İşte Mac.
İşte 11 neden.
Satın Alın
1. Neden
Ciddi bir
çip gücü var.

Apple M1 çip bildiğiniz her şeyi değiştiriyor. Özel teknolojiler. Işık hızında işlem performansı. Ve olağanüstü güç verimliliği. Kısacası bir dönem bitiyor, yenisi başlıyor. Hem de tüm ekibiniz için.

Apple M1 çip (PDF)
cpu
2. Neden
Bakınız 1. Neden.

O kadar güçlü ki. Apple M1 çiple süper güçler kazanan MacBook Air şimdi önceki nesle göre 3,5 kata kadar daha hızlı.¹ Aynı anda birden fazla proje üzerinde çalışın, video konferans yaparken hesap tablolarınızı inceleyin ve en yüksek performans gerektiren görevlerin bile kolayca üstesinden gelin.

mac
3. Neden
En uzuuuuu
uuuuuun pil ömrümüze sahip.

18 saate ulaşan inanılmaz pil ömrüyle MacBook Air istediğiniz yerde, istediğiniz şekilde, istediğiniz kadar çalışmanıza olanak sağlıyor.²

mac
4. Neden
Mac, IT ile uyum
içinde çalışıyor.

Temassız dağıtım sayesinde aygıtların kurulumunu
her yerden yapabiliyorsunuz. Üstelik mobil aygıt yönetimiyle
Mac’i her ölçekte yönetebiliyorsunuz.

Dağıtım ve Yönetim (PDF)
5. Neden
Mac, IT departmanı olmayan şirketlerde kolaylık sağlıyor.

Mac’i kullanmak ve yönetmek çok kolay. Basit kurulum ve Apple Geçiş Yardımcısı sayesinde Mac’inizle çalışmaya hızlıca başlayabiliyorsunuz. Ayrıca güvenilir donanımıyla sizi asla yarı yolda bırakmayan Mac, bir IT ekibi olsun ya da olmasın, tüm şirketler için mükemmel çözümler sunuyor.

6. Neden
Mac, uzun vadede daha ekonomik oluyor.

Daha az destek talebi, daha az yazılım ihtiyacı ve daha yüksek net değerle tasarruflarınız artıyor.

Forrester TEI Çalışması (PDF)
mac
7. Neden
En yenilikçi şirketler Mac kullanıyor.

Dünyanın en yenilikçi şirketlerinin yüzde 84’ü yaygın bir biçimde Mac kullanıyor.³

8. Neden
Excel. Zoom. Slack. Ve çok daha fazlası.

Microsoft 365 ve Google Workspace’ten SAP ve Dropbox’a kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm kurumsal uygulamalar Mac’te mükemmel çalışıyor.⁴ Ve Apple M1 çip sayesinde şimdi popüler iPhone ve iPad uygulamaları da Mac’te çalışıyor.

Üretkenlik (PDF)
9. Neden
Güvenlik yerleşik.

Donanım tarafından doğrulanan güvenli başlatma, anında şifreleme, Touch ID ve Gatekeeper gibi yerleşik özellikler sayesinde Mac, kutusundan çıkar çıkmaz güvenli.

Platform Güvenliği (PDF)
mac
10. Neden
Mac iPhone

Mac, çalışanlarınızın bildiği ve sevdiği diğer Apple aygıtlarıyla aynı hissi veriyor. Üstelik tüm bu aygıtlar birlikte kusursuz çalışıyor. Aygıtlar arasında kopyalama ve yapıştırma işlemi yapın. Ekranınızı genişletin. Ve aramalara istediğiniz yerden yanıt verin.

cpu
11. Neden
Onunla çalışmak büyük zevk.

Ekiplerinize sevdikleri aygıtları verin
ve işe koyulun.

Çalışanların Seçimi Kılavuzu (PDF)
cpu
  1. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, tümü 16 GB RAM ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe ve 8 çekirdekli GPU’ya sahip ön üretim MacBook Air sistemleri ve 1.2 GHz dört çekirdekli Intel Core i7 tabanlı, üretim aşamasındaki MacBook Air sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Final Cut Pro 10.5 ön sürümü ile, 4096 x 2160 çözünürlükte ve saniyede 59,94 kare hızında 4K Apple ProRes RAW medya içeren ve Apple ProRes 422’ye dönüştürülen 55 saniyelik bir klip kullanılarak test edilmiştir. Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir ve MacBook Air’in yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
  2. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, 8 GB RAM ve 512 GB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe ve 8 çekirdekli GPU’ya sahip ön üretim MacBook Air sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Apple TV uygulamasından film oynatma testi, pil ömrünü, ekran parlaklığı en düşükten 8 tık yukarı ayarlanmış halde 1080p HD içerik oynatarak ölçer. Pil ömrü kullanıma ve yapılandırmaya göre değişir. Daha fazla bilgi için lütfen apple.com/tr/batteries sayfasını ziyaret edin.
  3. Apple’ın kendi verileri ve Boston Consulting Group’un En Yenilikçi Şirketler 2021 listesi baz alınmıştır ( https://www.bcg.com/en-us/publications/2021/most-innovative-companies-overview ).
  4. Uygulamalar App Store’dan edinilebilir. Sunulan eserler değişebilir.