayesinde milyonlarca megabaytlık veri yığınlarını gerçek zamanlı olarak analiz etmeyi kolaylaştırır. Büyük bir hızla anlam kazanan veri, iş süreçleriniz için bir katma değere dönüşmeye hazırdır.

SAP'nin donanım tarafındaki güvenilir iş ortaklarıyla beraber ortaya çıkardığı SAP HANA ürün ailesi, bellek içi teknolojisi (In Memory Technology) ile bugüne kadar saatler, günler süren veri işleme görevlerini çok daha hızlı gerçekleştirebilmenize olanak tanır.

Hızlı veriye hızlı çözüm

Eskisinden çok daha hızlı hareket eden veriyi yönetebilmek için geliştirilen bellek içi teknolojili yeni SAP çözümü SAP HANA, verilerin çok daha hızlı ve kapsamlı bir şekilde işlenmesini ve analiz edilmesini sağlar. Bugüne kadar pek çok kurum tarafından kullanılan SAP HANA, gerçek zamanlı olarak elde edilen rafine veriyi, sayısız sistemde kullanarak birçok avantaj elde etmenizi kolaylaştırır.

Örneğin Japonya'da kurgulanan, taksilerin yönlendirilmesinde kullanılan sistem, bir saniye içinde 12 bin taksinin bulunduğu yerde 360 milyon trafik kaydını işleyebilmektedir. Bu sayede yol düzenlemelerinden ceza sistemlerine kadar geniş bir kapsamda SAP HANA'nın sağladığı faydalar hissedilmektedir. Bu sistem ile taksilerin verdiği hizmetin kalitesi artmıştır ve trafik yoğunluğunu azaltabilmek için taksilerin yönlendirilmesi mümkün olmaktadır.

Gerçekte ne kadar kârlısınız?

SAP’nin finans tarafındaki tecrübesi ve gücü, SAP HANA ürün ailesinin en büyük avantajlarından biridir. Bir kullanıcı SAP HANA ile gelir ve maliyet verilerini kullanarak kârlılık durumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilir, proje bazında anlık simülasyonlar gerçekleştirebilir. Bu kolay, hızlı raporlamalar ve gerçekçi öngörüler sayesinde tam zamanında karar alınır, fırsatlar yaratılır.

SAP HANA, İnnova deneyimiyle...

Optimize edilmiş SAP modüllerini bir araya getiren esnek, çok amaçlı ve veri kaynağındaki teknolojik geçişlerden etkilenmeyen SAP HANA çözümünün portföyüne dâhil olduğu İnnova, deneyimli danışman ve teknik ekipleri sayesinde başarılı uygulamaların gerçekleşmesini ve kurumların teknolojiye yaptığı yatırımların çok daha verimli hale gelmesini hedefler.

İnnova, SAP HANA (High-Performance Analytic Appliance) ile işletmelere, rutin operasyonlarında ortaya çıkan veya toplanan büyük hacimli veriyi analiz etme olanağı sağlar. Analizler, SAP HANA platformuna farklı veri kaynaklarının entegre edilmesiyle tüm işletme çapına genişletilebilir. SAP HANA platformu bu anlamda esnek bir çözümdür.

Ayrıca SAP HANA çözümünü mevcut SAP ERP uygulamaları için hızlandırıcı bir parça olarak kullanabilirsiniz. SAP HANA ile sunucu yatırımlarınızı ve bakımlarını çok daha basit ancak çok daha etkin bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı çözüm üzerinde hem ERP sisteminizin çalışması, hem de raporlamanın çok hızlı bir şekilde yapılması işinizi kolaylaştırmaz mı? Innova danışmanlığında sunulan SAP HANA ile bunların hepsi mümkün...

SAP HANA NE SUNUYOR?

  • Bellek içi teknolojisi (In Memory Technology) ile yığın veride gerçek zamanlı analiz yapabilme,
  • Hızlı raporlama araçlarıyla daha hızlı kararlar alabilme,
  • BT maliyetlerini azaltma,
  • Bilgiye kolayca erişebilme ve onu işleme,
  • Karşılaştırma,
  • Simülasyon yapabilme,
  • Daha hızlı güncelleme yapabilme,
  • Esnek bir platform ile sürekli güncel uygulama yapabilme yetenekleri sunuyor.

SAP HANA'yı daha yakından tanımak için İnnova ekibiyle temasa geçebilirsiniz.

 

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın