IoT Çözümleri

 

 

İnnova'nın IoT Platformu: SkywaveIoT

Nesnelerin İnterneti'ne hayat veren SkywaveIoT platformu, sunduğu esnek ve güvenilir altyapısı sayesinde hayatı değiştirecek yepyeni IoT uygulamalarının geliştirilmesine olanak tanıyor.

 

SkywaveIoT Nedir?

Nesneler arası iletişimi bulut teknolojisiyle birleştiren, her türden IoT uygulaması için esnek ve güvenilir bir altyapı sunan IoT platformudur. Şu anda hayatımızda bulunan hemen hemen tüm nesneleri çok daha yetenekli hale getiren SkywaveIoT, yepyeni IoT uygulamalarının geliştirilebilmesine olanak tanıyor ve İnnova tarafından geliştirilmiş hazır uygulamaları da hemen kullanıma sunuyor.

SkywaveIoT Mimarisi

SkywaveIoT platformu sayesinde İnnova, ürün ve hizmet sağlayıcıların bu alanda kendi müşterileriyle buluşmasında önemli bir rol üstleniyor. Çağdaş mimarisinin yanında, bağımsız sensör ve iletişim ağı altyapısı, asimetrik ölçeklenebilirliği, Büyük Veri (Big Data) yetenekleri ve uçtan uca güvenlik özellikleriyle ön plana çıkan SkywaveIoT, bulut üzerinde sunulmasının yanı sıra müşterilerin kendi veri merkezlerinde de devreye alınabiliyor.

 

Temel Özellikler

  • Tüm cihazlarınızı tercih ettiğiniz iletişim yöntemiyle SkywaveIoT’ye bağlayın.
  • Bağlı cihazlarınızı anlık olarak izleme ve yönetme imkanına kavuşun.