İnnova Bilişim olarak Türkiye’nin geleceğini çok önemsiyoruz. Bu doğrultuda teknoloji, bilim ve eğitime dayalı projelere destek vermeye çalışarak, ülkemizin geleceğine katkı sağlamaya özen gösteriyoruz.

 

Bu nedenle topluma yararı olabileceğini düşündüğümüz projeleri büyük bir dikkatle inceliyoruz ve değerlendiriyoruz. Değerlendirmelerin ardından sponsorluk başvurusu uygun bulunan projelerin başarılı olabilmesi için gereken desteği sağlıyoruz.

 

2018 yılından itibaren tüm sponsorluk başvurularını online olarak bu form aracılığı ile sitemiz üzerinden kabul etmeye başladık. Formun eksiksiz doldurulması halinde sponsorluk başvurularını en kısa sürede değerlendirerek, proje sahiplerine geri dönüş yapılacaktır.

 

HATIRLATMA: İnnova Bilişim marka algısına olumsuz etki oluşturabilecek başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)