SAP IS Utilities

SAP IS Utilities çözümleri akıllı şebeke analitiklerinden sayaç verilerinin yönetimine ve talep yönetimine kadar her noktada avantajlar sağlıyor.

SAP IS Utilities çözümü; işletmelerin enerji üretim, iletim ve dağıtım, perakende satış ve hizmetler, atık ve geri dönüşüm süreçlerindeki ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler üretiyor. SAP IS Utilities ayrıca elektrik, doğalgaz ve su üretimi, iletim ve dağıtımı ve perakende satışı alanında faaliyet gösteren işletmeler için ideal bir ürün grubu olarak ön plana çıkıyor.

 

Türkiye’de enerji sektöründeki firmalar özelleştirmeler sonrası deregüle piyasaya geçiş aşamasında özellikle de teknoloji alanında büyük yatırımlar yapıyor. Bu firmaların temel süreçlerini yürütmek için ihtiyaç duydukları çözüm ise SAP IS Utilities çözümü.

 

Bir Bakışta SAP IS Utilities:

  • Enerji tedarik zincirinde optimizasyon: Enerji satın alınmasından dağıtımına (enerji dağıtımı), müşteriye iletimi ve tüketimine kadar devam eden tedarik zincirinin tüm süreçlerinin birbirine entegre şekilde çalıştırılması.
  • Tesisler ve şebekelerde operasyonel verimlilik: Varlıkların yaşam döngüsünün tamamını kapsayan şebeke ve operasyon verilerinin tek kaynaktan ve gerçek zamanlı olarak takip edilmesi.
  • Müşteri deneyimi: Servis, pazarlama ve satış süreçlerini geliştirmek için müşterilerin 360 derece ve gerçek zamanlı verilerinin kullanılması.
  • Anlık süreçler: İş süreçlerindeki değişimlerin gerçek-zamanlı optimizasyonuyla iş yapış biçiminizi tümüyle değiştirin.

İnnova, SAP IS Utilites ve Entegre Çözümleri ile enerji sektöründe firmalara teknoloji yatırımlarında güvenlilir bir hizmet sağlayıcı olarak faaliyetlerini sürdürüyor. İnnova’nın profesyonel desteğini alan işletmeler SAP for Utilities çözümleri sayesinde iş kârlılık ve gelirlerini artırıyor, varlıklarını daha fazla güvenceye alıyor, bakım süreçlerini optimize ediyor ve müşteri memnuniyeti seviyesini yükseltiyor.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın