Cisco Merakiİnnova, Cisco Meraki çözümleriyle şirketlere yüksek güvenlikli, sürdürülebilir, kesintisiz ve otonom yapıya sahip uzaktan yönetilebilir ağ altyapıları sunuyor.

Günümüzde cihazların sürekli hızlanması, aktarılan veri boyutlarının her geçen gün büyümesi, kullanıcı sayısının ve müşterilerin taleplerinin artmasıyla şirketlerin ağ altyapılarını yeni nesil çözümlerle geliştirmeleri kaçınılmaz bir gereklilik haline geldi. Teknolojik çözüm ortağı olduğu kurumları uçtan uca teknolojilerle çağın ötesine taşıyan İnnova, farklı ölçeklerden şirketlerin ağ altyapılarını geleceğe hazırlamak için yeni nesil bulut tabanlı Cisco Meraki ağ çözümlerinin cihazlarını sunuyor, kurulum ve bakımlarını üstleniyor. 

Cisco Meraki ile Yüksek Ağ Görünürlüğü

Bulut tabanlı bir teknoloji olan Cisco Meraki, kullanıcı dostu arayüzüyle şirketlerin ağ ve uygulama servislerinin tek bir merkezden yönetilmesini sağlar. Meraki ürün ailesi, kablosuz yerel ağlardan güvenlik birimlerine, anahtarlardan mobilite yönetimine kadar birçok ağ ürününe sahiptir. 

Cisco Meraki, kurumların ağlarına bağlı cihazları bulut üzerinden kolayca ve bütüncül şekilde yönetmelerini mümkün kılar. Meraki ürünleri, büyük ölçekli işletmelere yüksek ağ görünürlüğü sağlarken, KOBİ’ler ise web sayfalarına yetkisiz erişimleri denetleyebilir ve içeri denetimi gerçekleştirebilir.
 

İnnova Farkıyla Cisco Meraki

İnnova, alanında uzman kadrosuyla çözüm ortağı olduğu kurumların gereksinimlerini yerinde tespit eder ve en doğru çözümleri en makul fiyatlarla sunar.


Cisco Meraki İşiniz İçin Neler Vadediyor?

Cisco Meraki ailesi, her biri farklı bir ağ görevini gerçekleştirmek üzere özelleştirilmiş yüksek mühendislik ürünlerinden oluşur:
 

  Kablosuz Yerel Ağlar (Wireless LANs)
Cisco Meraki erişim noktası cihazları (AP-Access Point), sahip oldukları CMX teknolojisiyle kurumlara ek maliyet yaratmadan ziyaretçi ve kullanıcı hareketlerinin gerçek zamanlı olarak takip edilmesini sağlar. AP’ler üzerinden toplanan veriler, Meraki’nin bulut altyapısı sayesinde gerçek zamanlı olarak kullanıcı arayüzünde görüntülenir ve ağ ile ilişkili temel analizlerin yapılmasını mümkün kılar. 

 Güvenlik
Cisco Meraki MX’in zengin ağ servisleri, kurumlara daha az cihazla daha çok işlev sunar; az sayıda güvenlik cihazıyla yüksek kaliteli ağ altyapılarının kurulmasını sağlar. Ağ güvenliği cihazlarının her biri, kurumsal ağları en iyi şekilde korumaya yönelik geliştirilmiş yeni nesil güvenlik duvarı, içerik filtreleme, tümleşik IPS ve WAN optimizasyonu gibi gelişmiş güvenlik işlevlerine sahiptir.
Gücünü buluttan alan çözümün kurulumu ve uzaktan yönetimi bir hayli kolaydır. Bu avantajların yanı sıra kurumların konumundaki (on-prem) çözümler kadar güvenilirdir. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanıcılar istedikleri erişim noktasını her an her yerden görüntüleyebilir ve yönetebilir.


 Anahtarlar 
Cisco Meraki Yönetilebilir Hizmetleri, bulut tabanlı merkezi yönetim avantajlarını güvenilir anahtar (switch) yapılarıyla birleştirir. Bulut yönetim olanaklarıyla binlerce anahtar portunun web portal üzerinden anlık konfigürasyonu ve takibi mümkündür.

 Kurumsal Mobilite Yönetimi
Cisco Meraki, cihaz (MDM – Mobil Cihaz Yönetimi), uygulama (MAM – Mobil Uygulama Yönetimi), içerik (MCM – Mobil İçerik Yönetimi) ve kimlik yönetimini içeren uçtan uca bir Kurumsal Mobilite Yönetimi çözümü sunar.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın