SAP BPC Kurumsal Performans Yönetimi

İnnova'nın sunduğu SAP Business Planning & Consolidation (BPC) ile finansal operasyon süreçleri kolaylaşıyor.

SAP’nin ‘Gold Partner’ seviyesindeki iş ortağı İnnova, kurumsal şirketler için finansal konsolidasyon ve planlama olanağı sağlayan SAP BPC çözümünü sunuyor. SAP BPC çözümü, kurumların defter kapanışı, veri toplama, derleme ve hesaplama gibi süreçlerini otomatik olarak ele alarak iş yükünün önemli ölçüde azaltılmasını sağlıyor. Planlama, bütçeleme, revize bütçeleme, tahmin, simülasyon ve konsolidasyon gibi görevlerin çok daha kısa sürede tamamlanmasına yardımcı oluyor. Finansal operasyon sürecini basit ve modern bir arayüzle işleyerek tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir bir çözüm sunan SAP BPC, maliyetlerin azaltılmasında ve isabetli tahminlerin yapılmasında da büyük katkı sağlıyor.

 

Kolay ve modern bir arayüzle birleştirilen finansal operasyon süreçleri artık tüm kullanıcılar için daha kolay...

 

Finansal operasyonlar kolaylaşıyor

İnnova tarafından anahtar teslim olarak sunulan SAP BPC çözümü, stratejik planlama ve sermaye planlamalarının kolayca ve hızlıca uygulanabilmesini sağlıyor. Uçtan uca finansal çözüm desteği ile çözüm, her türlü raporlama ihtiyacına cevap verebiliyor. Tek-düzen ve entegre edilmiş planlama ve konsolidasyon çözümü ile zamandan tasarruf sağlıyor ve hata oranını minimuma indirgiyor.

SAP BPC’nın hazır paketler halinde sunulan içeriğinde, finansal sistemlere özgü; tüm hesap toplama, dağıtım ve diğer manuel işlemler yer alıyor. Finans alanındaki tüm birimlerin kullanabilmesi için geliştirilen çözüm, basit ve modern arayüzü ile kullanıcılarına konfor ve hız kazandırıyor.

 

Her an her yerden ulaşın

Sahip olduğu Microsoft Excel ve HTML5 arayüzleri sayesinde kurumsal finans ve performans yönetiminin kolaylıkla takip edilebilmesini sağlayan SAP BPC, mobil arayüz desteğine de sahip. Bu sayede her an her yerde ihtiyaç duyulan bilgiye zahmetsizce erişilebiliyor. Mobil arayüzler, masaüstü sistemler üzerinden yapılabilen tüm ana işlevleri mobil platforma taşımak konusunda çok başarılı...

 

Maksimum zaman tasarrufu

İnnova’nın sunduğu SAP BPC çözümü, konsolidasyon süreçleri otomatik olarak görevlendirilerek, bütçe kapanışlarının çok daha hızlı ve isabetli yapılmasını sağlıyor. Tüm finansal raporlama ihtiyaçlarını tek elden uçtan uca karşılayan çözüm, önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlayarak kurumların iş büyütmeye daha fazla zaman ayırabilmesine olanak tanıyor. Ayrıca varsayım senaryo özelliği ile finansal planlamalardaki açık noktaların tespit edilebilmesine de yardımcı oluyor.

 

SAP entegrasyon

SAP ERP ile bütünleşik bir yapıya sahip çözümün, harici bir veri depolama alanına ihtiyaç duymadan SAP veri depolama alanının kullanılabilmesine olanak vermesi, BT kaynaklarının verimli kullanılması açısından güçlü bir özellik. SAP BPC’nin her sisteme kolaylıkla entegre edilebilmesi, özellikle İnnova’nın entegrasyonu için SAP olması ya da olmaması fark etmeksizin her türlü kaynak veri sisteminden, ana veri ve işlemsel veriyi kolaylıkla yeni sisteme entegre edebiliyor.

 

Yeni fonksiyonlar kazandırın

İnnova sunduğu SAP BPC çözümü, hazır paketlerle sunulmanın yanı sıra, kurumlara özgün bir kullanım tecrübesi sağlayan geliştirilebilir yetenekler de getiriyor. SAP Cloud for Analytics ile entegre bir sistem kurularak, bulut üzerinden analiz imkânı sunan bütünleşik bir sistem inşa edilebiliyor.

Raporlama özelliğinde daha fazla seçenek arayan kurumlar, SAP BusinessObjects Design Studio ile web uygulamalarında ve mobil gösterge tablolarında interaktif ve görsel raporlama imkânına sahip olabiliyorlar. Ayrıca SAP BusinessObjects Dashboards ile planlama, bütçeleme, tahmin ve konsolidasyon verileri kullanılarak kolayca gösterge tabloları hazırlanabiliyor.

 

SAP HANA ile hız kazanın

Temelindeki “bellek içi” teknolojisi sayesinde milyonlarca megabaytlık veri yığınlarını gerçek zamanlı olarak analiz etmeyi kolaylaştıran SAP HANA (High-Performance Analytic Appliance) desteği ile bütçe planlama ve konsolidasyon süreçleri hız kazanıyor. Saatler hatta günler süren veri işleme süreçlerinin çok daha hızlı gerçekleştirilebilmesine olanak tanıyor. Önceden hesaplanmış verilerin sistemde tutulması sayesinde tüm raporlar, hesaplama için ek süre beklemeden anında görüntülenebiliyor.

 

Bilgiye kolayca erişebilme işleme imkânı sunan SAP HANA, BT maliyetlerinin azaltılmasında da önemli rol oynuyor. Gelir ve maliyet verileri kullanılarak kârlılık durumunu gerçek zamanlı olarak takip edilebiliyor ve proje bazında anlık simülasyonlar gerçekleştirilebiliyor.

 

 

  • Varsayım analizleri ve senaryo planlamaları ile karar alma süreçlerine yardımcı olur.
  • Doğru planlama, yetkilendirme ve sorumluluk mekanizmalarına etki eder.
  • Finansal operasyon süreçlerini hızlandırır.
  • SAP HANA desteği ile gerçek zamanlı işlem imkânı sunar.
  • Microsoft Excel, HTML ve mobil arayüz desteği ile geniş kullanım alanı sunar.
  • SAP veya SAP dışı tüm kurumsal sistemlere entegre edilebilir.
contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın