PayFlex mWallet Dijital Cüzdan Çözümü

İnnova’nın sunduğu PayFlex mWallet Dijital Cüzdan Çözümü, kredi kartı ve para transferi işlemlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

İnnova’nın PayFlex mWallet Dijital Cüzdan çözümü, para transferinden üye iş yerlerinde avantajlı alışverişlere kadar tüm ödeme işlemlerinin tek bir platform üzerinden yapılmasına olanak tanıyor ve üye iş yerleri ile son kullanıcılar için hayatı kolaylaştırıyor. PayFlex mWallet üzerinden tüm para transferi işlemleri, sadakat puanı kullanımları ve mal ve hizmet ödemeleri tek tıkla gerçekleştirilebiliyor.

 

PayFlex mWallet Dijital Cüzdan nedir?

PayFlex mWallet, finansal teknolojiler alanında kapsamlı bir uzmanlığa ve deneyime sahip olan bir dijital cüzdan ürünü olarak öne çıkıyor. Dijital cüzdan, kredi kartı ve para transferi işlemlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan bir sistem. PayFlex mWallet de e-ticaret ve elektronik ödeme sistemlerinin yaygınlaşmasıyla ihtiyaç duyulan bu sistemi İnnova güvencesiyle yansıtan bir ürün.

  • Son kullanıcı, PayFlex mWallet ürününden yararlanmak için uygulamaya kaydolduktan sonra kısa süre içinde cüzdan hesabı ve e-para hesabı oluşturabilir. 
  • Kullanıcı PayFlex mWallet ile PCI DSS güvencesiyle kredi kartı ve banka kartını saklayabilir.
  • Kullanıcı, e-para hesabından diğer e-para hesabına para transferi yapabileceği gibi e-para hesaplarından bankalara da para transferi yapabilir.
  • ATM’den nakit çekim yapmaya ve ATM’den cüzdan hesabına para aktarmaya da olanak tanıyan PayFlex mWallet ile e-para hesabından veya ekli kartlardan harcama yapılabilir. 
  • Üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde sadakat puanı kazanmak ve oyunlaştırma ile tamamlanan hedeflerden ekstra hediyeler kazanmak da mümkün.
  • Üye iş yerleri için PayFlex mWallet yapılan ödemelerin sorumlu kullanıcıya anlık bildirimi, sabit veya değişken tutarda ödeme alma talebi ve birden fazla çalışanı destekleyen çoklu kullanıcı desteği gibi özelliklere sahip.
  • PayFlex mWallet, İnnova’nın portföyünde bulunan diğer fintek ürünleri ile orkestrasyon yapılabilen bir ürün.

 

AVANTAJLAR VE ÖZELLİKLER

 

PayFlex mWallet Dijital Cüzdan Özellikleri

Ödeme işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlarken bilgilerinin güvenliğinden emin olmak isteyenlerin beklentisini karşılayan mWallet, ödeme ve para transferi işlemleri için güçlü ve güvenli bir altyapı sağlıyor.

Kredi kartı, banka kartı gibi tüm ödeme araçlarının tamamını tek bir platformda bir araya getiren mWallet, nakit taşıma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Hem son kullanıcı hem de üye iş yerlerinin faydalanabileceği PayFlex mWallet, üye iş yerlerinde indirimli alışveriş ve harcama yaptıkça kazanma gibi avantajlar sunuyor.

PayFlex mWallet, üye iş yerlerine birden fazla çalışanı destekleyen çoklu kullanıcı desteği, sabit veya değişken tutarda ödeme alma talebi ve yapılan ödemelerin sorumlu kullanıcıya anlık bildirimi ile esnek ve kullanışlı fonksiyonlar sağlıyor.

PayFlex mWallet ile son kullanıcılar sadece uygulamaya kaydolarak kolay bir şekilde cüzdan hesabı oluşturabiliyor. Kullanıcılar, başka hesaplara veya bankaya para transferi yapılabildiği gibi Top-Up özelliği sayesinde kendi dijital cüzdanlarına ekli kartlardan veya ATM’den cüzdan hesabına para aktarabilir.

Üye iş yerlerinde dijital cüzdanlarından ya da ekli kartlarla harcama yapabilen kullanıcılar, yaptıkları alışverişlerle sadakat puanı veya oyunlaştırma üzerinden tamamladıkları hedeflerle hediyeler kazanabiliyorlar.

PayFlex mWallet ile cüzdan hesabındaki kredi kartı ve banka kartları PCI-DSS güvencesi ile saklanıyor.

 

Yasal mevzuatlara uygun

PayFlex mWallet Dijital Cüzdan çözümü; TCMB Ödeme  Sistemleri ve Elektronik Para kuruluşlarına ait kanuna ve Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) kurallarına uygun olarak geliştirilmiş olan PayFlex mWallet Dijital Cüzdan çözümü, Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) kurallarına uygun olarak saklıyor ve işliyor.

Ödeme kartlarında veri güvenliği standartları olan PCI-DSS uyumluluğu sayesinde kredi kartlarının güvenli bir şekilde saklandığı ve işlendiği PayFlex mWallet, İnnova’nın diğer sistemleriyle entegrasyon sağlayarak ve manuel işlemleri ortadan kaldırarak zaman kazandırıyor.

PayFlex mWallet Dijital Cüzdan, online alışveriş dünyasında B2C (firmadan tüketiciye) ve C2C iş modelleri (tüketiciden tüketiciye) için pek çok avantaj sağlıyor.

 

Müşteri ve üye iş yeri arasında güçlü bir bağ

İnnova’nın tüm fintek ürün ve çözümlerine entegre olabilen PayFlex mWallet, kullanıcılara para transferi yapma, sadakat puan kullanma ve tanımlı kartlarını seçerek tek tıkla ödemelerini gerçekleştirme olanakları tanıyor.

Kredi kartlarının, banka kartlarının veya ön ödemeli kartların tek bir yere tanımlandığı PayFlex mWallet müşteri ve üye iş yeri arasında bağ kurma gibi önemli bir işlevi de yerine getiriyor.

 

E-ticaret dünyasında fark yaratmak mümkün

PayFlex mWallet, firmalara Dijital Cüzdan altyapısı sağlayarak ödeme, tahsilat, sadakat uygulamaları ve banka sistemleri ile  uçtan uca entegrasyon imkanı sunuyor. Ayrıca PCI DSS (Ödeme Kartları Sektörü Veri Güvenliği Standartları) ile uyumlu olması sayesinde müşterilerin güvenini kazanmak mümkün oluyor ve bu sayede üye iş yerleri rekabet ortamında fark yaratıyor.

 

Her yerden erişim ve zamandan tasarruf

PayFlex mWallet’ın geniş raporlama seçenekleri sayesinde, hesap takibi kolayca yapılabiliyor. Sağladığı geniş mutabakat yelpazesi ile kullanıcı hatalarının önüne geçen mWallet, iOS ve Android cihazlarda kullanılabiliyor.

Tek bir platform üzerinden tüm kartlara erişim imkânı sunarak elektronik ödeme işlemlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan PayFlex mWallet ile nakit taşıma ihtiyacı ortadan kalkıyor.

Müşteri odaklı deneyim sunarken odak noktasına teknolojiyi almanın önem taşıdığı çağımızda eksiksiz ve yenilikçi çözümler sunan İnnova’nın PayFlex mWallet çözümü sayesinde e-ticaret ve online dünyada başarıya ulaşabilirsiniz.

Her sektördeki kurum ve kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunan İnnova’nın PayFlex mWallet çözümü sayesinde tüm ödeme işlemlerini hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın