SAP Fiori

Tüm SAP araçlarınıza masaüstü ve mobil platformlardan kolayca erişebilmenizi sağlayan modern yönetim arayüzlerine kavuşun.

SAP kullanan kurumlara özel, platform bağımsız yeni uygulama geliştirme platformu SAP Fiori, SAP’nin kullanıcı arayüzlerini ve yönetimsel fonksiyonlarını kullanıcı deneyimi (UX) açısından bir üst seviyeye taşıyabilmenize olanak tanıyor. SAT ve SAS, masraf ve seyahat gibi yönetim onayı gerektiren tüm süreçleri günümüzün UX alışkanlıklarına uygun hale getirmek SAP Fiori ile artık çok daha kolay...

 

SAP araçlarınıza tepkisel, özelleştirilmiş ve basit arayüzlerle erişim sağlamak için SAP Fiori...

 

Günümüzde kullanıcı deneyimine yeni bir yaklaşım getiren mobil uygulamalar, iş süreçlerinin zamandan ve mekândan bağımsız olarak yönetilebilmesini sağlayan avantajları beraberinde getiriyor. SAP Fiori, SAP ile yönetilen iş süreçlerinde, özellikle üst yönetim kademesinde aynı avantajları yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Onay süreçleri, SAP Fiori üzerinde ve tamamen kurumunuza özel arayüz tasarımları ile hız kazanıyor.

 

SAP Fiori’yi yakından tanıyın

 

 

SAP Fiori ile geliştirilen tüm uygulamalara, akıllı telefonlar, tablet ve masaüstü bilgisayarlarda, kısacası HTML5 destekli bir internet tarayıcıya sahip olan tüm cihazlardan kolayca erişiliyor.

  500’den fazla hazır uygulama

  Platform bağımsız bir geliştirme ortamı sunan SAP Fiori, kurumunuzun kendine özgü ve standart SAP ekranlarına kavuşmasını sağlıyor. Mobil cihazlar başta olmak üzere HTML5 tabanlı tüm internet tarayıcılar üzerinde sorunsuz SAP erişimi vaat eden SAP Fiori, kendi uygulamalarınızı kolayca tasarlayabilmeniz için 500’ün üzerinde referans uygulama sunuyor. Bu hazır uygulamalardan birini seçerek veya uygulama geliştirmeyi kolaylaştıran tasarım kılavuzlarından yararlanarak kendi SAP ekranlarınızı hızla tasarlayabilirisiniz.

   

  Lisans ücreti yok

  IT altyapısında SAP çalışan kurumların kendine özgü yönetim arayüzlerini oluşturabilmeleri (arayüz tasarımı) için tasarlanan SAP Fiori platformu, daha önceki SAP Syclo’dan farklı olarak istemci başına lisans ücreti gerektirmiyor. SAP Fiori’nin kurulumunun yapılabilmesi için yalnızca SAP’nin 7.31 ve 7.40 sürümlerine sahip olmak yeterli... SAP 7.31’den daha eski sürümlere sahip kurumlar için gerekli olan yükseltme (upgrade) hizmeti ise yine İnnova’nın deneyimli SAP ekibi tarafından sunuluyor.

   

  Tasarım kılavuzları

  SAP Fiori platformu üzerinde kurumların daha yaratıcı olabilmesini ve ihtiyaç duydukları yönetim ekranlarını hızla oluşturabilmelerini sağlayan tasarım kılavuzları (SAP Fiori Design Guidelines); seçilmiş şablonlar, uygulama öğeleri, bağlantılar ve kontroller ile uygulama geliştirme süreçlerini kısaltıyor. SAP Fiori platformu üzerinde, daha az zaman ve efor harcayarak kurumunuza özel uygulamaları hızla geliştirebilirsiniz.

   

  SAP HANA entegrasyonu

  Büyük müktardaki verinin anlık olarak işlenebilmesini sağlayan ‘in-memory’ teknolojili SAP HANA platformunun SAP Fiori ile entegre edilebilmesi, bugüne kadar bu platformda sunulan yönetimsel kullanıcı deneyimini (UX) geliştiriyor. SAP Business Suite uygulamaları gibi çözümler, SAP Fiori sayesinde tüm iş süreçlerinde kişiselleştirilmiş ve ‘rol temelli’ (role-based) kullanıcı deneyimi sunuyor. SAP Fiori ile gerçek zamanlı kullanıcı deneyimi birden fazla cihaza (mobil ve masaüstü platformlar) yayılıyor.

   

  SAP Gold Partner: İnnova

  SAP’nin ‘Gold’ seviyesindeki iş ortağı İnnova, SAP çözüm ve hizmetlerinin uçtan uca sunulması için gerekli olan tüm yetkinliğe sahip. SAP konusunda uzman ve deneyimli İnnova ekibi, kurumları modern ve kolay anlaşılır SAP arayüzlerine kavuştırmak üzere geliştirilen SAP Fiori için gerekli olan tüm analiz ve kurulum süreçlerini tek elden sağlıyor.

   

  1 haftada kullanıma hazır

  İnnova tarafından sunulan SAP Fiori ile kendi uygulama arayüzlerinizi geliştirmeye yalnızca 1 hafta içerisinde başlayabilirsiniz. Gerçek zamanlı raporlama süreçlerine platform bağımsız mobil cihazlar üzerinden hassas ve tepkisel (responsive) olarak erişimin sağlanması ve proje yönetim süreçlerinin mobil ortama aktarılması, bir ‘SAP Gold Partner’ olan İnnova’nın uzman ve deneyimli SAP kadrosu sayesinde bu kadar kısa bir süre içerisinde gerçekleşiyor.

   

  SAP FIORI’NİN KAPSAMI

  Yöneticilere Özel:

  • İzin Onaylama
  • Seyahat Onaylama
  • Masraf Onaylama
  • Zaman Girişi Onaylama
  • Alışveriş Sepeti Onaylama
  • Satın Alma Sipariş/Talep/Kontrat Onayları
  • Harcama Görüntüleme

  Çalışanlara Özel:

  • Zaman Girişi
  • İzin Girişi
  • Seyahat Talep Girişi
  • Bordro/Yan Hak Görüntüleme
  • Alışveriş Sepeti Görüntüleme/Takip

  Satış Temsilcilerine Özel:

  • Satış Siparişi Oluşturma/Değiştirme/İnceleme
  • Gönderim Takibi
  • Fatura Görüntüleme
  • Stok ve Fiyat Görüntüleme

  Satın Alma Uzmanlarına Özel:

  • Satın Alma Talebini Siparişe Dönüştürme
  • Satın Alma Siparişi Takibi

  Üst düzey yönetim araçlarına erişimde aynı deneyim... Ofis bilgisayarında, telefonda ve tablette...

  SAP Fiori üzerinde geliştirilmiş SAP Smart Business kokpitleri, Fiori’nin kullanıcı deneyimi açısından avantajlarını gözler önüne seren en önemli ürünler... Çünkü bu kokpitler sayesinde kullanıcılar, anlık karar ve onay gerektiren tüm süreçlerde, güncel bilgi akışına erişiyor; stratejik ve operasyonel KPI’ları analiz ediyor, değerlendiriyor ve mevcut durumda alınması gereken kararı vererek vakit kaybetmeden harakete geçebilme imkânını yakalıyor.

   

  • SAP araçlarını modern kullanıcı arayüzlerine kavuşturur
  • Birden fazla cihazda bütünsel bir kullanıcı deneyimi sunar
  • Her zaman ve her yerde kolay analiz ve hızlı hareket olanağı sağlar
  • Kullanıcıların erişim kabiliyetini ve üretkenliğini artırır
  • SAP Fiori tasarım kılavuzları ile geliştirme kolaydır
  • Kullanım için lisans ücreti yoktur, sadece kurulum gerektirir
  • 1 hafta gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelir
  contact
  Bize Ulaşın
  Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
  Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
  Bize Ulaşın